Veselības maratonam pievienojas arī jaunā paaudze

Aizvadīts jau trešais „Veselības apļi 2014” maratona posms Ķekavā, nu jau pulcējot 65 veselīgās atpūtas cienītājus. Aizvadītajā trešdienā pastāvīgajiem dalībniekiem pievienojās 33 jaunpienācēji, no kuriem vairums pārstāv jauno paaudzi. Pagājušajā nedēļā startēja 47 skrējēji, kas šajā veselības maratonā ir disciplīnas rekords.

Otrajā aprīlī Ķekavā norisinājās „Veselības apļi 2014” trešais posms, turpinot savā pulkā sveikt arvien jaunus dalībniekus. Pagājušajā nedēļā Ķekavas trasē tikās 65 novadnieki, īpaši papildonot skrējēju rindas. Tieši skriešana bija tā disciplīna, kurai pievienojās 32 no 33 jaunpienācējiem, turklāt lielākā daļa no tiem ir Ķekavas novada bērni un jaunieši.

Trešā posma dalībnieki kopā veica 230 apļus jeb 253 kilometrus, kas ir vairāk kā puse no posmu kopvērtējuma rezultāta- 443 apļiem. Šim rezultātam skriešanas disciplīnas dalībnieks Askolds ir pievienojis 18 apļus, no kuriem sešus pievarēja trešajā posmā. Gājēju rindās ar 11 kopvērtējuma apļiem izcēlusies Elizabete, savukārt nūjotājas un vārda māsas Dainas demonstrēja labāko kopvērtējumu savā disciplīnā- līdz šim katra veikusi jau 9 apļus.

Prieks ir tiem un par tiem, kuri pirmo reizi pievienojas „Veselības apļi 2014” dalībnieku pulkam. Bet lielāku gandarījumu saņem un dāvā tie, kas turpina savas sportiskās aktivitātes nedēļu no nedēļas un posmu no posma. Neapstāsimies pie sasniegtā un turpināsim uzstādīt arvien jaunus dalībnieku skaita un pievarēto kilometru rekordus kopā!

Rezultātu tabulu skatīt šeit!

 

Atbildēt