14. aprīlī velosacensību sezonas atklāšana Baložos!

Šo sestdien 14. aprīlī Baložos pie Baložu vidusskolas notiks sacensību “Velokross Baloži 2012” un “Baložu Velodrošība 2012” sacensību 1. posms.

Velokross Baloži šogad aizvadīs savu 11. sezonu un pamatoti var tikt uzskatītas par vienu no populārākajām velokrosa sacensībām Latvijā. Sacensību distance aplis (aptuveni 7km) izveidots piejūras kāpu reljefam raksturīgā sīkpaugurē un ļauj dalībniekiem izbaudīt tehniski aizraujošas sacensības. Īpašu popularitāti “Velokross Baloži” guvis starp jaunākajiem braucējiem. Tiem velobraucējiem, kas vēl nav uzkrājuši pietiekošu pieredzi sacensībās, piedāvājam braukt īsāku distanci bez sportiskā vērtējuma, bet ar iespēju piedalīties balvu loterijā.

Par tradīciju Baložos un Latvijā kļuvušas arī ceļu satiksmes dalībnieku sacensības bērniem “Baložu Velodrošība”. Sacensību mērķis ir sekmēt drošu bērnu iesaisti ceļu satiksmē un šīs sacensības ir daļa no Eiropas ceļu satiksmes drošības Hartas pasākumiem. Šogad sacensībās aicināti piedalīties bērni, kas dzimuši no 2000.-2003. gadam. Sacensībām noteikta iepriekš pieteikšanās – tāpēc piesakieties jau tagad!

Atbildēt