FK „Ķekava/BFF” zaudējums Rubenei ar 3:7

13. novembrī Ķekavas Sporta Namā norisinājās sieviešu virslīgas spēle, kurā nūjas savā starpā krustoja „Ķekava/BFF” un „Rubenes” florbolistes. Pretinieces uz laukuma bija krietni labākas un mūsu komanda piedzīvoja zaudējumu ar 3:7.

Jau pašā spēles sākumā kocēnietes pārņēma iniciatīvu, aktīvi uzbrūkot un neļaujot mūsu komandai izvērsties. Rezultāts tika atklāts 5.minūtē, kad Lība Daija Mikova teicami apspēlēja pretspēlētāju un atdeva piespēli Madarai Adamanei, kura nekļūdījās – 0:1. Nepagāja ilgs laiks līdz brīdim, kad Linda Līce ar tālmetienu panāca 0:2, taču trešdaļas vidū ķekavnieces noķēra „Rubeni” uz pretuzbrukumu un vārtus guva Gundega Vancāne. Īsi pirms došanās atpūtā Zane Klabere rupji nospēlēja pret Ivetu Kreišmani, par ko saņēma sodu, taču vairākumu neizdevās izmantot. Uz tablo 1:2.

Otrajā periodā pretinieces uzbruka vēl biežāk, piespiežot „Ķekava/BFF” kļūdīties. 22. un 23.minūtē pēc neveiksmīgām kļūdām savā aizsardzības zonā no vārtu priekšas bumbiņu trieca Edīte Bankava un Madara Adamane 1:4. Neskatoties uz to mūsu spēlētājas nekrita bezcerībā un uzreiz pēc tam ar nelielu veiksmes palīdzību – ar tālmetienu –  vārtus guva Paula Brunovska. Trešdaļas otrajā pusē „Rubenei” bija divas teicamas iespējas izcelties. Par laimi – stabiņš. 40.minūtē E.Bankava tomēr panāca 2:5.

Trešās trešdaļas sākums bija neveiksmīgs un kocēnietes guva vēl divus vārtus 2:7. Turpinājumā „Rubene” tik daudz neuzbruka. Līdz ar to mūsu komandai bija vairākas izdevības gūt vārtus. Mača 50.minūtē ķekavnieces labi pacīnījās uzbrukumā un pēc Daces Možeiko piespēles precīza bija Gundega Vancāne. Rezultāts nemainījās un Ķekava/BFF piedzīvoja zaudējumu ar 3:7.

Komandas treneris Ivo Preiss: ”Rezultāts ir negatīvs. Es nevaru to vērtēt kā labi padarītu darbu. Pretinieces nepārsteidza mūs ar jaunām lietām, kam mēs nebijām gatavi, bet tai pašā laikā iekritām uz daudz nevajadzīgām, muļķīgām kļūdām. Bija daudz zaudētas bumbiņas divcīņās, līdz ar to vieni vārti, otri vārti un rezultāts tāds kāds tas ir.”

Nākamo spēli “Ķekava/BFF” aizvadīs 18.decembrī plkst.13:00 pret “Ķekavas Bulldogs” komandu.

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=f2IoiPfnTCs

http://ltvzinas.lv/?n=zinas&id=4074 (4:14)

Informāciju sagatavoja:

Kaspars Šmits

Atbildēt