Starptautiskajās brīvās cīņas sacensībās Cēsīs mūsu jauniešiem vairākas medaļas

28. oktobrī, Cēsīs, norisinājās starptautiskās sacensības brīvajā cīņā “Nublust Nabik 2017” 5. posms. Sacensību organizatori ir Igaunijas brīvās cīņas sporta klubi, kur sešos sacensību posmos tiek noskaidroti veiksmīgākie. Četri posmi tiek organizēti Igaunijā, pa posmam Somijā un Latvijā.

Cēsīs piedalījās 150 jaunie sportisti (2002 g. dzimuši un jaunāki) no Igaunijas, Krievijas un Latvijas, kuri 18 svara kategorijās izcīnīja čempionu titulus. Ķekavas novada brīvās cīņas meitenes un zēni sīvajā konkurencē parādīja atzīstamu sniegumu – par čempioni meiteņu  grupā kļuva Ance Norbute.

Zēnu grupā bronzas medaļas izcīnīja Kristers Balodis svara kat. 23kg., Roberts Bramanis svara kat. 32kg., Arturs Puravs Čačs  svara kat. 35kg., Rolands Zemnieks svara kat. 47kg., Renārs Alainis svara kat. 73kg.

Paldies audzēkņu vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu! Novēlam meitenēm un zēniem nezaudēt cīņas sparu un gatavoties tālākiem startiem.