LSVS 55. sports spēles orientēšanās sacensību rezultāti

2018-06-22
K35 (9 / 9) Laiks Atpaliek Kļūdās
1. Agris PEIPIŅŠ Cēsu novada pašvaldība 54:08 03:46
2. Viesturs ŠLOSBERGS Jelgavas pilsētas pašvaldība 56:50 +2:42 00:00
3. Sandis PĒTERSONS Valmieras pilsētas pašvaldība 58:13 +4:05 00:46
4. Kalvis KAĻVA Individuāli 58:15 +4:07 01:49
5. Salvis DAĢIS Jelgavas pilsētas pašvaldība 59:44 +5:36 00:54
6. Māris FREIMANIS Tukuma novada pašvaldība 1:05:47 +11:39 01:38
7. Aigars ALKSNIS Pārgaujas novada pašvaldība 1:09:03 +14:55 06:25
  Andis LEONTJEVS Madonas novada pašvaldība DNS
K40 (16 / 16) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Juris DZENĪTIS Madonas novada pašvaldība 39:28 00:00
2. Juris ŽILKO Ķekavas novada pašvaldība 42:11 +2:43 00:00
3. Viktors MATEIČS Saldus novada pašvaldība 45:51 +6:23 02:10
4. Jānis SEGLIŅŠ Dobeles novada pašvaldība 47:36 +8:08 02:58
5. Jānis BUTĀNS Cēsu novada pašvaldība 48:24 +8:56 04:51
6. Gints TRĒZIŅŠ Valmieras pilsētas pašvaldība 48:29 +9:01 03:56
7. Ģirts PAKALNS Kocēnu novada pašvaldība 49:14 +9:46 03:09
8. Aleksandrs RAGOŽINS Daugavpils pilsētas pašvaldība 51:16 +11:48 01:14
9. Ruslans MIKULOVS Daugavpils pilsētas pašvaldība 52:44 +13:16 03:17
10. Dzintars MELDERIS Ķekavas novada pašvaldība 54:58 +15:30 06:06
11. Rolands DAKTERIS Dobeles novada pašvaldība 57:04 +17:36 05:45
12. Mārtiņš DRAVANTS Jaunpiebalgas novada pašvaldība 57:39 +18:11 07:41
13. Dagnis KJAHJARS Engures novada pašvaldība 1:12:30 +33:02 18:30
14. Raivo KUŽUMS Rūjienas novada pašvaldība 1:21:28 +42:00 16:16
  Konstantīns REZŅIKOVS Babītes novada pašvaldība DNS
K55 (13 / 13) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Igors BUŽS Cēsu novada pašvaldība 38:17 00:24
2. Jānis PUTNIŅŠ Madonas novada pašvaldība 38:49 +0:32 01:29
3. Nikolajs GRIGORJEVS Daugavpils pilsētas pašvaldība 40:17 +2:00 01:46
4. Ģirts ZĪLIŠĶIS Mārupes novada pašvaldība 42:15 +3:58 03:39
5. Aigars SAVICKIS Smiltenes novada pašvaldība 44:50 +6:33 05:19
6. Ivars PRIKULIS Dobeles novada pašvaldība 45:08 +6:51 01:04
7. Jevgenijs KAUPUŽS Mārupes novada pašvaldība 45:21 +7:04 04:44
8. Ilmārs JERMAKS Babītes novada pašvaldība 46:51 +8:34 05:26
9. Normunds NARVAIŠS Tērvetes novada pašvaldība 55:28 +17:11 05:32
10. Guntis DUDE Tērvetes novada pašvaldība 1:04:23 +26:06 22:31
11. Arturs BRIKMANIS Durbes novada pašvaldība 1:05:41 +27:24 08:17
  Ēriks ŪDRIS Individuāli DNS
K45 (17 / 17) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Guntars MANKUS Saldus novada pašvaldība 41:28 00:00
2. Arnis GRASIS Rīgas pilsētas pašvaldība 41:51 +0:23 00:00
3. Jānis OZOLIŅŠ Mārupes novada pašvaldība 45:24 +3:56 02:37
4. Dagnis KAŅEPE Cēsu novada pašvaldība 47:43 +6:15 03:22
5. Andris DZALBS Pārgaujas novada pašvaldība 47:56 +6:28 03:56
6. Guntars KIKUČS Liepājas pilsētas pašvaldība 48:16 +6:48 03:52
7. Gunārs IKAUNIEKS Madonas novada pašvaldība 48:17 +6:49 01:14
8. Ivars VALTASS Saldus novada pašvaldība 48:24 +6:56 02:34
9. Alvis MATS Madonas novada pašvaldība 49:56 +8:28 02:13
10. Viktors ĻEŠČOVS Daugavpils pilsētas pašvaldība 50:00 +8:32 03:20
11. Mihails SMILGINS Daugavpils pilsētas pašvaldība 53:54 +12:26 06:20
12. Ints KALNIŅŠ Ķekavas novada pašvaldība 54:30 +13:02 00:44
13. Zintis BRASOVS Jelgavas pilsētas pašvaldība 54:37 +13:09 02:53
14. Aivars DZALBS Pārgaujas novada pašvaldība 1:01:16 +19:48 05:27
15. Jānis ZIEDIŅŠ Aizkraukles novada pašvaldība 1:07:29 +26:01 08:10
16. Mareks ŠTRAUSS Liepājas pilsētas pašvaldība 1:14:20 +32:52 17:26
K50 (14 / 14) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Dainis BORMANIS Jaunpiebalgas novada pašvaldība 44:39 02:20
2. Artūrs KURSĪTIS Mārupes novada pašvaldība 46:48 +2:09 02:33
3. Juris KNĒTS Cēsu novada pašvaldība 46:56 +2:17 04:12
4. Juris LŪSĪTIS Rūjienas novada pašvaldība 47:21 +2:42 04:45
5. Uģis KOKENBERGS Kocēnu novada pašvaldība 48:06 +3:27 05:36
6. Māris STABIŅŠ Smiltenes novada pašvaldība 48:38 +3:59 01:45
7. Andris MEĻĶERTS Saldus novada pašvaldība 48:57 +4:18 06:12
8. Arnis ĶIBERS Rūjienas novada pašvaldība 50:39 +6:00 03:47
9. Jānis NULLE Smiltenes novada pašvaldība 52:34 +7:55 03:04
10. Pēteris ĪVĀNS Kuldīgas novada pašvaldība 54:11 +9:32 08:03
11. Ainārs ŠILIŅŠ Jelgavas pilsētas pašvaldība 54:29 +9:50 08:17
12. Vilis LIVDĀNS Jelgavas pilsētas pašvaldība 1:07:46 +23:07 08:46
13. Jānis SMILGAINIS Liepājas pilsētas pašvaldība 1:08:42 +24:03 10:45
K60 (10 / 10) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Juris KOKINS Cēsu novada pašvaldība 37:58 03:54
2. Janis LAGZDKALNS Mārupes novada pašvaldība 40:28 +2:30 07:46
3. Māris PENKULIS Durbes novada pašvaldība 48:28 +10:30 06:57
4. Elmārs ANTONS Tērvetes novada pašvaldība 48:50 +10:52 09:30
5. Ilmārs KAULAKĀNS Tukuma novada pašvaldība 49:15 +11:17 05:39
6. Aivars ŠEINFIŠS Ķekavas novada pašvaldība 51:52 +13:54 08:42
7. Māris OTAŅĶIS Liepājas pilsētas pašvaldība 1:00:57 +22:59 09:02
8. Jānis LUKAŠĒVIČS Alūksnes novada pašvaldība 1:22:19 +44:21 29:13
  Jānis DAINIS Kocēnu novada pašvaldība DNS
K65 (15 / 15) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Valerijs PAHOMOVS Rīgas pilsētas pašvaldība 30:59 00:49
2. Aldis LAPIŅŠ Smiltenes novada pašvaldība 33:57 +2:58 01:27
3. Kārlis MAGONS Mārupes novada pašvaldība 34:09 +3:10 02:21
4. Uldis ALKSNIS Cēsu novada pašvaldība 35:17 +4:18 01:43
5. Māris LAPIŅŠ Smiltenes novada pašvaldība 36:43 +5:44 02:40
6. Andris TAUVENS Rīgas pilsētas pašvaldība 38:31 +7:32 04:39
7. Jānis BIEZAIS Jaunpiebalgas novada pašvaldība 39:55 +8:56 05:53
8. Andris ELKSNĪTIS Dobeles novada pašvaldība 44:46 +13:47 01:24
9. Helmuts LUKAČOVS Tukuma novada pašvaldība 46:43 +15:44 11:58
10. Juris DRUNKA Madonas novada pašvaldība 49:01 +18:02 11:30
11. Patriks FREIMANIS Babītes novada pašvaldība 50:39 +19:40 14:13
12. Andris RUDZĪTIS Madonas novada pašvaldība 56:37 +25:38 15:25
13. Sergejs MELIHOVS Daugavpils pilsētas pašvaldība 56:58 +25:59 18:49
  Jānis ZARIŅŠ Ķekavas novada pašvaldība MP
K75 (5 / 5) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Pēteris NOVIKOVS Rīgas pilsētas pašvaldība 35:01 01:22
2. Alfrēds BRĀLĪTIS Kuldīgas novada pašvaldība 50:52 +15:51 14:14
3. Arvīds TETERIS Kuldīgas novada pašvaldība 1:00:00 +24:59 25:31
4. Kārlis SKRASTIŅŠ Cēsu novada pašvaldība 1:11:47 +36:46 27:40
K80 (3 / 3) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Ojārs LEIKARTS Kuldīgas novada pašvaldība 58:11 05:25
2. Ivars VĪTIŅŠ Cēsu novada pašvaldība 59:01 +0:50 09:57
3. Aldis PRIEDĪTIS Kocēnu novada pašvaldība 1:07:45 +9:34 19:01
D75 (5 / 5) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Ilze BRUCE Saldus novada pašvaldība 38:35 01:35
2. Velta ZJATKOVA Jelgavas pilsētas pašvaldība 42:40 +4:05 04:35
3. Vija Ieva LAUVA Tukuma novada pašvaldība 46:45 +8:10 04:40
4. Līga BERŽUKA Ķekavas novada pašvaldība 1:44:56 +66:21 45:38
OPEN (3 / 3) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Matīss ŽILKO Individuāli 55:21 13:46
2. Aleks PAVILONS Individuāli 1:11:52 +16:31 25:28
3. Ingrīda IVBULE Individuāli 1:21:42 +26:21 33:33
D85 (1 / 1) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Raisa MAZZARIŅA Rīgas pilsētas pašvaldība 52:21 00:00
D45 (12 / 12) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Līga VIRBULE Kuldīgas novada pašvaldība 46:20 03:02
2. Inese BĒRZIŅA Kocēnu novada pašvaldība 47:34 +1:14 02:17
3. Līga SMILGAINE Liepājas pilsētas pašvaldība 47:54 +1:34 03:03
4. Ilze SKANGALE Mārupes novada pašvaldība 51:09 +4:49 05:34
5. Indra SEGLIŅA Dobeles novada pašvaldība 54:38 +8:18 03:31
6. Vita ŽUKOVSKA Kocēnu novada pašvaldība 59:42 +13:22 10:20
7. Inga ZIEDIŅA Aizkraukles novada pašvaldība 1:02:36 +16:16 12:12
8. Baiba UPMALE Dobeles novada pašvaldība 1:04:42 +18:22 07:13
9. Ginta BERĶE Pārgaujas novada pašvaldība 1:05:09 +18:49 06:46
10. Lilita LAURAITE Durbes novada pašvaldība 1:10:55 +24:35 20:45
11. Ieva RODE Jaunpiebalgas novada pašvaldība 1:18:49 +32:29 17:38
D35 (6 / 6) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Zane DZIRKALE Jelgavas pilsētas pašvaldība 55:38 03:34
2. Elīna MANKUS Saldus novada pašvaldība 1:02:10 +6:32 02:42
3. Ilvija MADSENA Madonas novada pašvaldība 1:05:25 +9:47 02:23
4. Elīza MACENA Individuāli 1:17:14 +21:36 08:11
5. Sandra OZOLIŅA Ķekavas novada pašvaldība 1:24:08 +28:30 09:12
  Dace ŠČADRO Ķekavas novada pašvaldība DNS
D40 (7 / 7) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Zaiga OZOLIŅA Rīgas pilsētas pašvaldība 53:24 02:04
2. Dina ALKSNE Kocēnu novada pašvaldība 54:49 +1:25 01:39
3. Nora BARANOVSKA Rūjienas novada pašvaldība 59:00 +5:36 04:37
4. Edīte RUDZĪTE Pārgaujas novada pašvaldība 1:12:40 +19:16 03:45
5. Inga MEDNE Pārgaujas novada pašvaldība 1:21:39 +28:15 08:04
6. Ildze STRAUME Babītes novada pašvaldība 1:27:13 +33:49 25:37
D50 (9 / 9) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Baiba OZOLA Rīgas pilsētas pašvaldība 42:16 00:31
2. Daina LIVDĀNE Jelgavas pilsētas pašvaldība 43:32 +1:16 01:43
3. Videga GAIGALA Smiltenes novada pašvaldība 43:45 +1:29 00:32
4. Māra OZOLA Rūjienas novada pašvaldība 44:13 +1:57 01:55
5. Inga GRENDE Rīgas pilsētas pašvaldība 46:34 +4:18 01:57
6. Džaneta SUTA Valmieras pilsētas pašvaldība 57:02 +14:46 12:23
7. Līga ĀBELNIECE Jaunpiebalgas novada pašvaldība 1:18:28 +36:12 27:36
  Aiga KOKENBERGA Rūjienas novada pašvaldība MP
D55 (12 / 12) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Baiba KAĻVA Madonas novada pašvaldība 39:57 01:37
2. Inta PORIĶE Jelgavas pilsētas pašvaldība 40:27 +0:30 03:13
3. Skaidrīte OTAŅĶE Liepājas pilsētas pašvaldība 41:55 +1:58 02:08
4. Silvija PENKULE Durbes novada pašvaldība 44:07 +4:10 06:39
5. Agrita PILĀBERE Cēsu novada pašvaldība 44:44 +4:47 03:53
6. Ilze LAURE Babītes novada pašvaldība 45:17 +5:20 02:21
7. Vija BĒRZIŅA Pārgaujas novada pašvaldība 55:12 +15:15 08:23
8. Mudīte ŠTEINA Liepājas pilsētas pašvaldība 56:13 +16:16 11:53
9. Inta ABERSONE Kuldīgas novada pašvaldība 57:03 +17:06 12:28
10. Inga LŪSA Jaunpiebalgas novada pašvaldība 1:04:07 +24:10 15:27
11. Līga LAGZDKALNE Mārupes novada pašvaldība 1:05:18 +25:21 19:28
D60 (8 / 8) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Gunta LEBEDOKA Mārupes novada pašvaldība 36:32 00:52
2. Inese PURGAILE Tukuma novada pašvaldība 40:34 +4:02 01:34
3. Eugenija RUDZĪTE Madonas novada pašvaldība 49:50 +13:18 10:37
4. Māra PUTNIŅA Madonas novada pašvaldība 51:27 +14:55 14:30
5. Sarmīte VLODARE Jaunpiebalgas novada pašvaldība 51:52 +15:20 12:36
6. Daina GREDZENA Saldus novada pašvaldība 55:25 +18:53 09:53
7. Aija ALKSNE Pārgaujas novada pašvaldība 1:30:08 +53:36 26:35
D65 (7 / 7) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Ināra ĢIPSLE Mārupes novada pašvaldība 31:50 00:32
2. Lauma ŽILKO Ķekavas novada pašvaldība 33:42 +1:52 00:37
3. Valentina PETROVA Daugavpils pilsētas pašvaldība 44:19 +12:29 08:08
4. Ilga ELKSNĪTE Dobeles novada pašvaldība 47:29 +15:39 04:52
5. Dzidra BRILTE Daugavpils pilsētas pašvaldība 50:17 +18:27 11:16
6. Austra BRILTE Daugavpils pilsētas pašvaldība 54:13 +22:23 13:38
D70 (4 / 4) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Māra BOLŠTEINA Jelgavas pilsētas pašvaldība 38:16 00:40
2. Vilhelmīne BĒRZUPE Rūjienas novada pašvaldība 1:12:17 +34:01 25:43
3. Skaidrīte KIBARE Babītes novada pašvaldība 2:01:18 +83:02 59:42
D80 (1 / 1) Rezultāts Atpaliek Kļūdās
1. Māra ZEBERLIŅA Kuldīgas novada pašvaldība 1:18:21 00:00

Created by MeOS 3.5.860: 22.06.2018. 17:08:51