Jaunajiem brīvās cīņas sportistiem panākumi Lietuvā un Igaunijā

2018. gada brīvās cīņas sacensību sezona uzņem apgriezienus un gandrīz katrās brīvdienās notiek kādas sacensības. Ķekavas novada  brīvās cīņas meitenes un zēni 3. februārī devās mēroties spēkiem pie tuvākajiem kaimiņiem – meitenes uz  Anukšiai Lietuvā, kur izveidots cīņas internāts brīvajā cīņā meitenēm, savukārt zēni uz Igauniju, Vīlandi, kur, ar senām cīņas tradīcijām un labiem panākumiem, darbojas brīvās cīņas sporta klubs Tulevik.

Anukšiai,Lietuva. No Ķekavas novada startēja Ance Norbute 31kg., Emīlija Alaine, Alise Balode  40kg., Elza Čibule 45kg., Betija Alaine  65 kg. svara kategorijā. Startējot smagākās svara kategorijās, Ance, Alise un Emīlija savus uzdevumus veica godam, ieguva pieredzi cīņās pret smagākām un fiziski spēcīgākajām pretiniecēm. Emīlija aizvadīja līdzīgu cīņu ar svara kategorijas uzvarētāju no Ukrainas.

Jaunākajā grupā labs sniegums izdevās Elzai, kura uzvarot pretinieci no Igaunijas, ieguva 2. vietu. Labākais sniegums vecākās grupas meitenēm – Betijai Alainei, zaudējot Lietuvas un Igaunijas cīņas inernātu audzēkņēm, bet uzvarot Polijas pārstāvi, izcīnīja 3. vietu svara kategorijā virs 65 kg.

Vīlande, Igaunija. Vecuma grupā 2007. g. dzimušie un jaunāki, cīņas aizvadīja Kristers Balodis 23kg., Roberts Bramanis -32kg., Ernests Benkens -38kg., Artūrs Puravs Čačs -35kg., Edgars Reichmanis Norbuts virs 45kg. Īsta vīra dūšu demonstrēja mazais stiprinieks Kristers. Pēc trīs uzvarētām un vienu zaudētu cīņu, Kristers par trešo vietu cīnījās ar pretinieku no Somijas. Cīņa līdzīga, bet ar tiesnešu vērtējumu 12 pret 10 uzvara Kristeram un bronzas medaļa.

Roberts aizvadīja divas labas, līdzvērtīgas cīņas un divpadsmit dalībnieku grupā ieguva 9. vietu. Ernests savu triumfa gājienu, septiņu dalībnieku konkurencē, veica, noliekot uz lāpstiņām četrus Igaunijas klubu jaunos cīkstoņus un ieguva uzvaretāja kausu. Artūram  pirmā cīņa un zaudējums svara kategorijas uzvarētājam igaunim Rasmusam Toninismae liedza cerības uz godalgotu vietu, atkal ceturtais.

Mūsu smagsvars Edgars ar katrām sacensībām rāda arvien labāku sniegumu. Edgara svara kategorijā bija astoņi dalībnieki. Novēlam Edgaram vairot ticību saviem spēkiem! Pateicamies audzēkņu vecākiem par aktīvu atbalstu Vīlandes un Anukšai sacensībās!

Comments are closed.