Noslēdzies telpu futbola čempionāta 1.posms, līderu godā FK NAUDA

Ar četrām aizraujošām spēlēm ir noslēdzies 1. posms, pēc kurām kļuva skaidrs, ka A grupā (visas komandas ir garantējušas vietu izslēgšanas spēlēs, pirmās divas automātiski kvalificēsies 1/2 fināliem) spēlēs FK NAUDA, FK Daugmales dadzis, FK Kadaga/Ķekava, FC Alko un Antidopings, savukārt B grupā (cīņa par vienu vietu 1/4 finālā) spēlēs Trilines Poligrāfija, FK Baldone, FK Ķekavas novads un FK Prioritāte.

Disciplinārās komisijas lēmumi:

  • Elvijs Adijans no FK Daugmales dadzis, par saņemto sarkano kartīti un par saņemto trešo brīdinājumu, jāizlaiž nākamās divas spēles (13. janvārī pret FC Alko un 20. janvārī pret Antidopings), Disciplinārā nolikuma punkti 10.1.2. un 9.1.1.
  • Ritvars Razgalis no FK Baldone, par saņemto sarkano kartīti, jāizlaiž nākamā spēle (13. janvārī pret FK Ķekavas novads), Disciplinārā nolikuma punkts 10.1.2.
  • Rendijs Bružus no FK Baldone, par saņemto sarkano kartīti, jāizlaiž nākamā spēle (13. janvārī pret FK Ķekavas novads), Disciplinārā nolikuma punkts 10.1.2.
  • Aleksandrs Trjahovs no Trilines Poligrāfija, par saņemto sarkano kartīti, jāizlaiž nākamā spēle (13. janvārī pret FK Prioritāte), Disciplinārā nolikuma punkts 10.1.2.
  • Serhii Myshei no FK NAUDA, par saņemto trešo brīdinājumu, jāizlaiž nākamā spēle (13. janvārī pret Antidopings), Disciplinārā reglamenta punkts 9.1.1.

9. spēļu kārta, 6.01.2019:

FK Ķekavas novads – FK NAUDA 3:6 (1:2) Vārti: FK Ķekavas novads – Juris Macuks 26′, 35′, Sergejs Pučko 5′; FK NAUDA – Silvestrs Tamenieks 1′, 39′, Edgars Bricis 15′, 38′, Serhii Myshei 39′, Jorens Gorkšs 40′. Brīdinājumi: Serhii Myshei 25′ (FK NAUDA).

Trilines Poligrāfija – FC Alko 1:1 (1:0) Vārti: Trilines Poligrāfija – Aleksandrs Upenieks 12′; FC Alko – Aleksejs Gavrikovs 32′. Noraidījumi: Aleksandrs Trjahovs 40′ (Trilines Poligrāfija).

FK Prioritāte – Antidopings 0:2 (0:2) Vārti: Antidopings – Vadims Zagladovs 1′, Viesturs Siliņš 20′. Brīdinājumi: Kristaps Žodziņš 34′, Māris Varkalis 39′ (abi FK Prioritāte).

FK Baldone – FK Daugmales dadzis 3:5 (0:3) Vārti: FK Baldone – Markuss Keišs 22′, Rendijs Bružus 28′, Ričards Jakuška 31′; FK Daugmales dadzis – Edijs Biļkins 14′, 40′, Jānis Elmeris 7′, Elvijs Adijans 17′, Jānis Kauss 37′. Brīdinājumi: Marks Strižaks 26′, Ričards Jakuška 39′ (abi FK Baldone), Elvijs Adijans 4′, Jānis Kauss 34′ (abi FK Daugmales dadzis). Noraidījumi: Elvijs Adijans 22′ (FK Daugmales dadzis), Ritvars Razgalis 25′, Rendijs Bružus 40′ (abi FK Baldone).

9. kārtas foto ŠEIT

Turnīra tabula pēc 9. kārtas spēlēm:

Vieta Komanda Spēles Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Vārtu attiecība Punkti
1. FK NAUDA 8 7 1 0 47:23 22
2. FK Daugmales dadzis 8 6 0 2 32:19 18
3. Antidopings 8 3 2 3 28:31 11
4. FK Kadaga/Ķekava 8 3 1 4 33:33 10
5. FC Alko 8 2 3 3 32:35 9
6. FK Ķekavas novads 8 3 0 5 24:34 9
7. FK Baldone 8 3 0 5 31:42 9
8. Trilines Poligrāfija 8 2 2 4 25:29 8
9. FK Prioritāte 8 2 1 5 17:23 7

 

A grupas tabula

Vieta Komanda Spēles Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Vārtu attiecība Punkti
1. FK NAUDA 4 3 1 0 20:8 10
2. FK Daugmales dadzis 4 2 0 2 17:12 6
3. FK Kadaga/Ķekava 4 1 1 2 19:21 4
4. FC Alko 4 1 1 2 18:24 4
5. Antidopings 4 1 1 2 10:19 4

B grupas tabula

Vieta Komanda Spēles Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Vārtu attiecība Punkti
6. Trilines Poligrāfija 3 2 0 1 14:9 6
7. FK Baldone 3 2 0 1 12:9 6
8. FK Ķekavas novads 3 1 0 2 8:12 3
9. FK Prioritāte 3 1 0 2 6:10 3

 

Visi vārtu guvēji:

Vieta Vārds, uzvārds Komanda Vārti
1 Aleksejs Gavrikovs FC Alko 16
2 Mārtiņš Valdmanis FK Kadaga/Ķekava 13
3 Jānis Elmeris FK Daugmales dadzis 9
3 Silvestrs Tamenieks FK NAUDA 9
5 Rendijs Bružus FK Baldone 8
6 Sergejs Pučko FK Ķekavas novads 7
6 Elvijs Adijans FK Daugmales dadzis 7
8 Igors Zarčenko Antidopings 6
8 Mareks Labanovskis FK NAUDA 6
8  Jānis Kauss FK Daugmales dadzis 6
11 Artjoms Garšnieks FC Alko 5
11 Alens Pelcbergs FK Kadaga/Ķekava 5
11 Artūrs Kaikins Antidopings 5
11 Edgars Alainis FK Baldone 5
11 Klāvs Elksnītis FK Prioritāte 5
11 Andrejs Jegers FK Baldone 5
11 Serhii Myshei FK NAUDA 5
11 Juris Macuks FK Ķekavas novads 5
19 Vjačeslavs Čertogonovs Trilines Poligrāfija 4
19 Guntis Gabrāns FK Kadaga/Ķekava 4
19 Maksims Dubins Antidopings 4
19 Edgars Priede FK NAUDA 4
19 Raivo Simsons FK NAUDA 4
19 Aleksandrs Upenieks Trilines Poligrāfija 4
25 Dmitrijs Pomazkovs Trilines Poligrāfija 3
25 Haralds Bensons FK Baldone 3
25 Andrejs Lola FC Alko 3
25 Ričards Grauze FK NAUDA 3
25 Oļegs Lavrinovičs Trilines Poligrāfija 3
25 Ruslans Petrovs FK Kadaga/Ķekava 3
25 Artūrs Jurjevs FK Ķekavas novads 3
25 Marks Strižaks FK Baldone 3
25 Dmitrijs Čehovs FC Alko 3
25 Vladislavs Hercberg Trilines Poligrāfija 3
25 Jānis Cīrulis FK Kadaga/Ķekava 3
25 Jānis Rotbergs FK NAUDA 3
25 Viesturs Siliņš Antidopings 3
25 Vadims Zagladovs Antidopings 3
25 Edijs Biļkins FK Daugmales dadzis 3
40 Ņikita Ivakins FK NAUDA 2
40 Aleksandrs Škoļnikovs FK Ķekavas novads 2
40 Vasīlijs Kapišņikovs Antidopings 2
40 Jevgenijs Jeroha FK Ķekavas novads 2
40 Mareks Biedriņš FK Baldone 2
40 Artjoms Kononovičs FK Kadaga/Ķekava 2
40 Mihails Zirjanovs Trilines Poligrāfija 2
40 Toms Priedītis FK Baldone 2
40 Konstantins Romanovskis FK Daugmales dadzis 2
40 Vadims Jemeļjanovs FC Alko 2
40 Kristaps Žodziņš FK Prioritāte 2
40 Jānis Kadiķis FK Kadaga/Ķekava 2
40 Jurijs Vinņikovs FC Alko 2
40 Vjačeslavs Golubevs FK Prioritāte 2
40 Jorens Gorkšs FK NAUDA 2
40 Edgars Bricis FK NAUDA 2
40 Markuss Keišs FK Baldone 2
57 Mihails Čebotarevs Trilines Poligrāfija 1
57 Sergejs Hovrins Trilines Poligrāfija 1
57 Artis Lādēns FK Prioritāte 1
57 Artūrs Cīrulis Antidopings 1
57 Jevgenijs Hercberg Trilines Poligrāfija 1
57 Andrejs Arājs FK Kadaga/Ķekava 1
57 Jānis Matīss Ciseļonoks FK NAUDA 1
57 Renārs Kazus FK NAUDA 1
57 Toms Pērkons FK Prioritāte 1
57 Maksims Universal FK Ķekavas novads 1
57 Kristers Lazdkalns FK Daugmales dadzis 1
57 Vladislavs Kovšars Trilines Poligrāfija 1
57 Valters Noviks FK NAUDA 1
57 Artjoms Soroka FK Ķekavas novads 1
57 Aleksandrs Kosušenko FK Ķekavas novads 1
57 Vladislavs Kušels Antidopings 1
57 Edgars Rollis Antidopings 1
57 Toms Voldeks FK Daugmales dadzis 1
57 Edijs Čibulis FK Daugmales dadzis 1
57 Andris Izinkevičs Trilines Poligrāfija 1
57 Alfrēds Mežulis FK NAUDA 1
57 Andrejs Jermakovs Antidopings 1
57 Jurijs Golubevs FC Alko 1
57 Māris Varkals FK Prioritāte 1
57 Ričards Jakuška FK Baldone 1
57 Kaspars Austriņš Antidopings 1
57 Boriss Kirejevs Trilines Poligrāfija 1
57 Dmitrijs Sokologorskis FK Ķekavas novads 1
57 Valentins Krapenko FK Ķekavas novads 1
57 Kristaps Lācgals FK Daugmales dadzis 1
57 Alberts Ozoliņš FK Daugmales dadzis 1
57 Martins Pukss FK NAUDA 1
57 Kaspars Lakševics FK Daugmales dadzis 1

Brīdinājumi:

Vārds, uzvārds Komanda Dzeltenā kartiņa Sarkanā kartiņa
Elvijs Adijans FK Daugmales dadzis 3 1
Rendijs Bružus FK Baldone 1 1
Ritvars Razgalis FK Baldone 1
Aleksandrs Trjahovs Trilines Poligrāfija 1
Serhii Myshei FK NAUDA 3
Kristers Lazdkalns FK Daugmales dadzis 2
Jānis Rotbergs FK NAUDA 2
Mihails Čebotarevs Trilines Poligrāfija 1
Normunds Ražinskis Trilines Poligrāfija 1
Edgars Rollis Antidopings 1
Žans Ostapko Antidopings 1
Andris Edgars Brālītis FK Baldone 1
Edgars Alainis FK Baldone 1
Marks Strižaks FK Baldone 1
Ričards Jakuška FK Baldone 1
Jānis Elmeris FK Daugmales dadzis 1
Edijs Biļkins FK Daugmales dadzis 1
Jānis Kauss FK Daugmales dadzis 1
Andrejs Lola FC Alko 1
Artjoms Garšnieks FC Alko 1
Jurijs Vinņikovs FC Alko 1
Jurijs Golubevs FC Alko 1
Aleksejs Gavrikovs FC Alko 1
Pavels Nikitonovs FC Alko 1
Andrejs Arājs FK Kadaga/Ķekava 1
Ričards Grauze FK NAUDA 1
Edgars Priede FK NAUDA 1
Ēriks Vītiņš FK NAUDA 1
Kristaps Žodziņš FK Prioritāte 1
Māris Varkalis FK Prioritāte 1
Aleksandrs Kosušenko FK Ķekavas novads 1
Sergejs Pučko FK Ķekavas novads 1

2. apļa 1. kārtas spēles, 13. janvārī, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā, Nākotnes ielā 1a:

16:00 FK Baldone – FK Ķekavas novads

16:50 Trilines Poligrāfija – FK Prioritāte

17:40 FK Daugmales dadzis – FC Alko

18:30 FK NAUDA – Antidopings

Čempionātu atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaPiebalgas alusSporta Punkts un Ķekavas avots

 

Comments are closed.