ĶNSS 3 sudraba medaļas Latvijas meistarsacīkstēs brīvajā cīņā

Sacensības norisinājās Jelgavā no 25.-26.maijam, kurās piedalījās arī vairāki novadnieki un novadniece, pārstāvot gan Ķekavas novada sporta skolu, gan Krišjāņa Kundziņa cīņas sporta skolu. Šajās sacensībās piedalījās lielākie klubi un spēcīgākie cīkstoņi, dzimuši no 1993.-1995.gadam, no visas Latvijas. 25.maijā sportistiem bija svēršanās, kur dažiem mūsu sportistiem, svars nedaudz pārsniedza normu, konkrētajās svara kategorijās, līdz ar to bija nepieciešams samazināt savu svaru, kas arī veiksmīgi izdevās. Rezultāti Broņislavs Zabeļskis -50kg izcīnīja 2.vietu, Andrejs Lukjanovs -60kg 2.vieta Andrim Āboliņam -120kg 2.vieta, Margarita Ždanova sieviešu cīņā līdz 51kg 4.vieta

Treneru duets I.Bramanis un E.Biļķins uzskata, ka, attiecīgajā vecumu grupā, šīs ir svarīgākās sacensības sezonā, un tas, ka izcīnītas trīs sudraba medaļas no četriem dalībniekiem, liecina par ļoti labu rezultātu.

Abi treneri vēlas pateikties Ķekavas novada domei un Ķekavas novada sporta skolai par sniegto atbalstu un iespēju piedalīties šajās sacensībās.

Informāciju sagatavoja:

Edijs Biļķins

Atbildēt