Atskats uz 24. maija cīņu pasākumu “Golden Glory Open Ring part 7:R/C Veikals Cup 2015”.

24. maijā, Rīgā, Katoļu ielā 8, sporta kluba “Rīgas Rings” zālē norisinājās cīņu pasākums – “Golden Glory Open Ring part 7:R/C Veikals Cup 2015”.
Šajās sacensībās piedalījās 16 Latvijas klubi-cīņas notika pēc boksa, kikboksa un greplinga noteikumiem.
Mūsu klubu šajās cīņās pārstāvēja Kristiāns Grudkins, Edgars Pujāts, Emīls Špīss, Jānis Pujāts un Mārcis Grundulis.

Pirmais no mūsējiem ringā devās Emīls Špīss, kurš startēja pēc klasiskā boksa noteikumiem. Šoreiz Emīlam, pretīm bija ciets rieksts-daudzkārtējs Latvijas, Lietuvas, Baltijas un citu starptauktisko turnīru čempions Tonijs Kravčenko. Neskatoties uz to Emīls aizvadīja cienīgu cīņu un piekāpās pretiniekam tikai pēc punktiem.
Pēc Emīla, kā nākamie sevi devās apliecināt brāļi Pujāti, kuri abi startēja pēc kikboksa noteikumiem. Pirmais ringā devās jaunākais-Jānis, pret vecāku un smagāku pretinieku Jānim šoreiz zaudējums pec punktiem. Arī Edgaram šoreiz gadījās diezgan spēcīgs pretinieks-Ņikita Ļeščovs no Golden Glory un, lai gan, cīņa bija ļoti līdzīga, tomēr, tiesneši šoreiz uzvaru atdeva krietni pieredzējušākam pretiniekam.
Lai arī, neatradās pretinieki mūsu smagsvaram – Kristiānam Grudkinam un mūsu kluba labākajam bokserim – Mārcim Grundulim, arī viņi tika pie cīņām.
Kristiāns aizvadīja saraudzības cīņu kikboksā pret 8 gadus vecāko “A.K. MTA” sportistu. Cīņa bija ļoti skatāma un līdzvērtīga, pretinieka vecuma pārsvars nebija manāms ne brīdi.
Mārcim Grundulim nebija līdzvērtīgu pretinieku viņa vecuma grupā un svarā, tapēc piedāvāja aizvadīt sadraudzības cīņu boksā ar nedaudz vecāko un apmēram 10kg smagāko profesionālo kikbokseri Alekseju Žukovu no “Golden Glory”. Protams, Mārcis pieņēma šo izaicinājumu. Cīņa notika “uz vieniem vārtiem”, Mārcis pārliecinoši dominēja un kontrolēja cīņas gaitu, par ko izpelnījās arī speciālo balvu par labāko tehniku starp visiem sportistiem šajās sacensībās. Uzvarētājs gan šajā cīņā netika pasludināts, jo tā tika klasificēta, kā sadraudzības, tomēr skaidrs, ka neoficiālais cīņas uzvarētājs ir sacensību tehniskākais bokseris-Mārcis Grundulis.

Mūsu sportistu rezultāti sacensībās:

Emīls Špīss: zaudējums pēc punktiem (bokss)
Jānis Pujāts: zaudējums pēc punktiem (kikbokss)
Edgars Pujāts: zaudējums pēc punktiem (kikbokss)
Kristiāns Grudkins: sadraudzības cīņa (kikbokss)
Mārcis Grundulis: sadraudzības cīņa + speciālā balva (par labāko tehniku) (bokss)

Sakām lielu paldies mūsu līdzjutējiem, atbalstītājiem un Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrai!

video no sacensībām būs pieejams mūsu mājas lapā www.kboxing.lv …sekojiet info…

Atbildēt