Veiksmīgi aizvadītas Ķekavas novada bērnu sporta spēles 2012

Paaudžu solidaritātes gada ietvaros 25. maijā Ķekavas novadā noritēja aizraujošas sporta sacensības – pirmsskolas un sākumskolas bērnu sporta spēles Ķekavā.

Lai popularizētu sporta aktivitātes kā veselīgu dzīvesveidu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanas veidu, Ķekavas novada bērnu sporta spēlēs pie sporta kluba pulcējās vairāk 400 mazo dalībnieku, kas apņēmības pilni cenās aizstāvēs sava bērnudārza vai skolas godu.

Sporta spēlēs kopumā piedalījās 70 komandas no Ķekavas novada vispārizglītojošo skolu 1.-4. klasēm un pirmsskolas izglītības iestāžu sagatavošanas grupām.

Komandas mērojās spēkiem dažādās disciplīnās: skrējienā, tāllēkšanā no vietas, pretstafetē, šķēršļu joslā, dažādās stafetēs, lēcienos un mešanā mērķī.

Labākās komandas savā klašu grupās saņēma medaļas. Pieturoties pie principa, ka galvenais nav uzvarēt, bet piedalīties un cīnīties par uzvaru, visas komandas saņēma salduma balvas. Labākās komandas katrā klašu grupā ieguva arī skaistas medaļas.

Ar pārsteiguma balvām īpaši tika novērtēts atraktīvākais komandas noformējums – šo titulu saņēma Ķekavas vidusskolas 4. a klases komanda Krāsu virpulis, organizētākā komanda –  Ķekavas vidusskolas 1. b klase, bet simpātijas balvu no domes priekšsēdētāja Roberta Jurķa ieguva komanda Ķekavas vidusskolas 2.c klase komanda Niknie Bebri.

Sporta aģentūra saka paldies Ķekavas novada bērnu sporta spēļu dalībniekiem, tiesnešu komandai, uzņēmumam Ķekavas avotam, Andrim Ceļmalniekam par sarūpētajām dāvanu kartēm Daugmales multifunkcionālajā centra baseina apmeklējumam, privātās pamatskolas Gaismas tilts 97 deju grupai Krikši un tās vadītājai Ivettai Jakovļevai par sniegto priekšnesumu un deju stundu.

„Ņemot vērā, ka 2012. gads pasludināts par Eiropas gadu paaudžu solidaritātei, šī sportiskā diena ir lielisks piemērs, kā paaudzēm sadarboties un nodoties kopīgām aktivitātēm, vienlaicīgi rūpējoties par savu veselību un uzturot sportisko garu,” stāsta Sporta aģentūras direktore Dace Cīrule.

Sporta spēļu rezultāti:

Pirmsskolas izglītības iestāžu grupā:

1.vieta PII Ieviņa 14

2.vieta PII Ieviņa 12

3.vieta PII Bitīte

1.klašu grupā:

1.vieta Ķekavas vidusskolas sākumskolas 1.b komandai “Stiprās lauvas”

2.vieta Privātās pamatskolas Gaismas tilts 97 1.klasei

3.vieta Pļavniekkalna sākumskolas 1.a komandai “Bulldogi”

2.klašu grupā:

1.vieta Pļavniekkalna sākumskolas 2.a komandai “Žiperi”

2.vieta Pļavniekkalna sākumskolas 2.b komandai “Ašie”

3.vieta Privātās pamatskolas Gaismas tilts 97 2.klasei komandai “Spēks ir bumbās”

3.klašu grupā:

1.vieta Pļavniekkalna sākumskolas 3.b komandai “Katlakalna sprinteri”

2.vieta Ķekavas vidusskolas sākumskolas 3.a  komandai “Spoku mednieki”

3.vieta Ķekavas vidusskolas sākumskolas 3.b komandai “Oglītes”

4.klašu grupā:

1.vieta Privātās pamatskolas Gaismas tilts 97 4.klasei

2.vieta Baložu vidusskolas 4.a 1. komandai

3.vieta Baložu vidusskolas 4.b komandai “Malači”

Foto skatīt šeit!

Atbildēt