Ķekavas kikboksa kluba sportistam Mārcim Grundulim 2.vieta Baltijas atklātajā čempionātā

2012.gada nogalē, 23.decembrī Rīgā “Hanzas sporta zālē”, Grostonas ielā 5, notika 7. Baltijas atklātais čempionāts kikboksā WKA versijā. Piedalījās daudzi no labākajiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sportistiem. Sacensībās veiksmīgi startēja arī vienīgais “Ķekavas Kikboksa kluba” kikbokseris – Mārcis Grundulis – izcīnot Baltijas sudrabu kadetu grupā (1998.-2000. dzimušie) svara kategorijā līdz 45kg, light-contact disciplīnā.

Demonstrējot skaistu un tehnisku boksu Mārcis veiksmīgi iekļuva sacensību finālā, kur tikai pēc punktiem papildus raundā tiesneši, tomēr, uzvaru atdeva daudz pieredzējušākajam pretiniekam, kaut arī Mārcis cīnījās ļoti atzīstami – papildus raundā pat uzņēmās iniciatīvu un darbojās kā pirmais numurs. Mārcis ir apņēmības pilns turpināt trenēties un vēl vairāk uzlabot savu sniegumu.

”Ķekavas kikboksa klubs” saka lielu paldies par atbalsu mūsu līdzjutējiem, “Ķekavas Novada Pašvaldības Sporta aģentūrai” un tās direktorei Dacei Cīrulei, Kikboksa un Boksa skolai “Rīga” un tās galvenajai trenerei Lindai Ābelei, kā arī pārējiem, kas palīdzēja mums trenēties un sagatavoties sacensībām.
Neliels ieskats Mārča sniegumā Baltijas atklātajā kikboksa čempionātā: http://www.youtube.com/watch?v=_AVHKSRcqBE&feature=youtu.be

Informācija par sacensībām arī mūsu mājas lapā www.kboxing.lv

Atbildēt