Nodarbību iespējas

Sporta veids Biedrība/ Sporta klubs Kontaktpersona Tel. Nr. E-pasts Mājaslapa
Futbols FS Metta (bērni un jaunieši) Maira Mihelsone 26430033 info@fsmetta.lv www.fsmetta.lv
FK Auda (bērni,jaunieši,1.līga) Rihards Gorkšs 22520729 rihards.gorkss@auda-fk.lv https://www.facebook.com/fkauda
FK Ķekava (pieaugušie) Jurģis Pavlovskis 29277592 jorens7@inbox.lv
FK Daugmales dadzis (pieaugušie) Arnis Sloka 25910109 arnissloka@gmail.com
Florbols FK Ķekavas Bulldogs (bērni, jaunieši, pieaugušie, seniori) Ints Vancāns 29653457 kekava2@inbox.lv  www.kekavasbulldogs.lv
Gita Orste 22062624 gita1955@inbox.lv
Kristīna Degina 29862007 kristina.kd8@gmail.com
Dace Ametere 26414746 fk-kekava@inbox.lv
FK Baloži (bērni, jaunieši) Edgars Gailītis 29118176 edgars_gailitis@inbox.lv
FK Ķekava (sievietes) Artis Drēziņš 26563001 artis.drezins@la.lv https://www.facebook.com/kekavasdamas
Basketbols BK Ķekava (bērni, jaunieši, pieaugušie, seniori) Andris Eglītis 29297336 aeglitis@inbox.lv
Jānis Bērziņš 20308052 berzinsjanis1988@gmail.com
Edgars Teteris 29134499
Sarmīte Čapa 29636035 sarmitecapa@inbox.lv
Kikbokss, bokss Lāčplēša Cīņu Leģions (bērni, jaunieši, pieaugušie) Dainis Daņiļevičs 28858720 dainis85danilevics@gmail.com https://www.facebook.com/LCLKekava
Loka šaušana Ķekavas šautra (bērni, jaunieši, pieaugušie, seniori) Juris Novožilovs 29456810 jurisn@gmail.com www.facebook.com/kekavassautra
Lidmodelisms Tehniskās jaunrades klubs (bērni, jaunieši) Zandis Līdaks 27300271 zandis.lidaks@gmail.com https://www.facebook.com/TechnicalYouthOfLatvia
Svarbumbu celšana Ķekavas svarbumbu celšanas klubs (jaunieši, pieaugušie, seniori) Inārs Beļinskis 29496907 inarsbelinskis@inbox.lv
Džudo Džudo klubs “”Bosko” (bērni, jaunieši, pieaugušie) Nikolajs Borovkovs 29197997 bosko@bosko.lv www.bosko.lv 
Karatē Sporta klubs „Shinri”  (bērni, jaunieši) 29276315
Vindsērfings Ūdenssporta klubs “Kambīze” (bērni, jaunieši, pieaugušie, seniori) Raitis Škutāns 29490402 raitis@kambize.lv www.kambize.lv
Regbijs Regbija klubs “Miesnieki” (jaunieši, pieaugušie) Uldis Bautris 29257588 miesnieki@inbox.lv https://www.facebook.com/Miesnieki
Skvošs Skvoša klubs Zanzibāra (bērni, jaunieši) Andis Ozols 22001295 zane@zanzibara.lv www.zanzibara.lv
Jāšanas sports Zelta rati (bērni, jaunieši, pieaugušie) Zane Krūmiņa 29400521 zeltarati@inbox.lv https://www.facebook.com/Zelta-rati-400269973444620
Agates Sports (bērni, jaunieši, pieaugušie) Andra Šteinberga 29126410 andrasteinberga@inbox.lv https://www.facebook.com/stallis.agates
Badmintons Jauniešiem, pieaugušajiem Viesturs Bajārs 29716026 ananta@nite.lv
Fitness KSMR Fitness (jauniešiem, pieaugušajiem) Kārlis Sprukts 28372333 ksmrfitness@gmail.com https://www.facebook.com/groups/1781582758735940/?fref=ts
Zemas intensitātes ārstnieciskā vingrošana Pieaugušajiem, senioriem Dāvis Vegners 20225075
Novuss Pieaugušajiem Juris Firsts 29126835 jufo1@inbox.lv
Volejbols vīriešiem Jauniešiem, pieaugušajiem Gints Krauja 29880172 gints.krauja@kekava.lv
Ķekavas novada sporta skola (bērniem, jauniešiem) Mākslas vingrošana Natālija Čekit (Ķekavā) 26061117 natalija.cekita@kekava.lv http://sportaskola.kekava.lv/pub/
Aina Ancīte (Ķekavā) 22071673 aina.ancite@kekava.lv
Estere Repke (Ķekavā) 29823987 estere.repke@kekava.lv
Alise Ciema (Ķekavā) 29350870 alise.ciema@kekava.lv
Irina Zambžicka (Baložos) 26513475 irina.zambzicka@kekava.lv
Peldēšana Aiga Daubure 26187345 aiga.daubure@kekava.lv
Māris Minkevics 29233885 maris.minkevics@kekava.lv
Regbijs Elmārs Šefanovskis 29332986 elmars.sefanovskis@kekava.lv
Uldis Bautris 29257588 uldis.bautris@kekava.lv
Vieglatlētika Vaira Kumermane 26586983 vaira.kumermane@kekava.lv
Anita Koziča 29321993 toms.cerniks@kekava.lv
Toms Čerņiks 26222053 anita.kozica@kekava.lv
Riteņbraukšana Uldis Puzaks 29471404 uldis.puzaks@kekava.lv
Brīvā cīņa Itārs Bramanis 26339347 itars.bramanis@kekava.lv
Teniss Visiem KL Tenisa klubs 29390996 kltenisaklubs@gmail.com