Nodarbību iespējas

Sporta veids Biedrība/ Sporta klubs Kontaktpersona Tel. Nr. E-pasts Mājaslapa
Futbols FS Metta (bērni un jaunieši) Maira Mihelsone 26430033 info@fsmetta.lv www.fsmetta.lv
FK Auda (bērni,jaunieši,1.līga) Rihards Gorkšs 22520729 rihards.gorkss@auda-fk.lv https://www.facebook.com/fkauda
FK Ķekava (pieaugušie) Jurģis Pavlovskis 29277592 jorens7@inbox.lv  
FK Daugmales dadzis (pieaugušie) Arnis Sloka 25910109 arnissloka@gmail.com  
Florbols FK Ķekavas Bulldogs (bērni, jaunieši, pieaugušie, seniori) Ints Vancāns 29653457 kekava2@inbox.lv www.kekavasbulldogs.lv
Gita Orste 22062624 gita1955@inbox.lv
Kristīna Degina 29862007 kristina.kd8@gmail.com
Dace Ametere 26414746 fk-kekava@inbox.lv
FK Baloži (bērni, jaunieši) Edgars Gailītis 29118176 edgars_gailitis@inbox.lv  
FK Ķekava (sievietes) Artis Drēziņš 26563001 artis.drezins@la.lv https://www.facebook.com/kekavasdamas
Basketbols BK Ķekava (bērni, jaunieši, pieaugušie, seniori) Andris Eglītis 29297336 aeglitis@inbox.lv  
Jānis Bērziņš 20308052 berzinsjanis1988@gmail.com  
Edgars Teteris 29134499    
Sarmīte Čapa 29636035 sarmitecapa@inbox.lv  
Kikbokss, bokss Lāčplēša Cīņu Leģions (bērni, jaunieši, pieaugušie) Dainis Daņiļevičs 28858720 dainis85danilevics@gmail.com https://www.facebook.com/LCLKekava
Loka šaušana Ķekavas šautra (bērni, jaunieši, pieaugušie, seniori) Juris Novožilovs 29456810 jurisn@gmail.com www.facebook.com/kekavassautra
Lidmodelisms Tehniskās jaunrades klubs (bērni, jaunieši) Zandis Līdaks 27300271 zandis.lidaks@gmail.com https://www.facebook.com/TechnicalYouthOfLatvia
Svarbumbu celšana Ķekavas svarbumbu celšanas klubs (jaunieši, pieaugušie, seniori) Inārs Beļinskis 29496907 inarsbelinskis@inbox.lv
Džudo Džudo klubs “”Bosko” (bērni, jaunieši, pieaugušie) Nikolajs Borovkovs 29197997 bosko@bosko.lv www.bosko.lv
Karatē Sporta klubs „Shinri”  (bērni, jaunieši) 29276315  
Vindsērfings Ūdenssporta klubs “Kambīze” (bērni, jaunieši, pieaugušie, seniori) Raitis Škutāns 29490402 raitis@kambize.lv www.kambize.lv
Regbijs Regbija klubs “Miesnieki” (jaunieši, pieaugušie) Uldis Bautris 29257588 miesnieki@inbox.lv https://www.facebook.com/Miesnieki
Skvošs Skvoša klubs Zanzibāra (bērni, jaunieši) Andis Ozols 22001295 zane@zanzibara.lv www.zanzibara.lv
Jāšanas sports Zelta rati (bērni, jaunieši, pieaugušie) Zane Krūmiņa 29400521 zeltarati@inbox.lv https://www.facebook.com/Zelta-rati-400269973444620
Agates Sports (bērni, jaunieši, pieaugušie) Andra Šteinberga 29126410 andrasteinberga@inbox.lv https://www.facebook.com/stallis.agates
Badmintons Jauniešiem, pieaugušajiem Kristaps Pilveris 27780760 kristaps@badmintonaklubs.lv www.badmintonaklubs.lv
Fitness KSMR Fitness (jauniešiem, pieaugušajiem) Kārlis Sprukts 28372333 ksmrfitness@gmail.com https://www.facebook.com/groups/1781582758735940/?fref=ts
Zemas intensitātes ārstnieciskā vingrošana Pieaugušajiem, senioriem Dāvis Vegners 20225075    
Novuss Pieaugušajiem Juris Firsts 29126835 jufo1@inbox.lv
Volejbols vīriešiem Jauniešiem, pieaugušajiem Gints Krauja 29880172 gints.krauja@kekava.lv
Ķekavas novada sporta skola (bērniem, jauniešiem) Mākslas vingrošana Natālija Čekit (Ķekavā)
Aina Ancīte (Ķekavā)
Estere Repke (Ķekavā)
Alise Ciema (Ķekavā)
Irina Zambžicka (Baložos)
26061117
22071673
29823987
29350870
26513475
natalija.cekita@kekava.lv
aina.ancite@kekava.lv
estere.repke@kekava.lv
alise.ciema@kekava.lv
irina.zambzicka@kekava.lv
http://sportaskola.kekava.lv/pub/
Peldēšana Aiga Daubure
Māris Minkevics
26187345
29233885
aiga.daubure@kekava.lv
maris.minkevics@kekava.lv
Regbijs Elmārs Šefanovskis
Uldis Bautris
29332986
29257588
elmars.sefanovskis@kekava.lv
uldis.bautris@kekava.lv
 
Vieglatlētika Vaira Kumermane
Anita Koziča
Toms Čerņiks
26586983
29321993
26222053
vaira.kumermane@kekava.lv
toms.cerniks@kekava.lv
anita.kozica@kekava.lv
Riteņbraukšana Uldis Puzaks 29471404 uldis.puzaks@kekava.lv
Brīvā cīņa Itārs Bramanis 26339347 itars.bramanis@kekava.lv