Aizvadīti 4 posmi skijoringā

Februāra nedēļu nogalēs uz Titurgas ezera Baložos notikuši četri Rīgas bērnu un jauniešu atklāto skijoringa meistarsacīkšu posmi, kuros piedalījušies dažāda vecuma dalībnieki – no jauniešiem līdz nobriedušiem vīriem. Sacensības norisinājās gan tradicionālajās klasēs, gan samērā nesen ieviestajā kvadraciklu klasē un šogad jaunradītajā Open klasē, kas jau paspējusi iemantot visai lielu popularitāti.
Cīņas brīžiem bija visai sīvas, un finišā ekipāžas nereti šķira vien centimetros mērāms attālums. Pat sniegputenis (4. posmā) nespēja mazināt sacensību dalībnieku cīņassparu, turklāt dalībnieku skaits ar katru posmu pieaug, sasniedzot 40 ekipāžas posmā.
Lielās meistarklases pārliecinošā vadībā izvirzījusies Eduarda Mihailova/Viestura Dāvidsona pieredzējusī ekipāža (Ceriņu iela), bet Mazajā meistarklasē par līderpozīcijām cīnās Vara Veinberga/Diānas Veinbergas (RTU) un Gundara Cīruļa /Gunāra Atvara ekipāžas. Lielajā tautas klasē neapstrīdams līderis ir viens no visrūdītākajiem skijoringa braucējiem Aigars Andersons ar prasmīgo līdzbraucēju Valteru Stirnu (Ceriņu iela). Mazās tautas klases braucējiem ik pa laikam cīnoties ar tehnikas untumiem, vadībā ir Arvo Matheusa/Armanda Leitāna ekipāža (BMK), no kuras daudz neatpaliek Aldis Seržants/Edgars Seržants – te visa cīņa vēl priekšā.
Sekmīgi startējuši arī Ķekavas novada pārstāvji. Kristapa un Reiņa Baumaņu ekipāža (Titurga) šobrīd ieņem 3. vietu Mazās meistarklases kopvērtējumā, no viņiem daudz neatpaliek Māris Kaugurs/Dmitrijs Naļotovs (Ķekavas pag.) Kvadraciklu klasē pārliecinoši pirmā šobrīd ir Nataļja Kaugure (Ķekavas pagasts), kurai uz slēpēm asistē Māris Kaugurs. Šajā klasē sekmīgi startējusi arī baložnieka Nikolaja Kima ekipāža, bet 4. posmā savus spēkus iemēģināja arī Ineses Getliņas ekipāža (Titurga). Sacensību kopvērtējumā paredzēta atsevišķa Ķekavas novada dalībnieku ieskaite – vēl ir laiks iesaistīties arī pārējiem interesentiem. Atceramies – dalības maksas nav! Nepieciešams tikai savs inventārs.
Vairāk informācijas http://www.draugiem.lv/2014/ vai pa tel. 9511925.

Atbildēt