FK “Ķekava/BFF” vēlreiz pārspēj Irlavu

Sieviešu florbola klubs Ķekava

Sestdien, 29. oktobrī, Ķekava/BFF vēlreiz tikās ar Irlava/Tukums komandu, šoreiz spēlējot viesos. Jau pirms spēles Ķekavas spēlētājas un treneris uztraucās par spēlēšanu uz Irlavas laukuma, kurš atšķiras no citiem laukumiem. Tomēr spēles rezultāts 9:2 pierāda, ka zāles segums nav svarīgākais faktors, lai uzvarētu.

Pirmā perioda pirmajās desmit minūtēs ķekavniecēm nācās nedaudz iesildīties uz Irlavas specifiskā laukuma, toties sākoties divpadsmitajai minūtei aizsāka vārtu guvumus, periodu noslēdzot ar rezultātu 2:0.

Otrajā periodā pie sava hattrick tika ķekaviete Paula Brunovska, iemetot divus vārtus pēc kārtas. Savukārt, irlavietēm šajā periodā tika dotas divas iespējas vairākumā, vienu no tiem realizējot. Otrā perioda beigās 5:1.

Trešais periods atkal aizsākās ar ķekaviešu vārtu guvumu, šoreiz ar Lauras Vancānes trāpīgo metienu no Ievas Jurkānes piespēles. Abām komandām, pēc abpusējā noraidījuma, bija arī iespēja izmēģināt savus spēkus spēlē 4 pret 4, tomēr vārtu tīkliņi abās pusēs palika nekustīgi.
Tomēr, spēlējot 5 pret 5, tika gūti vārti gan no ķekavietēm, gan no irlavniecēm, kā rezultātā spēle noslēdzās ar 9:2.

Jāpiemin, ka vislabāk šajā spēlē nospēlēja mūsu Paula Brunovska ar 4 vārtiem un 1 piespēli, kā arī Dina Štāle un Gundega Vancāne, katra ar 3 punktiem.

Informāciju sagatavoja:
Dace Možeiko

Atbildēt