Sestdien, 25. augustā, tika aizvadīta ikgadējā Daugmales sporta diena, kura pulcēja gan lielus, gan mazus sportotājus. Lielu atsaucību guva bērnu disciplīnas “Mazie, ņiprie 2018”, šautriņu mešana, pludmales volejbols, u.c. Pasākumu kuplināja sporta zālē notiekošās brīvās cīņas sacensības “Daugmales kauss 2018”. Liels paldies visiem brīnišķīgajiem dalībniekiem, atbalstītājiem un tiesnešiem – Jūs visi šo dienu padarījāt patiešām neaizmirstamu!
Liels paldies par balvām Putnu fabrika Ķekava, Sporta Punkts, Ķekavas avots, Baltā bura un Bella Latvia
Foto ŠEIT
Rezultāti:
Mazie, ņiprie 2-3 gadu grupa
- Niklāvs Lazars
- Marta Apeināne
- Estere Mihailova
Mazie, ņiprie 4-6 gadu grupa
- Odrija Geka
- Laura Vēvere
- Paula Klindžāne
Mazie, ņiprie 7-9 gadu grupa
- Katrīna Luīze Jefanova
- Viesturs Volosovskis
- Alise Saleniece
Mazie, ņiprie 10-12 gadu grupa
- Vendija Volosovska
- Estere Reinberga
- Alīna Davidenko
Jautrais pāru skrējiens
- Signe Adzereiko un Uldis Vīlands
- Agnese Šteina un Kristaps Mūrnieks
- Evita Čerņevska un Kintija Audmane
Precizitātes kombinācija vīriešiem
- Valentīns Mihailovs
- Kristaps Mūrnieks
- Jānis Elmeris
Precizitātes kombinācija sievietēm
- Amanda Bunte
- Katrīna Luīze Jefanova
- Vendija Volosovska
Zābaka mešana vīriešiem
- Edvīns Rande
- Jānis Leinasars
- Andrejs Jefanovs
Zābaka mešana sievietēm
- Evita Čerņevska
- Ņina Perušenko
- Kintija Aurmane
Naudas skaitīšana vīriešiem
- Valdis Šteins
- Kristaps Mūrnieks
- Rolands Stavro
Naudas skaitīšana sievietēm
- Indra Stavro
- Biruta Šteina
- Alīna Davidenko
Šautriņas vīriešiem
- Uģis Volosovskis
- Nauris Purviņš
- Rolands Stauro
Šautriņas sievietēm
- Dagne Trikule
- Gaida Ivanova
- Liene Geka
Saldējuma sprints vīriešiem
- Toms Voldeks
- Jānis Elmeris
- Jānis Leinasars
Saldējuma sprints sievietēm
- Indra Stauro
- Kristīne Alaine
- Janīna Petrusenko
Bundžu pārvietošana
- Uldis un Signe
- Janīna un Marina
- Toms un Jānis
Zilonītis vīriešiem
- Ivars Drupa
- Aldis Šteins
- Eduards Rudzāts
Zilonītis sievietēm
- Kristīne Alaine
- Agnese Šteina
- Patrīcija Skraustiņa
Svaru stieņa spiešana guļus vīriešiem
- Nauris Dambis
- Andrejs Maslobojevs
- Rinalds Izkalns
Svaru stieņa spiešana guļus vīriešiem
- Vineta Vašķe
- Kristiāna Viša
- Vera Juškova-Dambe
Pludmales volejbols
- Paupes (Dzintra Paupe, Armīns Paupe un Edgars Popovs)
- Piektdienīši (Jana Mamedova, Artjoms Kokorevs un Vladimirs Fučadži)
- Iecavnieki (Ruta Liene Garoza-Puķāne, Rihards Puķāns un Dāvis Vidrims)
Brīvās cīņas rezultāti ŠEIT