Novada stafešu sacensības

21.02.12. Daugmales pamatskolā notika novada mēroga sacensības stafetēs „Drošie un veiklie”. Jaukā un sportiskā gaisotnē startēja Daugmales pamatskolas., Baložu vidusskolas, Pļavniekkalna sākumskolas, Ķekavas vidusskolas, Privātās pamatskolas „Gaismas tilts97” komandas. Katras komandas sastāvā bija 5 meitenes un 5 zēni ( 4.,3. kl.). Sacensībās bija 6 dažādas stafetes – piespēles ar basketbola bumbu, futbola bumbas vadīšana, stafete ar riņķi, „vēzīša gājiens”, pildbumbu pārnešana un tenisa bumbiņas mešana mērķī.

Stafetēs piedalījās arī sporta skolotāji, bet šoreiz tiesnešu lomā. Katrs skolotājs bija tiesnesis citas skolas komandai.

Sacensības atklāja Daugmales pamatskolas skolotāja Vineta Dangena-Grūbe. Kausus un diplomus pasniedza metodiskās komisijas vadītājs Andris Eglītis. Pirmo vietu un ceļazīmi uz Zemgales reģiona sacensībām izcīnīja Ķekavas vidusskolas komanda, otrajā vietā – Privātās pamatskolas „Gaismas tilts97” komanda, trešo vietu izcīnīja Pļavniekkalna sākumskola. Visi sacensību dalībnieki izcīnīja kopīgu balvu- peldi Daugmales baseinā.

Nākamās sacensības notiks Ķekavas sporta klubā, „Tautas bumbā”, kurā piedalīsies visas Ķekavas novada skolu komandas.

Informāciju sagatavoja:

Dace Cīrule, Daiga Jirgena

Atbildēt