Noslēdzies Daugmales atklātais turnīrs kāršu spēlē “Zolīte”

Sacensības notika 2012.gada 20.maijā Daugmales multifunkcionālajā centrā, kas bija siltākā diena šogad, līdz šim turnīram, kas bija faktors ne tik kuplajam dalībnieku skaitam turnīrā, bet dalībniekiem tas nebija šķērslis, lai šo saulaino dienu pavadītu spēlējot, šo populāro kāršu spēli. Sacensību mērķis bija popularizēt kāršu spēli “Zolīte” Ķekavas novadā. Spēles notika saskaņā ar vispārpieņemtajiem sacensību noteikumiem un sacensības izspēlēja pēc Šveices spēļu sistēmas – 4 kārtas pa 15 partijām katrā kārtā. Katras kārtas uzvarētāji pie spēles galdiņa saņēma 6 punktus, 2.vietas ieguvēji – 4 punktus, 3.vietas ieguvēji – 2 punktus, 4.vietas ieguvēji – 0 punktus. Pēc interesantajām izspēlēm tika noskaidroti sacensību godalgoto vietu ieguvēji:

1. vieta Juris Lācis

2. vieta Egils Cepurītis

3. vieta Valentīns Mihailovs

1.-3.vietu ieguvējus apbalvoja ar medaļām, kā arī saņēma pārsteigumu balvas no Daugmales multifunkcionālā centra. Gribētos piebilst, ka uz šo turnīru bija ieradušies spēlēt gribētāji arī no Jelgavas, bet mūsu Ķekavas novada spēlmaņi bija meistarīgāki un viesus atstāja aiz godalgoto trijnieka.

Sacensību organizēšanu veica Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra, kas lielu paldies grib teikt Daugmales multifunkcionālā centra vadībai un darbiniekiem, par iespēju izmantot viņu telpas sacensību organizēšanai, kā arī visiem meistarīgajiem un pozitīvi noskaņotajiem dalībniekiem.

Informāciju sagatavoja:

Edijs Biļķins

Comments are closed.