Zolītes čempionāta 6. posmā uzvar Gunta Naudušēvica, vēl atlikuši divi posmi

1. februārī tika aizvadīts Ķekavas novada čempionāta kāršu spēlē zolītē 6. posms, kurā piedalījās 36 dalībnieki! Pēc četru kārtu aizvadīšanas pirmo vietu izcīnīja Gunta Naudušēvica, otrajā vietā Edgars Kuzmins (1.vieta starp vīriešiem), trešajā vietā Juris Lūkins (2.vieta starp vīriešiem). Trešo vietu vīriešu konkurencē izcīnīja Ainārs Bude. Sievietēm 2. vietā Eva Medne (5.vieta absolūtajā vērtējumā), 3. vietā Zane Petrova (9. vieta).

Kopvērtējumā līdera godu nosargāja Vladimirs Mihnovskis, kurš šoreiz ieņēma 23. vietu, savukārt otrajā vietā ir izvirzījies Juris Lūkins, apsteidzot Agri Tiesnesi. Dāmām kopvērtējumā pirmajā vietā atrodas Gunta Naudušēvica, kurai seko Aiga Kuzmina un Zane Petrova.

6. posma foto ŠEIT

Kopvērtējums pēc 6. posma ŠEIT

7. posms 8. februārī, plkst. 19:00, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā, Nākotnes ielā 1a. Dalība ir BEZ MAKSAS!