Daugmales atklātais telpu futbols 2012 + foto

Aizvadīts jau gadskārtējais Daugmales turnīrs telpu futbolā, kas Daugmalē jau notiek vairāk kā 10 gadus un kļuvis par tradīciju. Šis gads nav izņēmums – 2012. gada futbola sacensības norisinājās 24. martā Daugmales pamatskolā.

Turnīrā piedalījās 14 komandas, kuras bija ieradušās no dažādām Latvijas vietām. Komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās. Katrai komandai savstarpēji izspēlējot, tika noskaidrotas divas spēcīgākās komandas grupā, kas turpināja cīņu par medaļām un tikās ceturtdaļfinālā.

Grupu turnīra A apakšgrupā visas spēles diezgan pārliecinoši aizvadīja futbola komanda (FK) Putni, kas uzvarēja visās spēlēs un izcīnīja pirmo vietu grupā, aiz sevis atstājot Daugmales Dadzi. B apakšgrupā uzvarēja FK Ķekava, uzvarot visās spēlēs, bet cīņā par 2.vietu grupā pārāki bija FK Denso, kas spraigā spēlē ar rezultātu 3:2 pārspēja komandu Baloži. C un D apakšgrupās dominēja rīdzinieku komandas Baltic Taxi un LNO (Latvijas Nacionālās opera).

Ceturtdaļfinālā visās spēlēs uzvarēja grupu līderi. Lūk, rezultāti: FK PutniPēc 5dienas (6:2), FK ĶekavaSK 51 (8:2), Daugmales Dadzis – LNO (0:5), Baltic TaxiDenso (4:0). Interesantākās spēles norisinājās pusfinālā, kur FK Putni tikai ar 0:1 piekāpās FK Ķekava, un ar tādu pašu rezultātu otrajā pusfināla spēlē LNO pārspēja Baltic Taxi.

Cīņā par trešo vietu, dominējot visā spēlē, ar 3:0 Baltic Taxi uzvarēja FK Putni. Kā jau bija gaidāms, fināla spēle bija ļoti spraiga un mazrezultatīva, kur nedaudz veiksmīgāki un meistarīgāki bija FK Ķekava, kas tikai ar niecīgu pārsvaru 1:0 uzvarēja LNO.

Vietu sadalījums

  • 1. vieta – FK Ķekava (Krišs Vilerts, Kārlis Stirāns, Mārtiņš Grīnfelds, Artjoms Konanovičs, Andris Gudels un Jānis Lasis);
  • 2. vieta – LNO (Kaspars Žuravs, Raivo Jakovels, Miks Gerulis, Jānis Kārkliņš, Jānis Akermanis, Anatolijs Lastovskis, Krists Rozgals, Māris Ozoliņš un Romāns Rostovskis),
  • 3. vieta – Baltic Taxi (Mārtiņš Sīpols, Emīls Kalniņš, Normunds Vīlisters, Modris Niedra, Uldis Voiska, Rihards Putniņš, Edgars Roga un Edijs Biļķins).

Pasākuma organizators izsaka pateicību Daugmales pamatskolas administrācijai, Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrai, tiesnešu kolektīvam un atsaucīgajiem dalībniekiem.

Informāciju sagatavoja:

Edijs Biļķins

Atbildēt