„Veselības apļi 2014” ir atklāti

Vakar, 19.martā, tika atklāts „Veselības apļi 2014” Ķekavā. Piecpadsmit aktīvi novadnieki, kuri nenobijās no piesnigušās trases, gāja, skrēja un nūjoja, kopā veicot 53 apļus. Pirmais posms sāncensības ziņā spraigāks bija skriešanas disciplīnā, kurā labāko rezultātu uzrādīja Askolds Bušmanis- viņš nepilnu 30 minūšu laikā veica sešus 1,1 km garus apļus.

Vakardien laukumā Fortius pie Ķekavas sporta kluba norisinājās pirmais no septiņiem „Veselības apļi 2014” posmiem. Par spīti nepastāvīgajiem laikapstākļiem sporta gars bija sapulcējis septiņus skrējējus, sešas gājējas un divas nūjotājas. Aktīvās atpūtas cienītāji atklāja “Veselības apļus 2014” ar pieklājīgu rezultātu – dalībnieki kopā veica 53 apļus jeb 58,3 kilometrus.

Pirmajā posmā atsaucīgākas bija sievietes- trīs daiļā dzimuma pārstāves startēja skriešanas disciplīnā, sešas dalībnieces soļoja, bet divas- nūjoja. Kamēr dāmu grupā prieks par kopīgām aktivitātēm nomāca konkurenci, skrējēju jauktajā grupā bija manāms sāncensības gars. Starp skrējējiem labāko rezultātu uzrādīja Askolds Bušmanis, kurš pusstundas laikā veica sešu apļu garu distanci.

Atgādinām, ka Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras rīkotie „Veselības apļi 2014” norisināsies katru trešdienu no 12.marta līdz 30.aprīlim. Bezmaksas aktivitātes gājējiem, nūjotājiem un skrējējiem notiks katru trešdienu pulksten 18.00 Baložu meža daļā gar veloceliņu Titurga-Baloži un pulksten 18.30 Ķekavā.

Uz tikšanos otrajā posmā 26.martā!

Rezultātus skatīt šeit!

 

Atbildēt