„Ķekavas Bulldogs” pusfinālā spēkosies ar līderēm „Rubeni”

Vakar Latvijas Florbola čempionāta turnīrs sieviešu Virslīgā noslēdzās arī komandām „Ķekavas Bulldogs” un „Rubene”- aizvadītajā mačā ar rezultātu 10:2 parliecinošu uzvaru guva līderos esošās Kocēnu florbolistes. „Ķekavas Bulldogs” ar 24 punktiem turnīra tabulā ierindojās ceturtajā vietā un pusfinālā turpinās cīņu ar pirmajā pozīcijā esošo „Rubeni”.

Vakardien „Ķekavas Bulldogs” savā laukumā aizvadīja pēdējo šīs sezonas turnīra spēli, kurā ar 2:10 (0:2, 1:4, 1:4) piekāpās Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas favorītēm- „Bubenei”. Ķekavietes pretinieču vārtu virzienā raidīja 27 metienus, gūstot divus vārtus savas komandas labā. Vienu no tiem izcīnīja Inga Amere, kuru atzina par labāko spēlētāju „Ķekavas Bulldogs” sastāvā. Viņa ar 45 (34+11) punktiem ir arī sieviešu Virslīgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta trešajā vietā.

Labākā spēlētāja „Rubene” sastāvā bija vārtsardze Ilga Jēkabsone, kurai izdevās atvairīt 25 no 27 „Ķekavas Bulldogs” metieniem. Savukārt īpaši veiksmīgi uzbrukumi izdevās kocēnietei Lienei Adamanei, kura komandas labā guva četrus punktus (2+2) un māsām Zeltītei (3+1) un Edītei (2+2) Bankavām.

Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas pusfinālā „Ķekavas Bulldogs” turpinās mēroties spēkiem ar „Rubene” florbolistēm.

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Mozule

 

 

Atbildēt