Karatistu panākumi Igaunijā

3.martā, Tallinā, notika ikgadējs karatē turnīrs „Tallinn Bulldog 2018”. Sacensības sapulcēja ap 500 sportistiem no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas. Turnīrā piedalījās arī kluba „IPPON.LV” sportisti – Andrejs Ozerovs un Jeļizaveta Kiseļova.

Jeļizaveta Kiseļova savā kategorijā 14-15 gadi +54 kg uzvarēja trīs cīņas un ieguva 1.vietu. OPEN (bez svara ierobežojumiem) Jeļizavetai bija lieliskas iespējas izcīnīt vēl vienu zeltu, bet pusfinālā vienas kļūdas dēļ neizdevās uzvarēt, rezultātā bronza. Komandu kumite kategorijā Jelizaveta „IPPON.LV” komandā izcīnīja sudrabu!

Andrejs Ozerovs izcīnīja zeltu vīriešu kategorijā +84 kg un 3.vietu prestīžajā vīriešu OPEN kategorijā.

Apsveicam mūsu sportistus un novēlam uzvaras arī turpmāk!