Aizvadīts florbola turnīra otrais posms!

Ceturtdien, 21.augustā, norisinājās florbola turnīra 3 pret 3 otrais posms, kurā sacensību turpināja 16 komandas trijās vecuma grupās. Jauniešu konkurencē otro uzvaru izcīnīja 4 trumpji, kas ar labiem rezultātiem startēja arī pieaugušo grupā. Tikmēr savu pirmo triumfu šajā turnīrā svinēja Rezgaļi un No team.

Aizvadītajā ceturtdienā pie Ķekavas sporta kluba turpinājās florbola turnīrs 3 pret 3, sniedzot iespēju maziem un lieliem florbola spēles cienītājiem gan atkārtot pirmā posma rezultātus, gan revanšēties. Aizvadītajās spēlēs jaunāko turnīra dalībnieku konkurencē uzvaru svinēja Rezgaļi– K.Grava, T.Čerņa un brāļi Hertmaņi-, kuriem izdevās apsteigt pirmā posma uzvarētājus no komandas Esi vienmēr pozitīvs un trešās vietas ieguvējus- Mazos zilonīšus.

Otrajā jauniešu grupā savu meistarību atkārtoti demonstrēja A.Jansons, T.Gredzens, K.Jansons un R.Žīgurs jeb 4 trumpji, kas kļuva par absolūtajiem līderiem savā vecuma grupā un godpilnās trešās vietas ieguvējiem pieaugušo konkurencē. Arī komanda Bobmardieri atkārtoja savu rezultātu, saglabājot otro vietu, savukārt Šņebureks florbolistiem izdevās izcīnīt trešo pozīciju.

Pieaugušo grupas sešu komandu konkurencē otrais florbola turnīra posms bija īpaši veiksmīgs No team spēlētājiem, kuri ieguva pirmo vietu. Tikmēr pirmā posma trešās vietas ieguvēji- Rūjas stars– otrajā sacensību kārtā pakāpās par vienu vietu, apsteidzot jau pieminēto jauniešu komandu 4 trumpji, kuriem trešā pozīcija.

Sveicam visus šīs sezonas florbola turnīra 3 pret 3 dalībniekus, un paldies viņu līdzjutējiem, sacensību tiesnešiem un SIA Baltajai Burai par pārsteiguma balvām.

Informāciju sagatavoja:

Laura Mozule

 

 

 

Atbildēt