FK “Ķekava/BFF” spēlētāja Gundega Vancāne brauks uz pasaules čempionātu!

Mūsu komandas kapteine Gundega Vancāne apstiprināta braukšanai uz pasaules čempionātu Šveicē, kas viņai jau būs otrais pēc kārtas.

Kā pastāstīja Gundega, ar atmosfēru izlasē viņa ir apmierināta, meitenes esot draudzīgas. Treneri strādā profesionāli. Šā gada izlasei noteikti esot pa spēkam iekļūt pusfinālā.

Noteiktu maiņas partneru Gundegai pagaidām neesot. Pēc visa spriežot, treneri visvairāk mūsu spēlētājā novērtē viņas daudzpusību, spēju spēlēt jebkurā pozīcijā, izņemot vārtsarga vietu.

“Vislielākais paldies man jāsaka trenerim Andim Blindam, kurš mani kā spēlētāju divos gados “pārtaisīja” – agrāk biju ņuņņa, tagad esmu stiprāka,” saka Gundega.

“Gundega ir fiziski izturīga un ātra, gadās kļūdas, bet ļoti, ļoti cenšas un grib spēlēt. Viņa pasaules čempionātā spēlēs kā uzbrucēja, kas darīs lielu darba apjomu aizsardzībā. Par otru jūsējo – Daci Āboliņu – varu teikt, ka viņa būtu braukusi uz pasaules čempionātu, ja viņai būtu bijusi spēļu prakse, jo fiziski viņa ir ļoti laba,” komentē Latvijas izlases galvenais treneris Jānis Freivalds.

Informāciju sagatavoja:

Artis Drēziņš

Atbildēt