Zināmi Ķekavas novada pludmales volejbola čempioni! + FOTO

Svētdien, 24.augustā, norisinājās Ķekavas novada atklātā pludmales volejbola čempionāta finālposms, paziņojot šīs sezonas uzvarētāju vārdus. Pēc spraigas cīņas visas vasaras garumā par volejbola čempioniem kļuva regulārās sezonas otrās vietas ieguvēji- Selga/Lagzdkalne no sieviešu līgas un amatieru līgas komanda A2.

Aizvakar Fortius laukumā pie Ķekavas sporta kluba norisinājās volejbola spēles entuziastu ilgi gaidītais notikums- Ķekavas novada atklātā pludmales volejbola čempionāta fināls. Tajā par uzvaru cīnījās meistarīgākie regulārās sezonas sastāvi- piecas sieviešu un 16 amatieru līgas komandas. Pēc veiksmīgas dalības regulārajā sezonā un teicamas cīņas finālposmā par Ķekavas novada pludmales volejbola čempioniem kļuva Selga/Lagzdkalne no sieviešu līgas un amatieru līgas komanda A2.

Šosezon Ķekavas atklātais čempionāts pludmales volejbolā pulcēja 12 sieviešu līgas komandas un 44 amatieru līgas sastāvus, kas visas vasaras garumā cīnījās par vietu finālā. Pēc pieciem sacensību posmiem par regulārās sezonas uzvarētājām sieviešu līgā kļuva komandas Sin&San volejbolistes. Viņas ieguva augstāko kopvērtējuma rezultātu- 284 punktus-, apsteidzot sīvākās konkurentes no komandām Selga/Lagzdkalne (276p.) un Ķegums (260p.). Šie trīs sastāvi bija to piecu sievieši līgas komandu vidū, kas turpināja cīņu finālposmā.

Tikmēr amatieru līgas komandas sīvā konkurencē sacentās astoņos regulārās sezonas posmos. Pēc veiksmīgas dalības septiņās sacensību kārtās regulārās sezonas kopvērtējuma augšgalā ierindojās komanda Arča, kas ar 604 iekrātiem punktiem apsteidza A2 (476p.) un Alni (436p.) volejbolistus. Šie un vēl 13 labākie regulārās sezonas sastāvi pievienojās piecām sieviešu līgas komandām devītajā posmā- čempionāta finālā.

Ilgi gaidīto fināla posmu svētdien, 24.augustā, atklāja sieviešu līgas komandas, no kurām spēcīgākās izrādījās regulārās sezonas otrās vietas ieguvējas- Selga/Lagzdkalne. Spraigajā finālspēlē Selga/Lagzdkalne (Sandra Selga, Dita Lagzdkalne) volejbolistes uzveica regulārās sezonas līderes un čempionāta otrās vietas ieguvējas Sin&San (Sanita Šreibere, Sintija Mediniece), bet fināla sacensību godpilnajā trešajā vietā ierindojās Amatieres (Ivonna Grinvalde, Laila Gramonta).

Kad sieviešu līgas komandas bija iesildījušas volejbola laukuma smiltis, čempionāta fināla cīņu uzsāka amatieru līgas sastāvi. Pēc spraigajiem sacensību mačiem čempiona titulu izcīnīja regulārās sezonas triju posmu uzvarētāji- komandas A2 (Edgars Priede, Andris Grosbergs) volejbolisti-, aiz sevis atstājot 87-tos (Jānis Endelis, Kārlis Kalniņš) un Saulrieta vājumu (Arnis Mažulis, Atis Linārs), kam attiecīgi godpilnā otrā un trešā vieta šīs sezonas čempionātā.

Pasākuma organizatori – Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra un Entuziastu Pludmales Volejbola līga (EPVL) – saka lielu paldies čempionāta atbalstītājiem SIA Zemgus, Elvi, Ķekavas avotam, P/F Ķekava un SIA Melnajai kafijai par sarūpētajām pārsteiguma balvām posmu uzvarētājiem. Tāpat pasakāmies sacensību galvenajam tiesnesim Mārtiņam Kirsānovam, kā arī visiem čempionāta dalībniekiem un viņu uzticīgajiem līdzjutējiem.

Informāciju sagatavoja:

Laura Mozule

 

 

Atbildēt