“FK Ķekava”/BFF – RSU/”Runway” 4:5

“FK Ķekava”/BFF savā laukumā uzņēma RSU/”Runway” priekšpēdējā spēlē pirms abas komandas tiekas play-off.

Pēc tikai nedaudz vairāk kā četrām minūtēm Dace Možeiko vadībā izvirzīja Ķekavu. Ķekavas neatlaidīgā spēle viešnas bija manāmi samulsinājusi, kas noveda pie kļūdām aizsardzībām, viena no kurām bija kā dāvana, raidot bumbiņu savos vārtos 14. minūtē, ļaujot Ķekavai izvirzīties vadībā ar jau 2:0. Ķekavas spēle dažbrīd bija vienkārši lieliska, kā pierādījums tam bija Dinas Štāles ātrums, dodoties uzbrukumā. Kristīnes Ēvaldes 2 minūšu noraidījums deva RSU priekšrocību, viņas izdarīja spiedienu, kas noveda pie vārtu guvuma, pirms perioda beigām panākot 2:1.

Otrā perioda trešajā minutē RSU panāca izlīdzinājumu no soda izspēles, bet četras minūtes vēlāk Dina Štāle ar labu metienu atguva vadību Ķekavai. Spēle bija līdzīga, un bumbiņa ceļoja no viena gala uz otru, Ķekavai turot pretinieces sasprindzinājumā. Bija redzams, ka pagājušā gada čempiones šo spēli nedominēs. Guna Kudrjavceva perioda 17. minūtē dubultoja mājinieču pārsvaru, labi nospēlējot vārtu priekšā pēc RSU kļūdas aizsardzībā. RSU guva savus trešos vārtus perioda pašās pēdējās sekundēs, līdz ar to 2. periods noslēdzās ar rezultātu 4:3 Ķekavas labā.

RSU izlīdzināja rezultātu trešā perioda 2. minūtē. Spēlei guva “uz visu banku” piegaršu, abām komandām pieliekot visus spēkus, lai gūtu uzvaras vārtus. RSU izvirzījās vadībā perioda vidū un noturēja šo vienu vārtu pārsvaru līdz spēles beigām, neskatoties uz līdzīgo spēli.

Lai arī spēle noslēdzās ar 4:5 zaudējumu Ķekavai, mājinieces varēja pamest laukumu ar paceltām galvām – komanda parādīja iepriekš nedaudz trūkstošo degsmi, un, vismaz trim spēlētājām atgriežoties pēc slimības vai traumām, play-off spēlēm pret RSU būtu jābūt tikpat aizraujošām kā šai spēlei. Labākās spēlētājas – Ķekavas rindās Zane Veidenbauma, RSU – Aija Kuncīte.

Informāciju sagatavoja: Šons O’Donels

Atbildēt