Motokrosists Tomass Šaicāns palīdz izcīnīt Latvijas jauno motobraucēju komandas uzvaru prestižajās “Coupe de l’Avenir” sacensībās Beļģijā

Latvijas jaunie motokrosa braucēji izcīnījuši uzvaru 13 valstu konkurencē prestižajās “Coupe de l’Avenir” sacensībās, kas 6.,7.oktobrī norisinājās Beļģijā. Šī tiek uzskatīta par Nāciju kausa izcīņu šī sporta veida jaunajiem talantiem.

Uz sacensībām bija devušies deviņi sportisti Fīlipa Kempeļa vadībā. Lielisks sniegums latviešiem padevās jau kvalifikācijā, kad tika gūta uzvara MX65 klasē, savukārt MX85 kategorijā izcīnīta otrā vieta. 7.oktobrī notika izšķirošās sacīkstes, kurās mūsējie atkal parādīja sevi no vislabākās puses.

MX65 klasē pirmajā braucienā piektajā vietā ierindojās Tomass Šaicāns, otrajā braucienā – ceturtajā vietā. Vērtējot atsevišķi klases rezultātus, T.Šaicāns ieņēma ceturto pozīciju.

“Coupe de l’Avenir” jeb Nākotnes cerību kausu motokrosā neformāli dēvē par bērnu un jauniešu Nācijām – tās ir gada nozīmīgākās junioru motokrosa komandu sacensības pasaulē. Šogad uz starta stājās 13 valstu komandas, kuru starpā Latvija ierindojās pirmajā vietā.