Pasniegtas Jauniešu gada balvas sportā 2018

25. janvārī, Ķekavas sporta klubā, tika sveikti 2018. gada labākie jaunie sportisti un viņu treneri 9 nominācijās. Pasākuma FOTO ŠEIT

2018.GADA KOMANDAS PANĀKUMS SPORTĀ jauniešiem līdz 18 g.v.:

  • Auda – Real Pro – futbols
  • FK Baloži U11 – Florbols
  • Komanda: “Baložu vidusskola 1” (Adrians Poreiters, Alise Zēģele, Nils Prihodčenko, Elizabete Zilemane) – Velodrošība
  • Komanda: “Baložu vidusskola” (Katrīna Kārlsone, Anete Krūmiņa, Rodrigo Broks, Emīls Penesis) – Velodrošība
  • Baložu vidusskolas komanda: LATVIA (Katrīna Kārlsone, Anete Krūmiņa, Rodrigo Broks, Nils Prihodčenko)
  • Ķekavas Bulldogs U12 – Florbols
  • Ķekavas Bulldogs U-10 – Florbols
  • Ķekavas Bulldogs U13 U14 komandas – Florbols
  • Ķekavas Bulldogs U-8 – Florbols
  • Ķekavas vidusskolas basketbola komanda – Basketbols
  • RK „Miesnieki” U17 – Regbijs (treneris Elmārs Šefanovskis)
  • RK „Miesnieki” U15 – Regbijs (treneris Elmārs Šefanovskis)

2018. gada labākie – Auda – Real Pro – futbols un Baložu vidusskolas komanda: LATVIA

2018.GADA KOMANDAS PANĀKUMS SPORTĀ jaunietēm līdz 18 g.v.:

  • Ķekavas vsk. meiteņu basketbola komanda 3×3 U-14 – Basketbols 3×3
  • Ķekavas vsk. meiteņu basketbola komanda 3×3 U-16 – Basketbols 3×3
  • Ķekavas vsk. meiteņu basketbola komanda U-14 – Basketbols

2018. gada labākie – Ķekavas vsk. meiteņu basketbola komanda U-14 – Basketbols

2018.GADA PANĀKUMS SPORTĀ jauniešiem līdz 18 g.v. individ.sporta veidā:

  • Aleksandrs Stoma – Džudo
  • Dāvis Škutāns – Vindsērfings
  • Ernests Benkens – brīvā cīņa
  • Jānis Plūme – Skvošs
  • Markuss Geks – brīvā cīņa
  • Nikita Orlovs – Karatē
  • Ralfs Ezītis – BMX riteņbraukšana
  • Regnārs Bajārs – Badmintons
  • Tits Kullo – Džudo
  • Renārs Alainis – brīvā cīņa
  • Artis Venskus – Pauerliftings
  • Reinis Žilko – sporta vingrošana
  • Augusts Skride – vieglatlētika
  • Martins Simsons – peldēšana
  • Kurts Balcevičš – vieglatlētika
  • Mārtiņš Pundiņš – vieglatlētika
  • Rihards Reinfelds – riteņbraukšana
  • Vladislavs Miņenkovs  – Bokss
  • Aleksejs Davidovs – karatē
  • Rihards Reinfelds – Riteņbraukšana MTB,Šoseja

2018. gada labākie – Jānis Plūme – Skvošs un Nikita Orlovs – Karatē

2018.GADA PANĀKUMS SPORTĀ jauniešiem līdz 18 g.v. komandas sporta veidā

  • Jēkabs Tomsons – BASKETBOLS
  • Patriks Zvejnieks – Florbols
  • Filips Ļotovs – Florbols
  • Rihards Ozoliņš – BASKETBOLS
  • Eduards Avotiņš – BASKETBOLS

2018. gada labākais – Eduards Avotiņš – BASKETBOLS

2018.GADA PANĀKUMS SPORTĀ jaunietēm līdz 18 g.v. individ.sporta veidā

  • Ance Norbute – brīvā cīņa
  • Annija Punte – vindsērfings
  •  Betija Alaine – brīvā cīņa
  • Elīza Ozola, Auseklis – Orientēšanās sports
  • Jeļizaveta Kiseļova – karatē
  • Kristiāna Viša – brīvā cīņa
  • Līva Škutāne – Vindsērfings, peldēšana
  • Patrīcija Cīrule – Vieglatlētika
  • Ulrika Garisone – burāšana, rollerslēpošana
  • Aleksandra Davidova – karatē
  • Emmija Ivule – vieglatlētika
  • Santa -Sanija Jurgena – riteņbraukšana
  • Emīlija Puķīte – peldēšana
  • Aleksandra Mihailova – karatē

2018. gada labākā – Patrīcija Cīrule – Vieglatlētika

2018.GADA PANĀKUMS SPORTĀ jaunietēm līdz 18 g.v.komandas sporta veidā:

  • Elīna Jeige “Ķekavas Bulldogs” vārtsardze – florbols
  • Emīlija Tālberga – sporta dejas

 2018. gada labākā – Elīna Jeige “Ķekavas Bulldogs” vārtsardze – florbols

2018.GADA PANĀKUMS tehniskajā sporta veidā jauniešiem līdz 18 g.v.:

  • Kārlis Grava – Kartings
  • Rihards Goldbergs – Kartings
  • Alisters Budanovs – motosports
  • Tomass Šaicāns – motosports
  • Sandis Armīns Frienbergs – Motosports

2018. gada labākais – Kārlis Grava – Kartings

LABĀKAIS JAUNIEŠU TRENERIS 2018.gadā:

  • Andris Eglītis – BASKETBOLS
  • Estere Repke un Aina Ancīte – Mākslas vingrošana
  • Kristīna Degina, Ķekavas Bulldogs, florbols.
  • Anita Koziča – Vieglatlētika
  • Dagnis Troška – Florbols Baložos
  • Gita Orste – Florbols
  • Vaira Kumermane – Vieglatlētika
  • Aiga Daubure – Peldēšana
  • Uldis Puzaks – Riteņbraukšana

2018. gada labākie – Kristīna Degina, Ķekavas Bulldogs, florbols un Anita Koziča – Vieglatlētika

UZLECOŠĀ ZVAIGZNE 2018.gadā:

  • Dāvis Škutāns – Vindsērfings
  • Emīlija Puķīte – Peldēšana
  • Emīls Krūmiņš, VEF skola – Basketbols
  • Kārlis Degins – Florbols
  • Melānija Zālīte – Vieglatlētika
  • Tīna Imbrasa – Mākslas vingrošana
  • Elīna Dice – florbols
  • Loreta Reinika – sporta dejas

2018. gada labākie – Emīlija Puķīte – Peldēšana un Emīls Krūmiņš, VEF skola – Basketbols

 

 

 


Comments are closed.