Ķekavas kikbokseriem veiksmīgākais čempionāts kluba vēsturē

30. maijā Rēzeknē norisinājās ikgadējais, starptautiskais Latvijas atklātais kikboksa čempionāts kadetiem – “Latvia Open Cadets Championship 2015 WAKO”. Piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieki no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas klubiem. Mūsu klubu šajā turnīrā pārstāvēja veseli 9 dalībnieki: Kārlis Pūriņš, Juris Pūriņš, Jānis Pujāts, Mārcis Grundulis, Rihards Vernis, Sandris Kovalevskis, Kristiāns Grudkins, Emīls Špīss un Edgars Pujāts.

Mūsu klubam šis bija veiksmīgākais turnīrs kluba pastāvēšanas neilgajā vēsturē. Visi mūsu sportisti parādīja labas cīņas un iekļuva sacensību finālā savās svara kategorijās. Par Latvijas čempioniem kļuva: Juris Pūriņš, Mārcis Grundulis, Rihards Vernis, Sandris Kovaļevskis, Kristiāns Grudkins un Emīls Špīss.Šoriez tiešām visi mūsu sportisti aizvadīja ļoti labas cīņas un godam pārstāvēja mūsu komandu. Kā jau ierasts līmenī bija mūsu līderi Mārcis Grundulis, Emīls Špīss un Kristiāns Grudkins. Mārcis pārliecinoši dominēja svara kategorijā līdz 60kg, uzvarot visus pretiniekus no Latvijas un Lietuvas. Arī Emīls Špīss aizvadīja labu turnīru-ceļā uz titulu uzveica divus Lietuviešu “brāļus”. Nekādas cerības uz uzvaru saviem pretiniekiem neatstāja arī mūsu labākais smagsvars-Kristiāns Grudkins pārliecinoši uzvarot atklātajā svara kategorijā.Īpaši jāuzteic Sandris Kovaļevskis, kuram šis bija pirmais tāda līmeņa turnīrs. Otrais tituls šogad arī Jurim Pūriņam (janvārī Juris kļuva arī par WAKO Riga Open čempionu kikboksā). Arī Rihards Vernis pārsteidza savus pretiniekus uzvarot svara kategorijā līdz 63kg. Jāpiemin arī Kārļa Pūriņa “sāpīgais” zaudējums finālā pēc punktiem Ričardas Narbutas no Lietuvas-jo, mūsuprāt, acīmredzams cīņas uzvarētājs bija Kārlis, visu cīņu kontrolēja un nepārtraukti presingoja savu pretinieku, bet diemžēl tiesneši šoreiz lēma par labu kaimiņu “brālim”. Kā ierasts līmenī bija brāļi Pujāti-abiem otrās vietas. Jānim gan finālā liedza iziet pusfinālā gūtais savainojums, bet Edgars finālā līdzīgā cīņā pēc punktiem piekāpās Līvānu kluba “Skits” pārstāvim.
Mūsu kluba rezultāti šajās sacensībās:
KADETI:Kārlis Pūriņš: 2. vieta (-26kg)Juris Pūriņš: 1. vieta (-28kg)Jānis Pujāts: 2. vieta (-37kg)Mārcis Grundulis: 1. vieta (-60kg)Rihars Vernis: 1. vieta (-63kg)Sandris Kovaļevskis: 1. vieta (-69kg)Kristiāns Grudkins: 1. vieta (virs 69kg)
JUNIORI:Edgars Pujāts: 2. vieta (-64kg)Emīls Špīss: 1. vieta (-67kg)

“Lāčplēša Cīņu Leģions” saka lielu paldies visiem mūsu līdzjutējiem, atbalstītājiem un Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrai.Šoreiz īpašs padlies arī sportistu vecākiem: Guntim, Andai un Ilutai, kā arī mūsu sekundantam Valteram Aristovam.
bildes un video no pasākuma drīzumā mājas lapā www.kboxing.lv sekojiet info…

Atbildēt