LSVS 55. sports spēles orientēšanās sacensības - detalizēti rezultāti

2018-06-22
K35 (9 / 9) Time Behind
1. Agris PEIPIŅŠ Cēsu novada pašvaldība 54:08
  1:14 (1:14) 1:32 (2:46) 1:11 (3:57) 5:14 (9:11) 2:01 (11:12) 2:40 (13:52)
  2:16 (16:08) 1:20 (17:28) 1:36 (19:04) 1:37 (20:41) 2:30 (23:11) 2:19 (25:30)
  3:12 (28:42) 1:19 (30:01) 3:15 (33:16) 3:00 (36:16) 2:53 (39:09) 2:28 (41:37)
  2:49 (44:26) 2:05 (46:31) 2:03 (48:34) 1:06 (49:40) 0:38 (50:18) 1:05 (51:23)
  1:10 (52:33) 1:01 (53:34) 0:34 (54:08)
2. Viesturs ŠLOSBERGS Jelgavas pilsētas pašvaldība 56:50 +2:42
  1:38 (1:38) 1:55 (3:33) 1:25 (4:58) 2:42 (7:40) 2:37 (10:17) 3:03 (13:20)
  2:02 (15:22) 1:45 (17:07) 1:51 (18:58) 1:48 (20:46) 2:49 (23:35) 2:33 (26:08)
  3:46 (29:54) 1:29 (31:23) 3:12 (34:35) 2:08 (36:43) 3:26 (40:09) 2:50 (42:59)
  3:12 (46:11) 2:16 (48:27) 2:23 (50:50) 1:08 (51:58) 0:40 (52:38) 1:11 (53:49)
  1:08 (54:57) 1:15 (56:12) 0:38 (56:50)
3. Sandis PĒTERSONS Valmieras pilsētas pašvaldība 58:13 +4:05
  1:51 (1:51) 2:01 (3:52) 1:31 (5:23) 2:45 (8:08) 2:47 (10:55) 3:02 (13:57)
  2:37 (16:34) 1:40 (18:14) 2:07 (20:21) 2:32 (22:53) 2:47 (25:40) 2:14 (27:54)
  3:12 (31:06) 1:40 (32:46) 3:16 (36:02) 2:39 (38:41) 3:18 (41:59) 2:34 (44:33)
  2:51 (47:24) 2:19 (49:43) 2:20 (52:03) 1:12 (53:15) 0:42 (53:57) 1:19 (55:16)
  1:10 (56:26) 1:09 (57:35) 0:38 (58:13)
4. Kalvis KAĻVA Individuāli 58:15 +4:07
  1:41 (1:41) 1:40 (3:21) 1:23 (4:44) 2:24 (7:08) 2:33 (9:41) 3:12 (12:53)
  2:37 (15:30) 1:36 (17:06) 1:47 (18:53) 1:43 (20:36) 2:30 (23:06) 2:39 (25:45)
  3:28 (29:13) 1:31 (30:44) 4:35 (35:19) 2:03 (37:22) 3:46 (41:08) 2:43 (43:51)
  3:18 (47:09) 2:03 (49:12) 2:15 (51:27) 1:53 (53:20) 0:49 (54:09) 1:28 (55:37)
  1:05 (56:42) 1:05 (57:47) 0:28 (58:15)
5. Salvis DAĢIS Jelgavas pilsētas pašvaldība 59:44 +5:36
  1:37 (1:37) 1:55 (3:32) 1:25 (4:57) 2:35 (7:32) 2:33 (10:05) 3:04 (13:09)
  3:12 (16:21) 1:35 (17:56) 2:04 (20:00) 1:42 (21:42) 3:15 (24:57) 3:03 (28:00)
  3:39 (31:39) 1:41 (33:20) 3:36 (36:56) 2:09 (39:05) 3:45 (42:50) 2:55 (45:45)
  3:09 (48:54) 2:22 (51:16) 2:26 (53:42) 1:22 (55:04) 0:41 (55:45) 1:12 (56:57)
  1:02 (57:59) 1:10 (59:09) 0:35 (59:44)
6. Māris FREIMANIS Tukuma novada pašvaldība 1:05:47 +11:39
  1:21 (1:21) 1:52 (3:13) 1:17 (4:30) 2:49 (7:19) 2:39 (9:58) 3:32 (13:30)
  3:01 (16:31) 1:43 (18:14) 1:40 (19:54) 1:55 (21:49) 2:56 (24:45) 2:44 (27:29)
  3:41 (31:10) 1:51 (33:01) 4:10 (37:11) 2:48 (39:59) 5:20 (45:19) 3:34 (48:53)
  3:45 (52:38) 2:37 (55:15) 2:45 (58:00) 1:51 (59:51) 0:50 (1:00:41) 1:34 (1:02:15)
  1:33 (1:03:48) 1:19 (1:05:07) 0:40 (1:05:47)
7. Aigars ALKSNIS Pārgaujas novada pašvaldība 1:09:03 +14:55
  1:20 (1:20) 2:00 (3:20) 1:16 (4:36) 3:00 (7:36) 2:51 (10:27) 3:28 (13:55)
  2:08 (16:03) 1:41 (17:44) 1:39 (19:23) 3:34 (22:57) 3:35 (26:32) 2:40 (29:12)
  3:45 (32:57) 2:24 (35:21) 5:39 (41:00) 2:23 (43:23) 4:05 (47:28) 2:43 (50:11)
  3:37 (53:48) 2:51 (56:39) 2:46 (59:25) 1:39 (1:01:04) 0:46 (1:01:50) 1:26 (1:03:16)
  3:40 (1:06:56) 1:25 (1:08:21) 0:42 (1:09:03)
  Andis LEONTJEVS Madonas novada pašvaldība DNS
K40 (16 / 16) Time Behind
1. Juris DZENĪTIS Madonas novada pašvaldība 39:28
  1:43 (1:43) 1:02 (2:45) 1:20 (4:05) 1:48 (5:53) 2:15 (8:08) 2:22 (10:30)
  1:21 (11:51) 1:27 (13:18) 2:19 (15:37) 1:12 (16:49) 2:16 (19:05) 1:03 (20:08)
  1:50 (21:58) 1:46 (23:44) 2:23 (26:07) 1:32 (27:39) 1:29 (29:08) 2:17 (31:25)
  2:44 (34:09) 0:37 (34:46) 0:54 (35:40) 0:58 (36:38) 1:24 (38:02) 0:56 (38:58)
  0:30 (39:28)
2. Juris ŽILKO Ķekavas novada pašvaldība 42:11 +2:43
  1:47 (1:47) 1:12 (2:59) 1:28 (4:27) 1:48 (6:15) 2:26 (8:41) 2:15 (10:56)
  1:23 (12:19) 1:40 (13:59) 2:21 (16:20) 1:37 (17:57) 2:24 (20:21) 1:09 (21:30)
  2:03 (23:33) 2:11 (25:44) 2:17 (28:01) 1:40 (29:41) 1:41 (31:22) 2:29 (33:51)
  3:05 (36:56) 0:45 (37:41) 0:51 (38:32) 0:52 (39:24) 1:20 (40:44) 0:55 (41:39)
  0:32 (42:11)
3. Viktors MATEIČS Saldus novada pašvaldība 45:51 +6:23
  2:03 (2:03) 1:10 (3:13) 1:26 (4:39) 1:59 (6:38) 2:26 (9:04) 4:32 (13:36)
  1:30 (15:06) 1:36 (16:42) 2:37 (19:19) 1:41 (21:00) 2:26 (23:26) 1:13 (24:39)
  1:57 (26:36) 2:09 (28:45) 2:14 (30:59) 1:42 (32:41) 1:43 (34:24) 2:35 (36:59)
  3:11 (40:10) 0:43 (40:53) 0:54 (41:47) 0:53 (42:40) 1:25 (44:05) 1:07 (45:12)
  0:39 (45:51)
4. Jānis SEGLIŅŠ Dobeles novada pašvaldība 47:36 +8:08
  2:09 (2:09) 1:17 (3:26) 1:48 (5:14) 1:58 (7:12) 2:24 (9:36) 2:23 (11:59)
  1:34 (13:33) 1:43 (15:16) 2:31 (17:47) 1:25 (19:12) 2:26 (21:38) 4:11 (25:49)
  1:59 (27:48) 2:03 (29:51) 2:16 (32:07) 1:45 (33:52) 1:55 (35:47) 2:40 (38:27)
  3:23 (41:50) 0:50 (42:40) 0:54 (43:34) 0:55 (44:29) 1:24 (45:53) 1:05 (46:58)
  0:38 (47:36)
5. Jānis BUTĀNS Cēsu novada pašvaldība 48:24 +8:56
  2:07 (2:07) 1:10 (3:17) 1:30 (4:47) 2:34 (7:21) 2:30 (9:51) 2:19 (12:10)
  1:34 (13:44) 1:58 (15:42) 2:29 (18:11) 5:48 (23:59) 2:24 (26:23) 1:09 (27:32)
  2:04 (29:36) 2:10 (31:46) 2:17 (34:03) 1:40 (35:43) 1:41 (37:24) 2:31 (39:55)
  3:03 (42:58) 0:47 (43:45) 0:50 (44:35) 0:52 (45:27) 1:24 (46:51) 0:59 (47:50)
  0:34 (48:24)
6. Gints TRĒZIŅŠ Valmieras pilsētas pašvaldība 48:29 +9:01
  2:05 (2:05) 2:11 (4:16) 1:39 (5:55) 2:18 (8:13) 2:36 (10:49) 2:16 (13:05)
  1:32 (14:37) 1:35 (16:12) 2:37 (18:49) 2:09 (20:58) 2:35 (23:33) 1:11 (24:44)
  1:54 (26:38) 3:29 (30:07) 2:13 (32:20) 2:29 (34:49) 1:36 (36:25) 2:30 (38:55)
  3:45 (42:40) 0:43 (43:23) 0:52 (44:15) 0:52 (45:07) 1:43 (46:50) 1:01 (47:51)
  0:38 (48:29)
7. Ģirts PAKALNS Kocēnu novada pašvaldība 49:14 +9:46
  2:24 (2:24) 1:12 (3:36) 1:45 (5:21) 2:00 (7:21) 4:04 (11:25) 3:04 (14:29)
  1:33 (16:02) 2:00 (18:02) 2:30 (20:32) 1:34 (22:06) 2:32 (24:38) 1:12 (25:50)
  2:00 (27:50) 3:24 (31:14) 2:05 (33:19) 2:13 (35:32) 1:53 (37:25) 2:40 (40:05)
  3:15 (43:20) 0:43 (44:03) 0:54 (44:57) 0:55 (45:52) 1:37 (47:29) 1:09 (48:38)
  0:36 (49:14)
8. Aleksandrs RAGOŽINS Daugavpils pilsētas pašvaldība 51:16 +11:48
  2:16 (2:16) 1:18 (3:34) 1:57 (5:31) 2:09 (7:40) 3:02 (10:42) 2:32 (13:14)
  1:38 (14:52) 1:56 (16:48) 2:40 (19:28) 1:39 (21:07) 2:38 (23:45) 1:22 (25:07)
  2:32 (27:39) 2:46 (30:25) 3:12 (33:37) 2:28 (36:05) 2:04 (38:09) 3:19 (41:28)
  3:21 (44:49) 0:49 (45:38) 0:59 (46:37) 0:58 (47:35) 1:47 (49:22) 1:16 (50:38)
  0:38 (51:16)
9. Ruslans MIKULOVS Daugavpils pilsētas pašvaldība 52:44 +13:16
  1:59 (1:59) 1:17 (3:16) 1:40 (4:56) 2:46 (7:42) 3:22 (11:04) 2:38 (13:42)
  2:12 (15:54) 1:53 (17:47) 2:43 (20:30) 1:38 (22:08) 3:01 (25:09) 1:27 (26:36)
  2:13 (28:49) 2:42 (31:31) 2:48 (34:19) 3:01 (37:20) 1:58 (39:18) 2:52 (42:10)
  3:27 (45:37) 0:40 (46:17) 0:54 (47:11) 1:29 (48:40) 2:17 (50:57) 1:08 (52:05)
  0:39 (52:44)
10. Dzintars MELDERIS Ķekavas novada pašvaldība 54:58 +15:30
  2:12 (2:12) 1:22 (3:34) 3:15 (6:49) 2:15 (9:04) 2:49 (11:53) 2:31 (14:24)
  2:02 (16:26) 2:05 (18:31) 2:47 (21:18) 1:41 (22:59) 2:23 (25:22) 1:12 (26:34)
  2:40 (29:14) 2:33 (31:47) 4:06 (35:53) 4:52 (40:45) 1:46 (42:31) 3:09 (45:40)
  3:21 (49:01) 0:48 (49:49) 1:07 (50:56) 0:59 (51:55) 1:49 (53:44) 0:44 (54:28)
  0:30 (54:58)
11. Rolands DAKTERIS Dobeles novada pašvaldība 57:04 +17:36
  2:27 (2:27) 1:26 (3:53) 1:59 (5:52) 2:08 (8:00) 4:25 (12:25) 2:47 (15:12)
  1:47 (16:59) 1:55 (18:54) 3:11 (22:05) 1:43 (23:48) 2:53 (26:41) 1:24 (28:05)
  3:24 (31:29) 4:25 (35:54) 2:20 (38:14) 3:31 (41:45) 1:49 (43:34) 3:05 (46:39)
  3:26 (50:05) 0:51 (50:56) 1:05 (52:01) 1:03 (53:04) 2:07 (55:11) 1:10 (56:21)
  0:43 (57:04)
12. Mārtiņš DRAVANTS Jaunpiebalgas novada pašvaldība 57:39 +18:11
  2:05 (2:05) 1:17 (3:22) 1:52 (5:14) 2:21 (7:35) 3:55 (11:30) 3:39 (15:09)
  2:14 (17:23) 2:17 (19:40) 3:28 (23:08) 1:51 (24:59) 2:45 (27:44) 1:56 (29:40)
  4:07 (33:47) 4:10 (37:57) 1:59 (39:56) 3:27 (43:23) 1:42 (45:05) 2:53 (47:58)
  3:40 (51:38) 0:57 (52:35) 1:08 (53:43) 0:50 (54:33) 1:38 (56:11) 0:59 (57:10)
  0:29 (57:39)
13. Dagnis KJAHJARS Engures novada pašvaldība 1:12:30 +33:02
  9:36 (9:36) 3:07 (12:43) 1:58 (14:41) 2:56 (17:37) 3:54 (21:31) 2:48 (24:19)
  2:31 (26:50) 2:12 (29:02) 3:01 (32:03) 1:43 (33:46) 2:50 (36:36) 1:25 (38:01)
  4:18 (42:19) 2:56 (45:15) 2:49 (48:04) 3:35 (51:39) 1:45 (53:24) 3:05 (56:29)
  3:47 (1:00:16) 0:49 (1:01:05) 0:59 (1:02:04) 0:54 (1:02:58) 6:54 (1:09:52) 1:54 (1:11:46)
  0:44 (1:12:30)
14. Raivo KUŽUMS Rūjienas novada pašvaldība 1:21:28 +42:00
  2:59 (2:59) 1:52 (4:51) 2:18 (7:09) 4:02 (11:11) 3:23 (14:34) 3:17 (17:51)
  2:29 (20:20) 3:50 (24:10) 3:23 (27:33) 1:49 (29:22) 3:42 (33:04) 4:37 (37:41)
  2:54 (40:35) 4:15 (44:50) 9:13 (54:03) 2:58 (57:01) 2:39 (59:40) 3:40 (1:03:20)
  5:48 (1:09:08) 1:08 (1:10:16) 4:24 (1:14:40) 1:47 (1:16:27) 3:06 (1:19:33) 1:16 (1:20:49)
  0:39 (1:21:28)
  Konstantīns REZŅIKOVS Babītes novada pašvaldība DNS
K55 (13 / 13) Time Behind
1. Igors BUŽS Cēsu novada pašvaldība 38:17
  1:43 (1:43) 1:31 (3:14) 2:33 (5:47) 2:45 (8:32) 0:48 (9:20) 2:19 (11:39)
  2:25 (14:04) 3:24 (17:28) 2:51 (20:19) 2:21 (22:40) 1:24 (24:04) 1:13 (25:17)
  3:23 (28:40) 2:43 (31:23) 0:45 (32:08) 0:58 (33:06) 1:03 (34:09) 1:09 (35:18)
  0:49 (36:07) 1:25 (37:32) 0:45 (38:17)
2. Jānis PUTNIŅŠ Madonas novada pašvaldība 38:49 +0:32
  1:42 (1:42) 1:39 (3:21) 2:50 (6:11) 2:33 (8:44) 0:40 (9:24) 2:28 (11:52)
  2:25 (14:17) 3:17 (17:34) 2:14 (19:48) 2:27 (22:15) 1:14 (23:29) 1:06 (24:35)
  3:37 (28:12) 3:02 (31:14) 0:45 (31:59) 0:51 (32:50) 0:55 (33:45) 2:44 (36:29)
  0:32 (37:01) 1:13 (38:14) 0:35 (38:49)
3. Nikolajs GRIGORJEVS Daugavpils pilsētas pašvaldība 40:17 +2:00
  1:48 (1:48) 1:41 (3:29) 2:40 (6:09) 2:56 (9:05) 0:42 (9:47) 3:36 (13:23)
  2:42 (16:05) 3:12 (19:17) 3:10 (22:27) 2:23 (24:50) 1:04 (25:54) 1:14 (27:08)
  3:51 (30:59) 2:43 (33:42) 0:45 (34:27) 0:58 (35:25) 0:52 (36:17) 1:20 (37:37)
  0:52 (38:29) 1:09 (39:38) 0:39 (40:17)
4. Ģirts ZĪLIŠĶIS Mārupes novada pašvaldība 42:15 +3:58
  1:44 (1:44) 1:36 (3:20) 2:33 (5:53) 2:57 (8:50) 0:44 (9:34) 2:20 (11:54)
  2:19 (14:13) 3:00 (17:13) 3:40 (20:53) 2:45 (23:38) 1:16 (24:54) 1:32 (26:26)
  6:18 (32:44) 2:38 (35:22) 0:51 (36:13) 1:00 (37:13) 0:59 (38:12) 1:22 (39:34)
  0:52 (40:26) 1:10 (41:36) 0:39 (42:15)
5. Aigars SAVICKIS Smiltenes novada pašvaldība 44:50 +6:33
  2:15 (2:15) 1:36 (3:51) 2:56 (6:47) 4:17 (11:04) 1:12 (12:16) 3:02 (15:18)
  2:35 (17:53) 3:17 (21:10) 2:43 (23:53) 2:28 (26:21) 1:14 (27:35) 1:05 (28:40)
  3:36 (32:16) 3:05 (35:21) 0:44 (36:05) 0:54 (36:59) 0:54 (37:53) 3:35 (41:28)
  1:40 (43:08) 1:06 (44:14) 0:36 (44:50)
6. Ivars PRIKULIS Dobeles novada pašvaldība 45:08 +6:51
  2:05 (2:05) 1:57 (4:02) 3:06 (7:08) 3:22 (10:30) 0:57 (11:27) 2:50 (14:17)
  2:59 (17:16) 3:27 (20:43) 3:56 (24:39) 2:43 (27:22) 1:34 (28:56) 1:38 (30:34)
  4:02 (34:36) 3:04 (37:40) 0:48 (38:28) 1:02 (39:30) 1:08 (40:38) 1:30 (42:08)
  1:02 (43:10) 1:11 (44:21) 0:47 (45:08)
7. Jevgenijs KAUPUŽS Mārupes novada pašvaldība 45:21 +7:04
  2:05 (2:05) 2:52 (4:57) 3:00 (7:57) 2:51 (10:48) 0:40 (11:28) 3:35 (15:03)
  2:56 (17:59) 3:36 (21:35) 5:14 (26:49) 2:24 (29:13) 1:16 (30:29) 1:31 (32:00)
  4:06 (36:06) 2:49 (38:55) 0:43 (39:38) 1:00 (40:38) 0:58 (41:36) 1:19 (42:55)
  0:48 (43:43) 1:03 (44:46) 0:35 (45:21)
8. Ilmārs JERMAKS Babītes novada pašvaldība 46:51 +8:34
  3:48 (3:48) 1:34 (5:22) 3:22 (8:44) 4:13 (12:57) 0:44 (13:41) 2:42 (16:23)
  2:32 (18:55) 5:38 (24:33) 2:45 (27:18) 2:30 (29:48) 1:15 (31:03) 1:36 (32:39)
  4:05 (36:44) 3:00 (39:44) 0:48 (40:32) 1:02 (41:34) 1:05 (42:39) 1:18 (43:57)
  1:07 (45:04) 1:09 (46:13) 0:38 (46:51)
9. Normunds NARVAIŠS Tērvetes novada pašvaldība 55:28 +17:11
  2:25 (2:25) 2:08 (4:33) 4:22 (8:55) 3:06 (12:01) 1:03 (13:04) 2:59 (16:03)
  3:36 (19:39) 4:32 (24:11) 3:58 (28:09) 3:07 (31:16) 1:46 (33:02) 1:49 (34:51)
  4:49 (39:40) 3:31 (43:11) 1:03 (44:14) 1:18 (45:32) 1:07 (46:39) 5:46 (52:25)
  1:00 (53:25) 1:16 (54:41) 0:47 (55:28)
10. Guntis DUDE Tērvetes novada pašvaldība 1:04:23 +26:06
  4:39 (4:39) 1:18 (5:57) 2:23 (8:20) 5:54 (14:14) 0:40 (14:54) 2:48 (17:42)
  2:17 (19:59) 4:00 (23:59) 2:32 (26:31) 2:31 (29:02) 1:11 (30:13) 7:33 (37:46)
  10:32 (48:18) 3:11 (51:29) 0:48 (52:17) 1:41 (53:58) 1:02 (55:00) 3:24 (58:24)
  1:36 (1:00:00) 3:32 (1:03:32) 0:51 (1:04:23)
11. Arturs BRIKMANIS Durbes novada pašvaldība 1:05:41 +27:24
  3:55 (3:55) 3:03 (6:58) 4:04 (11:02) 4:25 (15:27) 0:55 (16:22) 3:43 (20:05)
  4:05 (24:10) 4:29 (28:39) 4:25 (33:04) 7:18 (40:22) 1:21 (41:43) 2:45 (44:28)
  6:55 (51:23) 5:04 (56:27) 0:58 (57:25) 1:25 (58:50) 1:37 (1:00:27) 2:01 (1:02:28)
  1:24 (1:03:52) 1:12 (1:05:04) 0:37 (1:05:41)
  Ēriks ŪDRIS Individuāli DNS
K45 (17 / 17) Time Behind
1. Guntars MANKUS Saldus novada pašvaldība 41:28
  2:27 (2:27) 1:47 (4:14) 1:11 (5:25) 1:40 (7:05) 1:50 (8:55) 2:26 (11:21)
  2:33 (13:54) 1:15 (15:09) 1:42 (16:51) 2:19 (19:10) 2:25 (21:35) 2:21 (23:56)
  0:54 (24:50) 2:29 (27:19) 2:01 (29:20) 1:13 (30:33) 2:11 (32:44) 2:15 (34:59)
  1:21 (36:20) 2:01 (38:21) 1:25 (39:46) 1:05 (40:51) 0:37 (41:28)
2. Arnis GRASIS Rīgas pilsētas pašvaldība 41:51 +0:23
  2:45 (2:45) 1:49 (4:34) 1:15 (5:49) 1:33 (7:22) 1:54 (9:16) 2:45 (12:01)
  2:27 (14:28) 1:35 (16:03) 1:50 (17:53) 2:33 (20:26) 2:32 (22:58) 2:24 (25:22)
  0:53 (26:15) 2:12 (28:27) 2:12 (30:39) 1:13 (31:52) 1:57 (33:49) 2:11 (36:00)
  1:15 (37:15) 1:36 (38:51) 1:25 (40:16) 1:02 (41:18) 0:33 (41:51)
3. Jānis OZOLIŅŠ Mārupes novada pašvaldība 45:24 +3:56
  2:32 (2:32) 1:40 (4:12) 1:14 (5:26) 1:43 (7:09) 1:50 (8:59) 2:20 (11:19)
  2:32 (13:51) 1:19 (15:10) 1:38 (16:48) 2:57 (19:45) 2:25 (22:10) 2:26 (24:36)
  0:57 (25:33) 2:29 (28:02) 2:54 (30:56) 0:56 (31:52) 2:22 (34:14) 2:26 (36:40)
  3:23 (40:03) 2:07 (42:10) 1:42 (43:52) 0:57 (44:49) 0:35 (45:24)
4. Dagnis KAŅEPE Cēsu novada pašvaldība 47:43 +6:15
  3:17 (3:17) 1:39 (4:56) 1:17 (6:13) 1:46 (7:59) 1:59 (9:58) 2:29 (12:27)
  5:28 (17:55) 1:24 (19:19) 1:45 (21:04) 2:35 (23:39) 2:42 (26:21) 2:27 (28:48)
  0:55 (29:43) 2:26 (32:09) 2:53 (35:02) 1:11 (36:13) 2:29 (38:42) 2:27 (41:09)
  1:35 (42:44) 1:57 (44:41) 1:23 (46:04) 1:03 (47:07) 0:36 (47:43)
5. Andris DZALBS Pārgaujas novada pašvaldība 47:56 +6:28
  2:36 (2:36) 1:46 (4:22) 1:12 (5:34) 1:53 (7:27) 2:03 (9:30) 2:26 (11:56)
  2:54 (14:50) 1:20 (16:10) 1:38 (17:48) 3:48 (21:36) 3:16 (24:52) 2:34 (27:26)
  0:57 (28:23) 4:06 (32:29) 3:01 (35:30) 1:19 (36:49) 2:12 (39:01) 2:20 (41:21)
  1:30 (42:51) 1:51 (44:42) 1:35 (46:17) 1:02 (47:19) 0:37 (47:56)
6. Guntars KIKUČS Liepājas pilsētas pašvaldība 48:16 +6:48
  2:54 (2:54) 2:18 (5:12) 1:16 (6:28) 1:48 (8:16) 1:58 (10:14) 2:27 (12:41)
  2:45 (15:26) 1:24 (16:50) 1:41 (18:31) 3:06 (21:37) 2:11 (23:48) 2:39 (26:27)
  1:17 (27:44) 2:21 (30:05) 3:42 (33:47) 1:26 (35:13) 2:18 (37:31) 2:22 (39:53)
  1:10 (41:03) 1:54 (42:57) 3:41 (46:38) 1:08 (47:46) 0:30 (48:16)
7. Gunārs IKAUNIEKS Madonas novada pašvaldība 48:17 +6:49
  2:52 (2:52) 1:48 (4:40) 1:23 (6:03) 1:49 (7:52) 2:07 (9:59) 2:49 (12:48)
  3:19 (16:07) 1:31 (17:38) 1:55 (19:33) 3:35 (23:08) 2:52 (26:00) 3:08 (29:08)
  1:11 (30:19) 2:25 (32:44) 2:26 (35:10) 1:03 (36:13) 2:15 (38:28) 2:28 (40:56)
  1:43 (42:39) 1:59 (44:38) 1:36 (46:14) 1:23 (47:37) 0:40 (48:17)
8. Ivars VALTASS Saldus novada pašvaldība 48:24 +6:56
  3:22 (3:22) 1:46 (5:08) 1:19 (6:27) 1:51 (8:18) 2:02 (10:20) 2:38 (12:58)
  2:58 (15:56) 1:53 (17:49) 1:47 (19:36) 2:37 (22:13) 3:05 (25:18) 2:55 (28:13)
  1:00 (29:13) 2:37 (31:50) 4:03 (35:53) 1:26 (37:19) 2:28 (39:47) 2:21 (42:08)
  1:17 (43:25) 1:40 (45:05) 1:30 (46:35) 1:08 (47:43) 0:41 (48:24)
9. Alvis MATS Madonas novada pašvaldība 49:56 +8:28
  3:43 (3:43) 2:14 (5:57) 1:38 (7:35) 1:58 (9:33) 1:44 (11:17) 2:39 (13:56)
  3:31 (17:27) 1:30 (18:57) 1:52 (20:49) 3:19 (24:08) 3:03 (27:11) 3:05 (30:16)
  1:01 (31:17) 2:23 (33:40) 2:34 (36:14) 1:05 (37:19) 2:18 (39:37) 2:23 (42:00)
  1:34 (43:34) 1:51 (45:25) 2:16 (47:41) 1:33 (49:14) 0:42 (49:56)
10. Viktors ĻEŠČOVS Daugavpils pilsētas pašvaldība 50:00 +8:32
  2:48 (2:48) 2:30 (5:18) 1:13 (6:31) 1:53 (8:24) 2:04 (10:28) 2:47 (13:15)
  2:43 (15:58) 1:55 (17:53) 1:40 (19:33) 3:18 (22:51) 2:21 (25:12) 2:36 (27:48)
  1:06 (28:54) 3:54 (32:48) 4:01 (36:49) 1:11 (38:00) 2:27 (40:27) 2:27 (42:54)
  1:17 (44:11) 2:07 (46:18) 2:01 (48:19) 1:04 (49:23) 0:37 (50:00)
11. Mihails SMILGINS Daugavpils pilsētas pašvaldība 53:54 +12:26
  3:01 (3:01) 1:56 (4:57) 3:12 (8:09) 4:09 (12:18) 2:08 (14:26) 2:42 (17:08)
  3:02 (20:10) 1:26 (21:36) 1:52 (23:28) 3:29 (26:57) 2:28 (29:25) 2:56 (32:21)
  1:02 (33:23) 3:27 (36:50) 3:43 (40:33) 1:22 (41:55) 2:50 (44:45) 2:27 (47:12)
  1:18 (48:30) 2:04 (50:34) 1:42 (52:16) 1:03 (53:19) 0:35 (53:54)
12. Ints KALNIŅŠ Ķekavas novada pašvaldība 54:30 +13:02
  3:31 (3:31) 2:05 (5:36) 1:40 (7:16) 2:51 (10:07) 2:20 (12:27) 3:06 (15:33)
  3:17 (18:50) 1:37 (20:27) 2:23 (22:50) 3:21 (26:11) 3:18 (29:29) 3:09 (32:38)
  1:07 (33:45) 2:59 (36:44) 2:32 (39:16) 1:27 (40:43) 3:04 (43:47) 3:13 (47:00)
  1:32 (48:32) 2:07 (50:39) 1:55 (52:34) 1:17 (53:51) 0:39 (54:30)
13. Zintis BRASOVS Jelgavas pilsētas pašvaldība 54:37 +13:09
  3:22 (3:22) 1:52 (5:14) 1:38 (6:52) 2:11 (9:03) 2:18 (11:21) 2:52 (14:13)
  3:18 (17:31) 2:01 (19:32) 1:58 (21:30) 4:28 (25:58) 3:59 (29:57) 3:02 (32:59)
  1:06 (34:05) 3:17 (37:22) 3:25 (40:47) 1:22 (42:09) 2:47 (44:56) 2:35 (47:31)
  1:31 (49:02) 1:57 (50:59) 1:40 (52:39) 1:22 (54:01) 0:36 (54:37)
14. Aivars DZALBS Pārgaujas novada pašvaldība 1:01:16 +19:48
  3:38 (3:38) 2:13 (5:51) 2:18 (8:09) 1:56 (10:05) 2:30 (12:35) 3:28 (16:03)
  2:56 (18:59) 2:01 (21:00) 2:08 (23:08) 4:56 (28:04) 4:14 (32:18) 4:00 (36:18)
  1:13 (37:31) 4:07 (41:38) 3:10 (44:48) 2:01 (46:49) 3:24 (50:13) 3:33 (53:46)
  1:29 (55:15) 2:14 (57:29) 1:57 (59:26) 1:10 (1:00:36) 0:40 (1:01:16)
15. Jānis ZIEDIŅŠ Aizkraukles novada pašvaldība 1:07:29 +26:01
  3:36 (3:36) 5:17 (8:53) 1:32 (10:25) 2:01 (12:26) 2:30 (14:56) 3:16 (18:12)
  5:24 (23:36) 1:55 (25:31) 2:25 (27:56) 4:09 (32:05) 4:32 (36:37) 3:40 (40:17)
  1:28 (41:45) 3:47 (45:32) 5:04 (50:36) 2:16 (52:52) 3:15 (56:07) 3:08 (59:15)
  1:53 (1:01:08) 2:15 (1:03:23) 2:08 (1:05:31) 1:15 (1:06:46) 0:43 (1:07:29)
16. Mareks ŠTRAUSS Liepājas pilsētas pašvaldība 1:14:20 +32:52
  4:12 (4:12) 2:01 (6:13) 1:39 (7:52) 2:13 (10:05) 2:34 (12:39) 3:19 (15:58)
  10:19 (26:17) 1:50 (28:07) 3:21 (31:28) 4:39 (36:07) 2:59 (39:06) 7:22 (46:28)
  1:19 (47:47) 3:27 (51:14) 2:27 (53:41) 1:24 (55:05) 3:18 (58:23) 3:17 (1:01:40)
  3:32 (1:05:12) 2:05 (1:07:17) 5:13 (1:12:30) 1:07 (1:13:37) 0:43 (1:14:20)
K50 (14 / 14) Time Behind
1. Dainis BORMANIS Jaunpiebalgas novada pašvaldība 44:39
  1:37 (1:37) 3:24 (5:01) 1:20 (6:21) 2:08 (8:29) 1:37 (10:06) 3:05 (13:11)
  2:01 (15:12) 1:06 (16:18) 2:27 (18:45) 3:11 (21:56) 3:00 (24:56) 1:21 (26:17)
  1:13 (27:30) 1:33 (29:03) 3:32 (32:35) 2:37 (35:12) 2:56 (38:08) 2:14 (40:22)
  2:33 (42:55) 1:08 (44:03) 0:36 (44:39)
2. Artūrs KURSĪTIS Mārupes novada pašvaldība 46:48 +2:09
  1:31 (1:31) 1:55 (3:26) 1:30 (4:56) 2:11 (7:07) 1:35 (8:42) 3:33 (12:15)
  2:57 (15:12) 1:15 (16:27) 2:51 (19:18) 4:38 (23:56) 2:48 (26:44) 1:26 (28:10)
  1:09 (29:19) 1:13 (30:32) 3:32 (34:04) 3:17 (37:21) 2:26 (39:47) 2:26 (42:13)
  2:37 (44:50) 1:20 (46:10) 0:38 (46:48)
3. Juris KNĒTS Cēsu novada pašvaldība 46:56 +2:17
  2:24 (2:24) 1:45 (4:09) 1:20 (5:29) 2:44 (8:13) 4:07 (12:20) 2:58 (15:18)
  2:01 (17:19) 1:05 (18:24) 2:23 (20:47) 3:15 (24:02) 2:59 (27:01) 1:23 (28:24)
  1:14 (29:38) 1:29 (31:07) 3:33 (34:40) 2:40 (37:20) 2:59 (40:19) 2:13 (42:32)
  2:29 (45:01) 1:12 (46:13) 0:43 (46:56)
4. Juris LŪSĪTIS Rūjienas novada pašvaldība 47:21 +2:42
  1:49 (1:49) 1:30 (3:19) 2:19 (5:38) 3:20 (8:58) 1:35 (10:33) 3:03 (13:36)
  2:27 (16:03) 0:55 (16:58) 2:28 (19:26) 3:28 (22:54) 3:02 (25:56) 1:29 (27:25)
  1:17 (28:42) 1:19 (30:01) 3:09 (33:10) 2:25 (35:35) 2:24 (37:59) 5:01 (43:00)
  2:46 (45:46) 0:58 (46:44) 0:37 (47:21)
5. Uģis KOKENBERGS Kocēnu novada pašvaldība 48:06 +3:27
  3:49 (3:49) 1:28 (5:17) 2:18 (7:35) 3:19 (10:54) 1:36 (12:30) 3:04 (15:34)
  2:26 (18:00) 0:56 (18:56) 2:27 (21:23) 3:30 (24:53) 3:01 (27:54) 1:30 (29:24)
  1:16 (30:40) 1:19 (31:59) 3:08 (35:07) 2:26 (37:33) 2:29 (40:02) 2:12 (42:14)
  3:39 (45:53) 1:33 (47:26) 0:40 (48:06)
6. Māris STABIŅŠ Smiltenes novada pašvaldība 48:38 +3:59
  1:46 (1:46) 1:47 (3:33) 1:51 (5:24) 2:38 (8:02) 1:42 (9:44) 3:40 (13:24)
  3:25 (16:49) 1:17 (18:06) 3:04 (21:10) 3:32 (24:42) 2:58 (27:40) 1:38 (29:18)
  1:32 (30:50) 1:31 (32:21) 4:13 (36:34) 2:39 (39:13) 2:34 (41:47) 2:10 (43:57)
  3:02 (46:59) 1:04 (48:03) 0:35 (48:38)
7. Andris MEĻĶERTS Saldus novada pašvaldība 48:57 +4:18
  1:36 (1:36) 1:33 (3:09) 2:08 (5:17) 1:53 (7:10) 1:36 (8:46) 3:17 (12:03)
  2:16 (14:19) 1:38 (15:57) 2:39 (18:36) 3:26 (22:02) 2:33 (24:35) 2:55 (27:30)
  4:42 (32:12) 1:33 (33:45) 3:17 (37:02) 2:29 (39:31) 2:30 (42:01) 2:19 (44:20)
  2:43 (47:03) 1:10 (48:13) 0:44 (48:57)
8. Arnis ĶIBERS Rūjienas novada pašvaldība 50:39 +6:00
  1:57 (1:57) 1:56 (3:53) 1:33 (5:26) 2:41 (8:07) 1:54 (10:01) 3:37 (13:38)
  2:34 (16:12) 1:09 (17:21) 2:15 (19:36) 4:50 (24:26) 2:37 (27:03) 1:34 (28:37)
  1:21 (29:58) 1:42 (31:40) 6:25 (38:05) 2:57 (41:02) 2:46 (43:48) 2:25 (46:13)
  2:48 (49:01) 0:58 (49:59) 0:40 (50:39)
9. Jānis NULLE Smiltenes novada pašvaldība 52:34 +7:55
  1:47 (1:47) 1:48 (3:35) 1:30 (5:05) 2:26 (7:31) 1:43 (9:14) 4:06 (13:20)
  2:44 (16:04) 1:17 (17:21) 2:44 (20:05) 3:37 (23:42) 3:18 (27:00) 1:40 (28:40)
  1:28 (30:08) 1:48 (31:56) 4:29 (36:25) 2:50 (39:15) 3:56 (43:11) 3:13 (46:24)
  3:54 (50:18) 1:27 (51:45) 0:49 (52:34)
10. Pēteris ĪVĀNS Kuldīgas novada pašvaldība 54:11 +9:32
  1:44 (1:44) 1:47 (3:31) 1:25 (4:56) 2:23 (7:19) 1:40 (8:59) 3:39 (12:38)
  3:52 (16:30) 1:06 (17:36) 3:32 (21:08) 3:35 (24:43) 2:59 (27:42) 4:30 (32:12)
  4:09 (36:21) 1:29 (37:50) 3:28 (41:18) 2:54 (44:12) 2:33 (46:45) 2:11 (48:56)
  3:10 (52:06) 1:24 (53:30) 0:41 (54:11)
11. Ainārs ŠILIŅŠ Jelgavas pilsētas pašvaldība 54:29 +9:50
  1:46 (1:46) 1:43 (3:29) 1:33 (5:02) 2:17 (7:19) 1:40 (8:59) 5:37 (14:36)
  2:08 (16:44) 1:54 (18:38) 2:31 (21:09) 3:35 (24:44) 3:45 (28:29) 5:22 (33:51)
  1:11 (35:02) 1:27 (36:29) 3:51 (40:20) 2:50 (43:10) 2:56 (46:06) 2:25 (48:31)
  3:55 (52:26) 1:20 (53:46) 0:43 (54:29)
12. Vilis LIVDĀNS Jelgavas pilsētas pašvaldība 1:07:46 +23:07
  3:03 (3:03) 2:04 (5:07) 1:42 (6:49) 3:46 (10:35) 2:12 (12:47) 9:18 (22:05)
  3:39 (25:44) 1:28 (27:12) 3:40 (30:52) 4:27 (35:19) 4:34 (39:53) 1:48 (41:41)
  3:03 (44:44) 2:04 (46:48) 4:27 (51:15) 3:32 (54:47) 3:31 (58:18) 3:20 (1:01:38)
  3:59 (1:05:37) 1:23 (1:07:00) 0:46 (1:07:46)
13. Jānis SMILGAINIS Liepājas pilsētas pašvaldība 1:08:42 +24:03
  2:21 (2:21) 2:49 (5:10) 2:18 (7:28) 3:32 (11:00) 2:28 (13:28) 9:13 (22:41)
  4:51 (27:32) 1:45 (29:17) 4:59 (34:16) 4:14 (38:30) 3:28 (41:58) 1:31 (43:29)
  1:38 (45:07) 1:58 (47:05) 5:35 (52:40) 2:54 (55:34) 3:15 (58:49) 2:59 (1:01:48)
  4:40 (1:06:28) 1:29 (1:07:57) 0:45 (1:08:42)
K60 (10 / 10) Time Behind
1. Juris KOKINS Cēsu novada pašvaldība 37:58
  1:39 (1:39) 1:41 (3:20) 1:47 (5:07) 2:19 (7:26) 3:08 (10:34) 2:30 (13:04)
  2:16 (15:20) 5:00 (20:20) 3:01 (23:21) 5:51 (29:12) 1:36 (30:48) 1:16 (32:04)
  1:28 (33:32) 0:47 (34:19) 1:17 (35:36) 1:43 (37:19) 0:39 (37:58)
2. Janis LAGZDKALNS Mārupes novada pašvaldība 40:28 +2:30
  1:37 (1:37) 1:38 (3:15) 4:36 (7:51) 6:58 (14:49) 3:44 (18:33) 2:19 (20:52)
  2:27 (23:19) 2:47 (26:06) 2:43 (28:49) 2:44 (31:33) 1:52 (33:25) 0:55 (34:20)
  1:23 (35:43) 0:52 (36:35) 1:32 (38:07) 1:40 (39:47) 0:41 (40:28)
3. Māris PENKULIS Durbes novada pašvaldība 48:28 +10:30
  2:31 (2:31) 2:14 (4:45) 2:12 (6:57) 3:03 (10:00) 4:32 (14:32) 2:53 (17:25)
  3:26 (20:51) 5:19 (26:10) 3:34 (29:44) 9:03 (38:47) 1:37 (40:24) 1:10 (41:34)
  1:38 (43:12) 0:57 (44:09) 2:14 (46:23) 1:26 (47:49) 0:39 (48:28)
4. Elmārs ANTONS Tērvetes novada pašvaldība 48:50 +10:52
  1:58 (1:58) 2:12 (4:10) 1:56 (6:06) 2:50 (8:56) 3:41 (12:37) 2:40 (15:17)
  5:14 (20:31) 4:28 (24:59) 3:33 (28:32) 10:59 (39:31) 1:46 (41:17) 1:04 (42:21)
  1:32 (43:53) 0:54 (44:47) 1:32 (46:19) 1:53 (48:12) 0:38 (48:50)
5. Ilmārs KAULAKĀNS Tukuma novada pašvaldība 49:15 +11:17
  2:00 (2:00) 2:02 (4:02) 2:34 (6:36) 3:03 (9:39) 5:34 (15:13) 4:02 (19:15)
  4:00 (23:15) 7:01 (30:16) 4:15 (34:31) 3:51 (38:22) 2:08 (40:30) 1:30 (42:00)
  1:55 (43:55) 0:55 (44:50) 1:51 (46:41) 1:46 (48:27) 0:48 (49:15)
6. Aivars ŠEINFIŠS Ķekavas novada pašvaldība 51:52 +13:54
  1:47 (1:47) 2:10 (3:57) 2:11 (6:08) 2:47 (8:55) 4:22 (13:17) 3:16 (16:33)
  5:45 (22:18) 8:26 (30:44) 4:55 (35:39) 3:55 (39:34) 2:04 (41:38) 2:16 (43:54)
  2:05 (45:59) 1:21 (47:20) 2:04 (49:24) 1:39 (51:03) 0:49 (51:52)
7. Māris OTAŅĶIS Liepājas pilsētas pašvaldība 1:00:57 +22:59
  6:08 (6:08) 2:45 (8:53) 2:44 (11:37) 6:46 (18:23) 5:07 (23:30) 3:44 (27:14)
  4:32 (31:46) 4:31 (36:17) 4:48 (41:05) 5:09 (46:14) 2:22 (48:36) 1:33 (50:09)
  2:11 (52:20) 1:16 (53:36) 2:52 (56:28) 3:25 (59:53) 1:04 (1:00:57)
8. Jānis LUKAŠĒVIČS Alūksnes novada pašvaldība 1:22:19 +44:21
  3:43 (3:43) 2:19 (6:02) 3:21 (9:23) 12:49 (22:12) 5:28 (27:40) 14:34 (42:14)
  4:02 (46:16) 5:28 (51:44) 3:58 (55:42) 5:11 (1:00:53) 1:59 (1:02:52) 1:24 (1:04:16)
  1:53 (1:06:09) 1:07 (1:07:16) 11:38 (1:18:54) 2:40 (1:21:34) 0:45 (1:22:19)
  Jānis DAINIS Kocēnu novada pašvaldība DNS
K65 (15 / 15) Time Behind
1. Valerijs PAHOMOVS Rīgas pilsētas pašvaldība 30:59
  2:04 (2:04) 1:48 (3:52) 1:57 (5:49) 2:25 (8:14) 2:58 (11:12) 1:40 (12:52)
  2:40 (15:32) 3:58 (19:30) 2:49 (22:19) 0:58 (23:17) 1:30 (24:47) 0:56 (25:43)
  1:00 (26:43) 0:58 (27:41) 1:31 (29:12) 1:13 (30:25) 0:34 (30:59)
2. Aldis LAPIŅŠ Smiltenes novada pašvaldība 33:57 +2:58
  1:47 (1:47) 1:54 (3:41) 1:39 (5:20) 2:35 (7:55) 3:36 (11:31) 2:14 (13:45)
  3:52 (17:37) 3:58 (21:35) 2:47 (24:22) 1:09 (25:31) 1:26 (26:57) 0:54 (27:51)
  1:01 (28:52) 1:04 (29:56) 1:54 (31:50) 1:20 (33:10) 0:47 (33:57)
3. Kārlis MAGONS Mārupes novada pašvaldība 34:09 +3:10
  1:45 (1:45) 1:43 (3:28) 1:27 (4:55) 4:54 (9:49) 3:41 (13:30) 1:43 (15:13)
  2:31 (17:44) 3:56 (21:40) 2:35 (24:15) 1:02 (25:17) 1:33 (26:50) 0:54 (27:44)
  1:10 (28:54) 1:09 (30:03) 1:47 (31:50) 1:30 (33:20) 0:49 (34:09)
4. Uldis ALKSNIS Cēsu novada pašvaldība 35:17 +4:18
  2:02 (2:02) 2:05 (4:07) 1:46 (5:53) 2:43 (8:36) 3:43 (12:19) 1:56 (14:15)
  3:23 (17:38) 4:06 (21:44) 3:32 (25:16) 0:59 (26:15) 1:29 (27:44) 0:49 (28:33)
  1:38 (30:11) 1:03 (31:14) 1:54 (33:08) 1:26 (34:34) 0:43 (35:17)
5. Māris LAPIŅŠ Smiltenes novada pašvaldība 36:43 +5:44
  1:54 (1:54) 2:03 (3:57) 2:21 (6:18) 2:37 (8:55) 3:46 (12:41) 2:35 (15:16)
  3:04 (18:20) 4:39 (22:59) 2:45 (25:44) 1:35 (27:19) 2:29 (29:48) 0:54 (30:42)
  1:10 (31:52) 0:59 (32:51) 1:56 (34:47) 1:20 (36:07) 0:36 (36:43)
6. Andris TAUVENS Rīgas pilsētas pašvaldība 38:31 +7:32
  2:04 (2:04) 2:22 (4:26) 1:34 (6:00) 2:34 (8:34) 3:28 (12:02) 3:23 (15:25)
  3:31 (18:56) 4:31 (23:27) 3:14 (26:41) 1:35 (28:16) 1:33 (29:49) 0:59 (30:48)
  1:04 (31:52) 1:09 (33:01) 1:45 (34:46) 1:11 (35:57) 2:34 (38:31)
7. Jānis BIEZAIS Jaunpiebalgas novada pašvaldība 39:55 +8:56
  1:57 (1:57) 2:36 (4:33) 1:29 (6:02) 3:45 (9:47) 4:32 (14:19) 2:27 (16:46)
  3:00 (19:46) 3:57 (23:43) 3:54 (27:37) 1:09 (28:46) 1:30 (30:16) 0:53 (31:09)
  0:58 (32:07) 1:00 (33:07) 4:45 (37:52) 1:19 (39:11) 0:44 (39:55)
8. Andris ELKSNĪTIS Dobeles novada pašvaldība 44:46 +13:47
  2:50 (2:50) 2:42 (5:32) 2:25 (7:57) 3:16 (11:13) 3:58 (15:11) 2:26 (17:37)
  4:29 (22:06) 5:37 (27:43) 3:42 (31:25) 1:38 (33:03) 2:11 (35:14) 1:09 (36:23)
  1:53 (38:16) 1:29 (39:45) 2:32 (42:17) 1:42 (43:59) 0:47 (44:46)
9. Helmuts LUKAČOVS Tukuma novada pašvaldība 46:43 +15:44
  1:51 (1:51) 1:48 (3:39) 1:33 (5:12) 3:10 (8:22) 4:03 (12:25) 10:42 (23:07)
  4:06 (27:13) 6:01 (33:14) 3:31 (36:45) 1:34 (38:19) 1:34 (39:53) 0:51 (40:44)
  1:03 (41:47) 1:06 (42:53) 2:02 (44:55) 1:07 (46:02) 0:41 (46:43)
10. Juris DRUNKA Madonas novada pašvaldība 49:01 +18:02
  2:15 (2:15) 5:52 (8:07) 1:40 (9:47) 2:54 (12:41) 9:36 (22:17) 4:50 (27:07)
  3:32 (30:39) 4:29 (35:08) 2:50 (37:58) 1:34 (39:32) 1:33 (41:05) 1:00 (42:05)
  1:18 (43:23) 1:13 (44:36) 2:09 (46:45) 1:27 (48:12) 0:49 (49:01)
11. Patriks FREIMANIS Babītes novada pašvaldība 50:39 +19:40
  3:19 (3:19) 1:52 (5:11) 1:47 (6:58) 4:56 (11:54) 3:43 (15:37) 2:35 (18:12)
  2:45 (20:57) 15:31 (36:28) 2:28 (38:56) 1:02 (39:58) 2:44 (42:42) 0:53 (43:35)
  1:14 (44:49) 1:11 (46:00) 2:21 (48:21) 1:32 (49:53) 0:46 (50:39)
12. Andris RUDZĪTIS Madonas novada pašvaldība 56:37 +25:38
  3:04 (3:04) 2:04 (5:08) 1:55 (7:03) 3:13 (10:16) 3:54 (14:10) 4:34 (18:44)
  3:58 (22:42) 17:10 (39:52) 4:31 (44:23) 1:54 (46:17) 1:53 (48:10) 1:13 (49:23)
  1:23 (50:46) 1:15 (52:01) 2:00 (54:01) 1:44 (55:45) 0:52 (56:37)
13. Sergejs MELIHOVS Daugavpils pilsētas pašvaldība 56:58 +25:59
  2:09 (2:09) 2:07 (4:16) 1:46 (6:02) 3:03 (9:05) 4:00 (13:05) 21:03 (34:08)
  3:16 (37:24) 4:20 (41:44) 3:21 (45:05) 1:17 (46:22) 2:03 (48:25) 1:09 (49:34)
  1:22 (50:56) 1:13 (52:09) 2:18 (54:27) 1:44 (56:11) 0:47 (56:58)
  Jānis ZARIŅŠ Ķekavas novada pašvaldība MP
  4:06 (4:06) 2:19 (6:25) 1:38 (8:03) 3:22 (11:25) 3:57 (15:22) 4:34 (19:56)
  3:17 (23:13) 4:47 (28:00) 2:58 (30:58) 1:08 (32:06) 1:55 (34:01) 1:20 (35:21)
  1:31 (36:52) 1:14 (38:06) – (–) – (42:13) 0:46 (42:59)
K75 (5 / 5) Time Behind
1. Pēteris NOVIKOVS Rīgas pilsētas pašvaldība 35:01
  3:21 (3:21) 1:52 (5:13) 3:55 (9:08) 4:20 (13:28) 2:22 (15:50) 4:22 (20:12)
  2:10 (22:22) 3:45 (26:07) 2:52 (28:59) 1:38 (30:37) 2:11 (32:48) 1:20 (34:08)
  0:53 (35:01)
2. Alfrēds BRĀLĪTIS Kuldīgas novada pašvaldība 50:52 +15:51
  3:06 (3:06) 1:48 (4:54) 15:08 (20:02) 4:36 (24:38) 3:12 (27:50) 3:48 (31:38)
  4:08 (35:46) 5:11 (40:57) 3:22 (44:19) 2:01 (46:20) 2:19 (48:39) 1:19 (49:58)
  0:54 (50:52)
3. Arvīds TETERIS Kuldīgas novada pašvaldība 1:00:00 +24:59
  20:34 (20:34) 1:53 (22:27) 3:52 (26:19) 4:08 (30:27) 7:16 (37:43) 5:14 (42:57)
  5:55 (48:52) 2:58 (51:50) 2:42 (54:32) 1:33 (56:05) 2:03 (58:08) 1:08 (59:16)
  0:44 (1:00:00)
4. Kārlis SKRASTIŅŠ Cēsu novada pašvaldība 1:11:47 +36:46
  3:48 (3:48) 2:47 (6:35) 9:18 (15:53) 6:04 (21:57) 17:43 (39:40) 5:25 (45:05)
  2:42 (47:47) 14:49 (1:02:36) 3:32 (1:06:08) 1:12 (1:07:20) 2:23 (1:09:43) 1:08 (1:10:51)
  0:56 (1:11:47)
K80 (3 / 3) Time Behind
1. Ojārs LEIKARTS Kuldīgas novada pašvaldība 58:11
  5:16 (5:16) 6:01 (11:17) 4:25 (15:42) 8:12 (23:54) 4:49 (28:43) 8:38 (37:21)
  3:29 (40:50) 5:26 (46:16) 2:29 (48:45) 2:59 (51:44) 2:15 (53:59) 2:43 (56:42)
  1:29 (58:11)
2. Ivars VĪTIŅŠ Cēsu novada pašvaldība 59:01 +0:50
  6:01 (6:01) 6:14 (12:15) 4:01 (16:16) 6:15 (22:31) 4:21 (26:52) 6:52 (33:44)
  3:23 (37:07) 4:36 (41:43) 1:56 (43:39) 10:12 (53:51) 1:29 (55:20) 2:46 (58:06)
  0:55 (59:01)
3. Aldis PRIEDĪTIS Kocēnu novada pašvaldība 1:07:45 +9:34
  5:21 (5:21) 5:03 (10:24) 5:10 (15:34) 11:43 (27:17) 16:15 (43:32) 5:24 (48:56)
  2:21 (51:17) 3:56 (55:13) 4:59 (1:00:12) 2:08 (1:02:20) 1:40 (1:04:00) 3:01 (1:07:01)
  0:44 (1:07:45)
D75 (5 / 5) Time Behind
1. Ilze BRUCE Saldus novada pašvaldība 38:35
  4:24 (4:24) 5:31 (9:55) 5:27 (15:22) 2:43 (18:05) 6:33 (24:38) 1:43 (26:21)
  2:24 (28:45) 1:29 (30:14) 2:28 (32:42) 2:11 (34:53) 1:01 (35:54) 1:47 (37:41)
  0:54 (38:35)
2. Velta ZJATKOVA Jelgavas pilsētas pašvaldība 42:40 +4:05
  4:16 (4:16) 8:09 (12:25) 6:09 (18:34) 5:16 (23:50) 4:53 (28:43) 1:28 (30:11)
  2:38 (32:49) 1:19 (34:08) 2:39 (36:47) 1:57 (38:44) 1:13 (39:57) 1:48 (41:45)
  0:55 (42:40)
3. Vija Ieva LAUVA Tukuma novada pašvaldība 46:45 +8:10
  6:34 (6:34) 7:55 (14:29) 6:09 (20:38) 3:20 (23:58) 6:27 (30:25) 1:54 (32:19)
  2:43 (35:02) 1:30 (36:32) 2:24 (38:56) 2:04 (41:00) 1:21 (42:21) 3:22 (45:43)
  1:02 (46:45)
4. Līga BERŽUKA Ķekavas novada pašvaldība 1:44:56 +66:21
  7:21 (7:21) 9:02 (16:23) 9:10 (25:33) 40:35 (1:06:08) 7:23 (1:13:31) 2:40 (1:16:11)
  4:07 (1:20:18) 5:00 (1:25:18) 3:45 (1:29:03) 10:30 (1:39:33) 1:11 (1:40:44) 2:25 (1:43:09)
  1:47 (1:44:56)
OPEN (3 / 3) Time Behind
1. Matīss ŽILKO Individuāli 55:21
  2:55 (2:55) 5:56 (8:51) 5:09 (14:00) 2:41 (16:41) 6:52 (23:33) 2:38 (26:11)
  3:31 (29:42) 1:35 (31:17) 3:05 (34:22) 11:59 (46:21) 3:03 (49:24) 5:20 (54:44)
  0:37 (55:21)
2. Aleks PAVILONS Individuāli 1:11:52 +16:31
  3:06 (3:06) 5:20 (8:26) 22:46 (31:12) 4:01 (35:13) 12:40 (47:53) 1:56 (49:49)
  3:26 (53:15) 1:48 (55:03) 4:16 (59:19) 2:51 (1:02:10) 6:58 (1:09:08) 1:50 (1:10:58)
  0:54 (1:11:52)
3. Ingrīda IVBULE Individuāli 1:21:42 +26:21
  4:56 (4:56) 12:29 (17:25) 34:58 (52:23) 4:24 (56:47) 8:13 (1:05:00) 2:19 (1:07:19)
  2:48 (1:10:07) 1:40 (1:11:47) 2:25 (1:14:12) 2:51 (1:17:03) 1:37 (1:18:40) 2:13 (1:20:53)
  0:49 (1:21:42)
D85 (1 / 1) Time Behind
1. Raisa MAZZARIŅA Rīgas pilsētas pašvaldība 52:21
  4:24 (4:24) 3:57 (8:21) 3:45 (12:06) 7:58 (20:04) 11:31 (31:35) 2:50 (34:25)
  3:06 (37:31) 2:26 (39:57) 2:12 (42:09) 4:32 (46:41) 3:57 (50:38) 1:43 (52:21)
D45 (12 / 12) Time Behind
1. Līga VIRBULE Kuldīgas novada pašvaldība 46:20
  2:39 (2:39) 1:46 (4:25) 2:52 (7:17) 3:14 (10:31) 0:46 (11:17) 2:33 (13:50)
  2:49 (16:39) 3:45 (20:24) 2:47 (23:11) 2:58 (26:09) 1:52 (28:01) 1:24 (29:25)
  5:26 (34:51) 2:54 (37:45) 0:50 (38:35) 1:05 (39:40) 1:02 (40:42) 2:56 (43:38)
  0:40 (44:18) 1:21 (45:39) 0:41 (46:20)
2. Inese BĒRZIŅA Kocēnu novada pašvaldība 47:34 +1:14
  2:07 (2:07) 2:57 (5:04) 3:01 (8:05) 3:30 (11:35) 1:10 (12:45) 3:05 (15:50)
  2:33 (18:23) 4:05 (22:28) 2:59 (25:27) 3:24 (28:51) 1:26 (30:17) 1:26 (31:43)
  4:21 (36:04) 3:48 (39:52) 0:49 (40:41) 1:11 (41:52) 1:05 (42:57) 1:27 (44:24)
  1:09 (45:33) 1:16 (46:49) 0:45 (47:34)
3. Līga SMILGAINE Liepājas pilsētas pašvaldība 47:54 +1:34
  2:10 (2:10) 1:50 (4:00) 3:06 (7:06) 3:19 (10:25) 0:55 (11:20) 2:40 (14:00)
  3:28 (17:28) 3:40 (21:08) 5:22 (26:30) 2:39 (29:09) 1:46 (30:55) 1:43 (32:38)
  4:37 (37:15) 3:14 (40:29) 0:54 (41:23) 1:05 (42:28) 1:10 (43:38) 1:29 (45:07)
  0:58 (46:05) 1:12 (47:17) 0:37 (47:54)
4. Ilze SKANGALE Mārupes novada pašvaldība 51:09 +4:49
  4:16 (4:16) 1:47 (6:03) 2:59 (9:02) 3:29 (12:31) 0:45 (13:16) 3:30 (16:46)
  2:45 (19:31) 3:50 (23:21) 5:06 (28:27) 2:46 (31:13) 1:48 (33:01) 1:40 (34:41)
  4:27 (39:08) 3:31 (42:39) 0:56 (43:35) 1:07 (44:42) 1:06 (45:48) 1:25 (47:13)
  0:58 (48:11) 2:07 (50:18) 0:51 (51:09)
5. Indra SEGLIŅA Dobeles novada pašvaldība 54:38 +8:18
  2:33 (2:33) 2:25 (4:58) 5:13 (10:11) 3:58 (14:09) 0:52 (15:01) 3:31 (18:32)
  3:08 (21:40) 3:59 (25:39) 4:27 (30:06) 3:53 (33:59) 1:50 (35:49) 1:51 (37:40)
  4:22 (42:02) 3:47 (45:49) 1:11 (47:00) 1:13 (48:13) 1:16 (49:29) 1:45 (51:14)
  1:08 (52:22) 1:27 (53:49) 0:49 (54:38)
6. Vita ŽUKOVSKA Kocēnu novada pašvaldība 59:42 +13:22
  5:41 (5:41) 1:49 (7:30) 3:17 (10:47) 5:26 (16:13) 1:22 (17:35) 3:53 (21:28)
  3:04 (24:32) 3:52 (28:24) 5:27 (33:51) 2:49 (36:40) 1:28 (38:08) 1:38 (39:46)
  6:57 (46:43) 3:21 (50:04) 1:06 (51:10) 1:15 (52:25) 1:09 (53:34) 2:38 (56:12)
  1:02 (57:14) 1:41 (58:55) 0:47 (59:42)
7. Inga ZIEDIŅA Aizkraukles novada pašvaldība 1:02:36 +16:16
  5:13 (5:13) 1:59 (7:12) 3:16 (10:28) 3:21 (13:49) 1:03 (14:52) 3:27 (18:19)
  4:22 (22:41) 4:34 (27:15) 5:41 (32:56) 3:23 (36:19) 2:26 (38:45) 1:35 (40:20)
  4:17 (44:37) 4:06 (48:43) 1:06 (49:49) 2:06 (51:55) 1:08 (53:03) 1:28 (54:31)
  5:56 (1:00:27) 1:29 (1:01:56) 0:40 (1:02:36)
8. Baiba UPMALE Dobeles novada pašvaldība 1:04:42 +18:22
  3:00 (3:00) 2:30 (5:30) 7:18 (12:48) 4:10 (16:58) 1:09 (18:07) 3:22 (21:29)
  4:22 (25:51) 8:07 (33:58) 3:56 (37:54) 3:51 (41:45) 1:37 (43:22) 2:08 (45:30)
  5:55 (51:25) 4:22 (55:47) 1:17 (57:04) 1:12 (58:16) 1:16 (59:32) 1:46 (1:01:18)
  1:02 (1:02:20) 1:32 (1:03:52) 0:50 (1:04:42)
9. Ginta BERĶE Pārgaujas novada pašvaldība 1:05:09 +18:49
  2:46 (2:46) 2:48 (5:34) 5:53 (11:27) 4:29 (15:56) 1:09 (17:05) 3:04 (20:09)
  3:50 (23:59) 6:14 (30:13) 3:21 (33:34) 3:52 (37:26) 1:53 (39:19) 2:18 (41:37)
  6:17 (47:54) 4:07 (52:01) 1:14 (53:15) 1:23 (54:38) 1:21 (55:59) 5:43 (1:01:42)
  1:01 (1:02:43) 1:50 (1:04:33) 0:36 (1:05:09)
10. Lilita LAURAITE Durbes novada pašvaldība 1:10:55 +24:35
  4:52 (4:52) 1:55 (6:47) 5:40 (12:27) 12:49 (25:16) 1:09 (26:25) 3:41 (30:06)
  3:37 (33:43) 3:42 (37:25) 5:09 (42:34) 2:51 (45:25) 1:40 (47:05) 1:39 (48:44)
  4:47 (53:31) 3:20 (56:51) 0:55 (57:46) 1:09 (58:55) 1:07 (1:00:02) 1:25 (1:01:27)
  7:24 (1:08:51) 1:09 (1:10:00) 0:55 (1:10:55)
11. Ieva RODE Jaunpiebalgas novada pašvaldība 1:18:49 +32:29
  2:50 (2:50) 2:28 (5:18) 4:29 (9:47) 4:48 (14:35) 1:06 (15:41) 3:13 (18:54)
  4:01 (22:55) 17:40 (40:35) 5:19 (45:54) 4:04 (49:58) 1:55 (51:53) 1:49 (53:42)
  8:00 (1:01:42) 4:28 (1:06:10) 1:10 (1:07:20) 4:27 (1:11:47) 1:38 (1:13:25) 1:53 (1:15:18)
  0:57 (1:16:15) 1:38 (1:17:53) 0:56 (1:18:49)
D35 (6 / 6) Time Behind
1. Zane DZIRKALE Jelgavas pilsētas pašvaldība 55:38
  3:12 (3:12) 2:05 (5:17) 1:19 (6:36) 2:17 (8:53) 2:06 (10:59) 2:55 (13:54)
  3:10 (17:04) 1:37 (18:41) 2:00 (20:41) 6:47 (27:28) 3:45 (31:13) 2:45 (33:58)
  2:04 (36:02) 2:37 (38:39) 2:41 (41:20) 1:31 (42:51) 2:37 (45:28) 2:48 (48:16)
  1:28 (49:44) 2:00 (51:44) 2:10 (53:54) 1:09 (55:03) 0:35 (55:38)
2. Elīna MANKUS Saldus novada pašvaldība 1:02:10 +6:32
  3:35 (3:35) 2:08 (5:43) 1:31 (7:14) 2:09 (9:23) 2:31 (11:54) 3:24 (15:18)
  4:50 (20:08) 2:05 (22:13) 2:21 (24:34) 4:18 (28:52) 3:44 (32:36) 3:20 (35:56)
  1:15 (37:11) 4:03 (41:14) 3:58 (45:12) 1:34 (46:46) 3:05 (49:51) 3:02 (52:53)
  1:51 (54:44) 2:26 (57:10) 1:55 (59:05) 2:14 (1:01:19) 0:51 (1:02:10)
3. Ilvija MADSENA Madonas novada pašvaldība 1:05:25 +9:47
  4:06 (4:06) 2:12 (6:18) 1:41 (7:59) 2:13 (10:12) 2:28 (12:40) 3:38 (16:18)
  3:42 (20:00) 1:51 (21:51) 2:36 (24:27) 4:30 (28:57) 3:49 (32:46) 3:39 (36:25)
  1:18 (37:43) 4:04 (41:47) 4:22 (46:09) 1:44 (47:53) 3:05 (50:58) 3:22 (54:20)
  1:55 (56:15) 2:52 (59:07) 3:52 (1:02:59) 1:41 (1:04:40) 0:45 (1:05:25)
4. Elīza MACENA Individuāli 1:17:14 +21:36
  4:33 (4:33) 6:09 (10:42) 2:53 (13:35) 2:38 (16:13) 2:54 (19:07) 3:57 (23:04)
  4:59 (28:03) 1:57 (30:00) 3:12 (33:12) 7:14 (40:26) 3:35 (44:01) 4:13 (48:14)
  1:39 (49:53) 3:53 (53:46) 4:09 (57:55) 2:29 (1:00:24) 4:25 (1:04:49) 3:33 (1:08:22)
  2:03 (1:10:25) 2:39 (1:13:04) 2:00 (1:15:04) 1:25 (1:16:29) 0:45 (1:17:14)
5. Sandra OZOLIŅA Ķekavas novada pašvaldība 1:24:08 +28:30
  4:09 (4:09) 2:39 (6:48) 1:51 (8:39) 3:11 (11:50) 3:11 (15:01) 4:33 (19:34)
  4:37 (24:11) 3:15 (27:26) 2:40 (30:06) 4:47 (34:53) 4:40 (39:33) 4:49 (44:22)
  6:40 (51:02) 6:02 (57:04) 5:14 (1:02:18) 2:39 (1:04:57) 4:29 (1:09:26) 4:07 (1:13:33)
  2:35 (1:16:08) 3:10 (1:19:18) 2:27 (1:21:45) 1:42 (1:23:27) 0:41 (1:24:08)
  Dace ŠČADRO Ķekavas novada pašvaldība DNS
D40 (7 / 7) Time Behind
1. Zaiga OZOLIŅA Rīgas pilsētas pašvaldība 53:24
  2:32 (2:32) 1:46 (4:18) 1:27 (5:45) 2:10 (7:55) 1:51 (9:46) 4:20 (14:06)
  3:02 (17:08) 2:05 (19:13) 2:25 (21:38) 3:21 (24:59) 3:03 (28:02) 1:48 (29:50)
  1:42 (31:32) 1:56 (33:28) 5:20 (38:48) 3:02 (41:50) 2:46 (44:36) 2:27 (47:03)
  4:24 (51:27) 1:16 (52:43) 0:41 (53:24)
2. Dina ALKSNE Kocēnu novada pašvaldība 54:49 +1:25
  1:45 (1:45) 3:28 (5:13) 1:24 (6:37) 2:55 (9:32) 1:51 (11:23) 3:46 (15:09)
  2:59 (18:08) 1:47 (19:55) 2:53 (22:48) 3:46 (26:34) 3:15 (29:49) 1:48 (31:37)
  1:26 (33:03) 1:59 (35:02) 5:42 (40:44) 3:24 (44:08) 3:07 (47:15) 2:33 (49:48)
  3:02 (52:50) 1:21 (54:11) 0:38 (54:49)
3. Nora BARANOVSKA Rūjienas novada pašvaldība 59:00 +5:36
  3:15 (3:15) 2:28 (5:43) 1:39 (7:22) 3:55 (11:17) 1:49 (13:06) 4:11 (17:17)
  3:42 (20:59) 1:37 (22:36) 4:25 (27:01) 3:45 (30:46) 3:14 (34:00) 1:52 (35:52)
  1:36 (37:28) 1:40 (39:08) 5:39 (44:47) 3:27 (48:14) 3:06 (51:20) 2:37 (53:57)
  3:05 (57:02) 1:16 (58:18) 0:42 (59:00)
4. Edīte RUDZĪTE Pārgaujas novada pašvaldība 1:12:40 +19:16
  2:26 (2:26) 2:07 (4:33) 2:06 (6:39) 3:18 (9:57) 2:33 (12:30) 5:06 (17:36)
  3:55 (21:31) 2:37 (24:08) 3:47 (27:55) 6:47 (34:42) 5:06 (39:48) 2:18 (42:06)
  1:55 (44:01) 2:32 (46:33) 6:36 (53:09) 4:39 (57:48) 4:36 (1:02:24) 3:44 (1:06:08)
  4:08 (1:10:16) 1:36 (1:11:52) 0:48 (1:12:40)
5. Inga MEDNE Pārgaujas novada pašvaldība 1:21:39 +28:15
  2:37 (2:37) 3:07 (5:44) 1:53 (7:37) 2:58 (10:35) 2:47 (13:22) 5:19 (18:41)
  5:13 (23:54) 1:38 (25:32) 4:58 (30:30) 8:48 (39:18) 5:21 (44:39) 2:05 (46:44)
  2:17 (49:01) 2:40 (51:41) 7:52 (59:33) 5:09 (1:04:42) 5:39 (1:10:21) 4:06 (1:14:27)
  4:16 (1:18:43) 1:59 (1:20:42) 0:57 (1:21:39)
6. Ildze STRAUME Babītes novada pašvaldība 1:27:13 +33:49
  7:15 (7:15) 1:50 (9:05) 2:00 (11:05) 2:38 (13:43) 1:47 (15:30) 3:42 (19:12)
  5:07 (24:19) 2:00 (26:19) 11:44 (38:03) 5:53 (43:56) 5:09 (49:05) 6:54 (55:59)
  1:46 (57:45) 1:58 (59:43) 6:15 (1:05:58) 4:55 (1:10:53) 3:34 (1:14:27) 6:56 (1:21:23)
  3:42 (1:25:05) 1:20 (1:26:25) 0:48 (1:27:13)
D50 (9 / 9) Time Behind
1. Baiba OZOLA Rīgas pilsētas pašvaldība 42:16
  1:57 (1:57) 1:59 (3:56) 2:18 (6:14) 3:17 (9:31) 4:36 (14:07) 3:00 (17:07)
  3:01 (20:08) 4:00 (24:08) 3:40 (27:48) 3:26 (31:14) 1:51 (33:05) 1:19 (34:24)
  2:02 (36:26) 1:18 (37:44) 1:49 (39:33) 1:45 (41:18) 0:58 (42:16)
2. Daina LIVDĀNE Jelgavas pilsētas pašvaldība 43:32 +1:16
  1:38 (1:38) 2:01 (3:39) 2:31 (6:10) 3:02 (9:12) 3:50 (13:02) 3:31 (16:33)
  2:59 (19:32) 4:06 (23:38) 3:54 (27:32) 5:23 (32:55) 1:59 (34:54) 1:25 (36:19)
  1:43 (38:02) 1:01 (39:03) 1:52 (40:55) 1:42 (42:37) 0:55 (43:32)
3. Videga GAIGALA Smiltenes novada pašvaldība 43:45 +1:29
  2:09 (2:09) 2:37 (4:46) 2:28 (7:14) 3:01 (10:15) 4:12 (14:27) 3:12 (17:39)
  3:03 (20:42) 3:48 (24:30) 3:50 (28:20) 4:07 (32:27) 2:00 (34:27) 1:35 (36:02)
  1:58 (38:00) 1:09 (39:09) 1:42 (40:51) 1:58 (42:49) 0:56 (43:45)
4. Māra OZOLA Rūjienas novada pašvaldība 44:13 +1:57
  2:06 (2:06) 2:02 (4:08) 2:20 (6:28) 3:13 (9:41) 4:23 (14:04) 3:42 (17:46)
  2:51 (20:37) 5:33 (26:10) 3:49 (29:59) 3:44 (33:43) 1:39 (35:22) 1:17 (36:39)
  1:54 (38:33) 1:18 (39:51) 1:47 (41:38) 1:52 (43:30) 0:43 (44:13)
5. Inga GRENDE Rīgas pilsētas pašvaldība 46:34 +4:18
  2:13 (2:13) 2:15 (4:28) 2:12 (6:40) 3:26 (10:06) 4:37 (14:43) 3:43 (18:26)
  3:37 (22:03) 6:14 (28:17) 3:46 (32:03) 3:54 (35:57) 1:51 (37:48) 1:17 (39:05)
  1:59 (41:04) 1:04 (42:08) 1:47 (43:55) 1:49 (45:44) 0:50 (46:34)
6. Džaneta SUTA Valmieras pilsētas pašvaldība 57:02 +14:46
  2:11 (2:11) 2:31 (4:42) 2:27 (7:09) 3:07 (10:16) 4:12 (14:28) 10:24 (24:52)
  3:03 (27:55) 4:29 (32:24) 4:22 (36:46) 8:10 (44:56) 1:45 (46:41) 2:55 (49:36)
  1:49 (51:25) 1:07 (52:32) 1:58 (54:30) 1:44 (56:14) 0:48 (57:02)
7. Līga ĀBELNIECE Jaunpiebalgas novada pašvaldība 1:18:28 +36:12
  2:24 (2:24) 2:39 (5:03) 2:58 (8:01) 3:37 (11:38) 4:52 (16:30) 3:48 (20:18)
  3:58 (24:16) 21:53 (46:09) 4:01 (50:10) 15:45 (1:05:55) 2:16 (1:08:11) 1:26 (1:09:37)
  2:32 (1:12:09) 1:08 (1:13:17) 2:08 (1:15:25) 2:11 (1:17:36) 0:52 (1:18:28)
  Aiga KOKENBERGA Rūjienas novada pašvaldība MP
  2:47 (2:47) 3:16 (6:03) 2:57 (9:00) 5:11 (14:11) 6:37 (20:48) 3:33 (24:21)
  3:39 (28:00) 6:18 (34:18) 4:53 (39:11) 4:48 (43:59) 2:38 (46:37) – (–)
  – (55:21) 1:30 (56:51) 2:23 (59:14) 2:32 (1:01:46) 1:09 (1:02:55)
D55 (12 / 12) Time Behind
1. Baiba KAĻVA Madonas novada pašvaldība 39:57
  2:15 (2:15) 2:12 (4:27) 1:56 (6:23) 2:31 (8:54) 4:53 (13:47) 2:07 (15:54)
  3:18 (19:12) 5:15 (24:27) 3:16 (27:43) 1:17 (29:00) 2:03 (31:03) 1:24 (32:27)
  1:26 (33:53) 1:12 (35:05) 2:44 (37:49) 1:24 (39:13) 0:44 (39:57)
2. Inta PORIĶE Jelgavas pilsētas pašvaldība 40:27 +0:30
  2:29 (2:29) 2:14 (4:43) 1:50 (6:33) 3:20 (9:53) 3:54 (13:47) 2:17 (16:04)
  3:10 (19:14) 4:43 (23:57) 3:46 (27:43) 3:18 (31:01) 1:52 (32:53) 1:10 (34:03)
  1:14 (35:17) 1:16 (36:33) 1:51 (38:24) 1:15 (39:39) 0:48 (40:27)
3. Skaidrīte OTAŅĶE Liepājas pilsētas pašvaldība 41:55 +1:58
  2:35 (2:35) 2:44 (5:19) 2:24 (7:43) 3:15 (10:58) 4:41 (15:39) 2:12 (17:51)
  3:17 (21:08) 5:21 (26:29) 3:15 (29:44) 1:14 (30:58) 2:03 (33:01) 1:24 (34:25)
  1:25 (35:50) 1:10 (37:00) 2:45 (39:45) 1:26 (41:11) 0:44 (41:55)
4. Silvija PENKULE Durbes novada pašvaldība 44:07 +4:10
  2:18 (2:18) 2:02 (4:20) 1:40 (6:00) 3:18 (9:18) 3:44 (13:02) 5:45 (18:47)
  3:44 (22:31) 7:58 (30:29) 2:39 (33:08) 1:29 (34:37) 1:46 (36:23) 1:10 (37:33)
  1:17 (38:50) 1:28 (40:18) 2:01 (42:19) 1:09 (43:28) 0:39 (44:07)
5. Agrita PILĀBERE Cēsu novada pašvaldība 44:44 +4:47
  2:16 (2:16) 4:09 (6:25) 1:40 (8:05) 3:10 (11:15) 4:15 (15:30) 2:15 (17:45)
  3:40 (21:25) 7:06 (28:31) 3:23 (31:54) 1:29 (33:23) 2:03 (35:26) 1:05 (36:31)
  1:29 (38:00) 1:22 (39:22) 2:50 (42:12) 1:36 (43:48) 0:56 (44:44)
6. Ilze LAURE Babītes novada pašvaldība 45:17 +5:20
  2:29 (2:29) 2:25 (4:54) 1:59 (6:53) 3:13 (10:06) 4:25 (14:31) 4:51 (19:22)
  3:47 (23:09) 5:33 (28:42) 3:46 (32:28) 1:29 (33:57) 2:04 (36:01) 1:15 (37:16)
  1:28 (38:44) 1:26 (40:10) 2:19 (42:29) 1:46 (44:15) 1:02 (45:17)
7. Vija BĒRZIŅA Pārgaujas novada pašvaldība 55:12 +15:15
  2:46 (2:46) 2:17 (5:03) 2:12 (7:15) 4:21 (11:36) 5:22 (16:58) 10:23 (27:21)
  4:36 (31:57) 5:59 (37:56) 3:41 (41:37) 1:43 (43:20) 2:02 (45:22) 1:19 (46:41)
  1:38 (48:19) 1:35 (49:54) 2:38 (52:32) 1:47 (54:19) 0:53 (55:12)
8. Mudīte ŠTEINA Liepājas pilsētas pašvaldība 56:13 +16:16
  2:30 (2:30) 3:10 (5:40) 7:05 (12:45) 3:37 (16:22) 4:19 (20:41) 8:32 (29:13)
  3:42 (32:55) 6:13 (39:08) 4:16 (43:24) 1:37 (45:01) 2:04 (47:05) 1:16 (48:21)
  1:29 (49:50) 1:26 (51:16) 2:32 (53:48) 1:32 (55:20) 0:53 (56:13)
9. Inta ABERSONE Kuldīgas novada pašvaldība 57:03 +17:06
  3:13 (3:13) 14:37 (17:50) 2:09 (19:59) 3:17 (23:16) 4:03 (27:19) 2:51 (30:10)
  4:18 (34:28) 5:44 (40:12) 3:28 (43:40) 1:33 (45:13) 2:06 (47:19) 1:13 (48:32)
  1:39 (50:11) 1:36 (51:47) 2:33 (54:20) 1:47 (56:07) 0:56 (57:03)
10. Inga LŪSA Jaunpiebalgas novada pašvaldība 1:04:07 +24:10
  3:10 (3:10) 2:30 (5:40) 3:00 (8:40) 10:32 (19:12) 4:32 (23:44) 5:28 (29:12)
  5:02 (34:14) 12:43 (46:57) 3:39 (50:36) 1:48 (52:24) 2:11 (54:35) 1:06 (55:41)
  1:41 (57:22) 1:24 (58:46) 2:50 (1:01:36) 1:30 (1:03:06) 1:01 (1:04:07)
11. Līga LAGZDKALNE Mārupes novada pašvaldība 1:05:18 +25:21
  2:53 (2:53) 9:27 (12:20) 14:19 (26:39) 2:57 (29:36) 5:13 (34:49) 2:24 (37:13)
  4:47 (42:00) 6:04 (48:04) 3:49 (51:53) 1:35 (53:28) 2:12 (55:40) 1:26 (57:06)
  1:28 (58:34) 1:29 (1:00:03) 2:34 (1:02:37) 1:46 (1:04:23) 0:55 (1:05:18)
D60 (8 / 8) Time Behind
1. Gunta LEBEDOKA Mārupes novada pašvaldība 36:32
  2:33 (2:33) 3:17 (5:50) 1:41 (7:31) 3:37 (11:08) 3:52 (15:00) 2:05 (17:05)
  3:44 (20:49) 2:07 (22:56) 3:25 (26:21) 3:16 (29:37) 1:43 (31:20) 2:55 (34:15)
  1:32 (35:47) 0:45 (36:32)
2. Inese PURGAILE Tukuma novada pašvaldība 40:34 +4:02
  2:46 (2:46) 3:35 (6:21) 1:58 (8:19) 4:10 (12:29) 4:21 (16:50) 2:10 (19:00)
  4:46 (23:46) 2:50 (26:36) 3:09 (29:45) 3:26 (33:11) 2:07 (35:18) 2:48 (38:06)
  1:39 (39:45) 0:49 (40:34)
3. Eugenija RUDZĪTE Madonas novada pašvaldība 49:50 +13:18
  4:56 (4:56) 6:35 (11:31) 1:59 (13:30) 5:55 (19:25) 4:10 (23:35) 6:48 (30:23)
  3:53 (34:16) 1:52 (36:08) 3:07 (39:15) 3:43 (42:58) 1:52 (44:50) 2:23 (47:13)
  1:46 (48:59) 0:51 (49:50)
4. Māra PUTNIŅA Madonas novada pašvaldība 51:27 +14:55
  5:35 (5:35) 3:02 (8:37) 1:39 (10:16) 3:58 (14:14) 3:41 (17:55) 8:09 (26:04)
  10:04 (36:08) 1:43 (37:51) 3:02 (40:53) 3:23 (44:16) 1:49 (46:05) 3:00 (49:05)
  1:25 (50:30) 0:57 (51:27)
5. Sarmīte VLODARE Jaunpiebalgas novada pašvaldība 51:52 +15:20
  6:57 (6:57) 6:36 (13:33) 2:02 (15:35) 5:48 (21:23) 4:15 (25:38) 6:57 (32:35)
  3:44 (36:19) 1:52 (38:11) 3:10 (41:21) 3:39 (45:00) 1:53 (46:53) 2:25 (49:18)
  1:43 (51:01) 0:51 (51:52)
6. Daina GREDZENA Saldus novada pašvaldība 55:25 +18:53
  4:16 (4:16) 10:33 (14:49) 4:55 (19:44) 4:36 (24:20) 5:08 (29:28) 2:38 (32:06)
  4:42 (36:48) 2:21 (39:09) 3:58 (43:07) 4:04 (47:11) 2:09 (49:20) 2:55 (52:15)
  2:05 (54:20) 1:05 (55:25)
7. Aija ALKSNE Pārgaujas novada pašvaldība 1:30:08 +53:36
  6:20 (6:20) 5:43 (12:03) 2:59 (15:02) 5:46 (20:48) 16:09 (36:57) 12:09 (49:06)
  6:25 (55:31) 8:43 (1:04:14) 4:57 (1:09:11) 9:33 (1:18:44) 3:16 (1:22:00) 3:34 (1:25:34)
  3:04 (1:28:38) 1:30 (1:30:08)
D65 (7 / 7) Time Behind
1. Ināra ĢIPSLE Mārupes novada pašvaldība 31:50
  3:07 (3:07) 1:49 (4:56) 3:23 (8:19) 4:17 (12:36) 2:10 (14:46) 4:09 (18:55)
  1:44 (20:39) 3:08 (23:47) 2:30 (26:17) 1:03 (27:20) 1:54 (29:14) 1:37 (30:51)
  0:59 (31:50)
2. Lauma ŽILKO Ķekavas novada pašvaldība 33:42 +1:52
  3:16 (3:16) 1:43 (4:59) 3:46 (8:45) 4:30 (13:15) 2:10 (15:25) 3:59 (19:24)
  2:04 (21:28) 3:26 (24:54) 3:31 (28:25) 1:11 (29:36) 2:02 (31:38) 1:10 (32:48)
  0:54 (33:42)
3. Valentina PETROVA Daugavpils pilsētas pašvaldība 44:19 +12:29
  3:33 (3:33) 2:45 (6:18) 5:18 (11:36) 4:45 (16:21) 3:21 (19:42) 4:43 (24:25)
  7:10 (31:35) 3:32 (35:07) 4:05 (39:12) 1:06 (40:18) 2:05 (42:23) 1:11 (43:34)
  0:45 (44:19)
4. Ilga ELKSNĪTE Dobeles novada pašvaldība 47:29 +15:39
  4:39 (4:39) 2:51 (7:30) 5:53 (13:23) 5:43 (19:06) 3:11 (22:17) 4:59 (27:16)
  2:06 (29:22) 6:24 (35:46) 5:18 (41:04) 1:26 (42:30) 2:31 (45:01) 1:20 (46:21)
  1:08 (47:29)
5. Dzidra BRILTE Daugavpils pilsētas pašvaldība 50:17 +18:27
  4:08 (4:08) 2:17 (6:25) 5:55 (12:20) 4:30 (16:50) 7:35 (24:25) 4:30 (28:55)
  3:10 (32:05) 4:23 (36:28) 4:00 (40:28) 1:02 (41:30) 6:57 (48:27) 1:05 (49:32)
  0:45 (50:17)
6. Austra BRILTE Daugavpils pilsētas pašvaldība 54:13 +22:23
  5:48 (5:48) 4:03 (9:51) 6:26 (16:17) 4:35 (20:52) 7:30 (28:22) 4:39 (33:01)
  3:07 (36:08) 4:25 (40:33) 3:11 (43:44) 1:37 (45:21) 6:45 (52:06) 1:21 (53:27)
  0:46 (54:13)
D70 (4 / 4) Time Behind
1. Māra BOLŠTEINA Jelgavas pilsētas pašvaldība 38:16
  3:33 (3:33) 4:58 (8:31) 2:41 (11:12) 4:35 (15:47) 2:46 (18:33) 5:39 (24:12)
  2:14 (26:26) 3:26 (29:52) 1:26 (31:18) 2:04 (33:22) 1:51 (35:13) 2:03 (37:16)
  1:00 (38:16)
2. Vilhelmīne BĒRZUPE Rūjienas novada pašvaldība 1:12:17 +34:01
  7:30 (7:30) 4:40 (12:10) 3:33 (15:43) 29:17 (45:00) 3:05 (48:05) 7:06 (55:11)
  2:21 (57:32) 4:44 (1:02:16) 1:36 (1:03:52) 3:04 (1:06:56) 1:21 (1:08:17) 3:00 (1:11:17)
  1:00 (1:12:17)
3. Skaidrīte KIBARE Babītes novada pašvaldība 2:01:18 +83:02
  5:40 (5:40) 12:52 (18:32) 4:40 (23:12) 48:40 (1:11:52) 5:07 (1:16:59) 7:48 (1:24:47)
  18:08 (1:42:55) 4:46 (1:47:41) 2:23 (1:50:04) 6:21 (1:56:25) 1:11 (1:57:36) 2:12 (1:59:48)
  1:30 (2:01:18)
D80 (1 / 1) Time Behind
1. Māra ZEBERLIŅA Kuldīgas novada pašvaldība 1:18:21
  9:25 (9:25) 11:06 (20:31) 9:21 (29:52) 4:57 (34:49) 11:34 (46:23) 3:33 (49:56)
  4:27 (54:23) 6:17 (1:00:40) 4:06 (1:04:46) 3:47 (1:08:33) 2:28 (1:11:01) 5:22 (1:16:23)
  1:58 (1:18:21)

Created by MeOS 3.5.860: 22.06.2018. 17:12:40