Ķekavas novada sporta svētki pulcēja kuplu dalībnieku skaitu (+VIDEO)

28. jūlijā, īsti vasarīgos laika apstākļos, tika aizvadīti ikgadējie Ķekavas novada sporta svētki. Dienas pirmajā pusē ģimenes ar bērniem varēja izmēģināt aktivitāšu zonu “Fortius” laukumā visai ģimenei sadarbībā ar PF “Ķekava”, kurā bija sporta disciplīnas pašiem mazākajiem “STIPRAIS CĀLIS”, sākot ar 2 gadu vecumu (6 vecuma grupas – 2 gadi, 3 – 4 gadi, 5 – 6 gadi, 7 – 8 gadi, 9 -10 gadi un 11 – 12 gadi). Bērniem ar vecākiem varēja piedalīties putu ballītē, radošajās darbnīcās, u.c. aktivitātēs. Pateicoties mūsu lieliskajiem atbalstītājiem Putnu fabrikai Ķekava un Hanzas maiznīcai, notika produkcijas degustācija un dalībnieki, kuri piedalījās visās disciplīnās, saņēma pārsteiguma balvas!

Paralēli bēŗnu aktivitātēm, bija iespēja izmēģināt spēkus individuālajās disciplīnās (šautriņu mešanā, atmiņu spēlē, veiklības stafetē, u.c.) un komandu sporta veidos (3×3 basketbols, pludmales volejbols, virves vikšana, u.c.). Noslēdzoties sportiskajai daļai, visi tika aicināti  apmeklēt zaļumballi ar grupu “Keksi”.

Liels paldies visiem dalībniekiem, tiesnešiem un atbalstītājiem par lielisko pasākumu, uz tikšanos nākamajos pasākumos!

Pasākuma video ŠEIT 

Balvas sarūpēja Putnu fabrika Ķekava, Hanzas maiznīcaSporta PunktsĶekavas avots, Baltā Bura un Bella Latvia

Foto no pasākuma ŠEIT

Rezultāti:

Laivošana sievietes:

  1. Renāte Goldmane
  2. Antra Martinsone
  3. Emīlija Koraga

Laivošana vīrieši:

  1. Niks Goldmanis
  2. Jānis Bērziņš
  3. Augusts Vilemsons

Laivošana divnieki:

  1. Līva Kotāne un Mareks Ģērmanis
  2. Renāte Goldmane un Niks Goldmanis
  3. Antrs Martinsone un Marts Putniņš

Laivošana četrinieki:

  1. Ilze Kronberga, Jānis Kronbergs, Guntis Kronbergs un Kārlis Kronbergs
  2. Niks Goldmanis, Marts Putniņš, Līva Kotāne un Mareks Ģērmanis
  3. Ilze Ivule, Mārtiņš Grīnbergs, Gints Samsons un Vents Veinbergs

Šautriņas vīrieši:

  1. Jānis Kalniņš
  2. Edžus Mollers
  3. Agnis Krūmiņš

Šautriņas sievietes:

  1. Anete Bilinska
  2. Antra Alksne
  3. Nadežda Maslakoviča

Šautriņas jauniešiem:

  1. Rainers Andrejevskis
  2. Mariss Zušs
  3. Jonatans Suraks

Šautriņas jaunietēm:

  1. Līga Juškēvica
  2. Emīlija Korago
  3. Tīna Šileika

Svarbumbas raušana ar vienu roku jaunietes līdz 14 gadiem:

  1. Renāte Alksne
  2. Elza Endzele
  3. Vendija Volosovska

Svarbumbas raušana ar vienu roku jaunietes no 15-18 gadiem:

  1. Līga Juškēviča

Svarbumbas raušana ar vienu roku sievietes no 19 gadiem:

  1. Agnese Geka
  2. Marta Šaboviča
  3. Rūta Pačegone

Svarbumbas raušana ar vienu roku jaunieši līdz 14 gadiem:

  1. Ralfs Strautmanis
  2. Mārtiņš Dombrovskis
  3. Arnolds Grīslītis

Svarbumbas raušana ar vienu roku jaunieši no 15-18 gadiem:

  1. Kristaps Krūmiņš

Svarbumbas raušana ar vienu roku jaunieši no 19-22 gadiem:

  1. Silvestrs Beļinskis

Svarbumbas raušana ar vienu roku vīrieši no 23-40 gadiem:

  1. Uģis Volosovskis
  2. Gints Samsons
  3. Mareks Ģērmanis

Svarbumbas raušana ar vienu roku vīrieši no 41-60 gadiem:

  1. Sergejs Arbuzovs
  2. Andrejs Kirs
  3. Gunvaldis Albiņš

Svarbumbas raušana ar vienu roku vīrieši no 61-69 gadiem:

  1. Inārs Beļinskis
  2. Viesturs Gargurnis

Svarbumbas raušana ar vienu roku vīrieši no 70 gadiem:

  1. Aleksandrs Kuncs

Veiklības stafete jauniešiem:

  1. Jānis Priede
  2. Mārtiņš Avotiņš
  3. Rafaels Ralfs Magrins

Veiklības stafete jaunietēm:

  1. Tīna Šileika
  2. Karlīna Magrina
  3. Emīlija Korago

Veiklības stafete vīriešiem:

  1. Reinis Graudužis
  2. Arvis Mierkalns
  3. Jānis Stikāns

Veiklības stafete sievietēm:

  1. Anete Beļinska
  2. Līva Kokāne
  3. Laura Griestiņa

Atmiņu asinātājs jauniešiem:

  1. Rihards Dadzis
  2. Roberts Kalviņš
  3. Maikls Andersons

Atmiņu asinātājs jaunietēm:

  1. Madara Radziņa
  2. Patrīcija Korde
  3. Renāte Alksne

Atmiņu asinātājs vīriešiem:

  1. Viktors Vīnerts
  2. Edijs Kalviņš
  3. Austris Abrenietis

Atmiņu asinātājs sievietēm:

  1. Aleksandra Stikāne
  2. Madara Vīgante
  3. Lauma Vorotinska

Orientēšanās spēle Latvija jaunieši 7-12 gadi:

  1. Kristaps Balodis
  2. Jānis Kristians Volanskis
  3. Alens Krastiņš

Orientēšanās spēle Latvija jaunietes 7-12 gadi:

  1. Nora Martinsone
  2. Odrija Getka
  3. Katrīna Karslova

Orientēšanās spēle Latvija jaunieši 13-16 gadi:

  1. Rihards Dadzis

Orientēšanās spēle Latvija jaunietes 13-16 gadi:

  1. Emīlija Kargo
  2. Dārta Cīrule

Orientēšanās spēle Latvija vīrieši:

  1. Austris Abrenietis
  2. Gints Samsons
  3. Nauris Broņeš

Orientēšanās spēle Latvija sievietes:

  1. Elīna Kargo
  2. Madara Vīgante
  3. Unda Kaļķe

Pludmales volejbols:

  1. RED (Roberta Ginta Leišavniece, Ernests Naglis un Dāvis Gustavs Dzirkalis)
  2. Ar Madaru ir Forši (Matīss Ribkinskis, Madara Lukstanaupa un Jānis Piliņš)
  3. Gačo (Gatis Plikovičs, Jana Mamedova un Imants Rikšs)

Virves vilkšana vīriešiem:

  1. Savējie (Austris Abrenietis, Oskars Dementjevs, Arkādijs Petunovs un Ģirts Nullītis)
  2. Lama (Marika Pinčuka, Antra Alksne, Laura Griestiņa un Anda Kupriša)
  3. Brīvprātīgie (Ainars Garbars, Kaspars Krumins, Mareks Ģērmanis un Einārs Dementjevs)

Virves vilkšana sievietēm:

  1. Lama (Marika Pinčuka, Antra Alksne, Laura Griestiņa un Anda Kupriša)
  2. Māsiņas krāsiņas (Aija Ivule, Ilze Ivule, Inguna Grīnberga un Madara Vīgante)
  3. Cepurītes (Rūta Pocegone, Gunita Gulbe, Līva Kotāne un Unda Kaļķe)

Sievu nešana:

  1. Edgars Spuriņš un Līva Pauliņa
  2. Viktors Vīnerts un Gunta Vīnerte
  3. Mārtiņš Lielups un Marika Purčuka

3×3 basketbola rezultāti ir pieejami ŠEIT

Ja kāds no godalgoto vietu ieguvējiem nav saņēmis savu medaļu un balvu, to ir iespējams saņemt šonedēļ Ķekavas sporta klubā! 

 

Comments are closed.