Veiksmīgi aizvadīta Olimpiskā diena 2013!

Šī gada 27.septembrī visā Latvijā notika Olimpiskā diena ar vienojošo moto „Esam sportiska ģimene”, kurā piedalījās arī Ķekavas novada pirmsskolu (PII “Ieviņa”, “Zvaigznīte”, “Avotiņš”, “Bitīte”, “Namiņš”) un vispārējās izglītības iestāžu (Ķekavas vidusskola, privātā pamatskola “Gaismas tilts 97″, Pļavniekkalna sākumskola, Baložu vidusskola un Daugmales pamatskola) audzēkņi un pedagogi. Mūsu novadā piedalījās 2500 dalībnieki.

Olimpiskā diena sākās ar kopīgu Olimpisko rīta vingrošanas kompleksu, kuru tiešraidē translēja radio ”StarFM” un televīzijas kanāls LTV7.

Privātajā pamatskolā „Gaismas tilts 97” rīta vingrošanu un vēlāk arī stafetes Ķekavas sporta klubā skolēni veica kopā ar Latvijas Olimpiskās komitejas izvirzīto vēstnesi – vieglatlēti Anitu Klapoti, kas Latviju 10 km skrējienā pārstāvējusi 1992. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs Barselonā. Pļavniekkalna sākumskolā kopīgās Olimpiskās dienas aktivitātēs piedalījās Latvijas Boksa federācijas viceprezidents Māris Liepiņš.

Visu septembri audzēkņi piedalījās zīmējumu un domrakstu konkursos, kā arī visi kopā izveidoja un fotogrāfijās iemūžināja iespaidus ar devīzi “Esam sportiska ģimene”.

Zīmējuma konkursā par labāko zīmējumu tika atzīts Alises Gailes (Pļavniekkalna sākumskola 2.a klase) zīmējums. Pamatskolas un vidusskolas audzēkņi rakstīja domrakstus, labākā domraksta autore – Daniela Postņikova (Ķekavas vidusskola 12.klase). Šo darbu autori piedalīsies Latvijas Olimpiskās komitejas rīkotajā konkursā.

Katrs pasākuma dalībnieks saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas 2013.gada Olimpiskās dienas sertifikātu un hantelītes.

Liels paldies Ķekavas novada izglītības iestāžu pedagogiem, audzēkņiem, vadībai par atsaucību, Olimpiskās dienas vēstnešiem – par veiksmīgi aizvadīto Olimpisko dienu 2013.

Foto skatīt šeit!

 

Atbildēt