FOTO + Peldētāju veiksmīgie starti sacensībās.

18. aprīlī Liepājā notika starptautiskās sacensības peldēšanā, kurās startēja septiņi Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi. Vecuma grupā 2004. g.dz. un jaunāki distancē 100 m brasā ar divus gadus vecākām peldētājām spēkiem mērojās Emīlija Stāmere un sīvā cīņā ieguva otro vietu.

Distancē 50.m. brīvajā stilā trešo vietu ar augstvērtīgu rezultātu (III sporta klase) ieguva Linda Atvare. Ar panākumiem startēja arī Elīza Dārta Kauliņa un Miks Murāns sasniedzot IV sporta klasi garajā 200 m distancē brīvajā stilā, kā arī Melānija Pulle vien 18 sekunžu simtdaļas atpaliekot no II sporta klases.

25. aprīlī uz sacensībām „Mazulis” Jūrmalā devās mūsu sporta skolas jaunākie peldētāji. Kopumā tika ieņemts viss goda pjedestāls- viena pirmā vieta, trīs otrās un viena trešā vieta. Pirmo vietu savā vecuma grupā 50 m brasā izcīnīja Emīlija Stāmere, otro vietu vecuma grupā 2008. g.dz. brasā izcīnīja Hanna Stāmere, 50 m uz muguras 2006. g.dz. Emīlija Puķīte un 25 m brasā 2007. g.dz. Līva Škutāne. Trešo vietu vecuma grupā 2007. uz muguras ieguva Nora Murāne.

Paldies, Ķekavas novada sporta skolai un bērnu vecākiem par kopēji ieguldīto darbu, lai Ķekavas bērniem būtu iespēja nodarboties ar šo sporta veidu un godam pārstāvēt mūsu novadu peldētāju sacensībās!
ĶNSS peldēšanas trenere Aiga Daubure.

Atbildēt