Ķekavas novada karatistiem izcili rezultāti Baltijas valstu čempionātā

10. martā, Šauļos, notika „Baltijas valstu čempionāts” karatē sporta veidā. Sacensībās startēja sportisti no Lietuvas, Latvijas, Igaunija, Baltkrievijas un Krievijas. Turnīrā piedalījās kluba „IPPON.LV” sportisti – Ņikita Orlovs, Jeļizaveta Kiseļova un kluba treneris Andrejs OzerovsVisiem sportistiem izdevās lieliski nostartēt.

Andrejs Ozerovs pieaugušo kategorijā virs 84 kg pārliecināti uzvarēja četras cīņas, neizlaižot nevienu punktu. Rezultātā – zelta medaļa un Baltijas čempiona tituls!

Jeļizaveta Kiseļova savā kategorijā pārliecināti uzvarēja trīs cīņas un izcīnīja Baltijas čempiones titulu kadetu kategorijā virs 54 kg. Vecākajā kategorijā Jeļizavetai sudraba medaļa.

Bagātu medaļu komplektu izcīnīja Ņikita Orlovs. Kadetu kategorijā līdz 52 kg Ņikita uzvarēja divas cīņas un kļuva par Baltijas čempionu. Komandu kumite disciplīnā Ņikita piedalījās divās vecuma kategorijās – 14-15 gadi un 16-17 gadi. Abās kategorijās „IPPON.LV” komanda izcīnīja zelta medaļas.

Pateicoties arī Ķekavas sportistiem – klubam „IPPON.LV” pirmā vieta kopvērtējumā – apsveicam Baltijas stiprāko klubu 2018!

Apsveicam karatistus un treneri ar kārtējām uzvarām un vēlam veiksmi arī turpmāk.