Raibi aizvadīti sporta svētki 2014

26.jūlijā Ķekavas novada svētku ietvaros tika atklāti arī tradicionālie sporta svētki. Šogad novadniekiem tika piedāvāta iespēja secensties desmit individuālajās disciplīnās un septiņos komandu sporta veidos, savukārt sešās disciplīnās savu saliedētību un sportisko sagatavotību pārbaudīja darba kolektīvu grupas.

Ar Ķekavas novada domes priekšsēdētāja vietnieka Jura Krūmiņa, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Arvīda Platpera, Ķekavas novada sporta aģentūras direktores Daces Cīrules un sacensību galvenā tiesneša Andra Eglīša klātbūtni tika atklāti Ķekavas novada svētki, kuru apmeklētāji baudīja gan kultūras pasākumu programmu, gan plašu sporta sacensību piedāvājumu.

Sestdien, 26.jūlijā, pie Ķekavas sporta kluba visas dienas garumā norisinājās daudzpusīgas sporta aktivitātes gan komandu sporta veidu piekritējiem, gan individuālo sacensību cienītājiem dažādās vecuma grupās. (šeit apskatāmi rezultāti)

Sacensību dalībnieki varēja demonstrēt ne tikai savu izturību, veiklību, precizitāti un spēku, bet arī humora izjūtu. Šo prasmju kopums lieti noderēja kā jautrības stafetē, tā arī kofera mešanā, kurā uzvaras laurus plūca un SIA Naktsmaiņa sarūpēto speciālbalvu saņēma Normunds Bāgants.

Atsevišķa sacensību programma tika piedāvāta arī darba kolektīvu grupām. Par šī gada florbola, strītbola, pludmales volejbola, laivošanas un šautriņu mešanas sacensību uzvarētājiem darba kolektīvu konkurencē kļuva Ķekavas novada pašvaldība, kas pārspēja otrās vietas ieguvējus- Zaļos cilvēciņus (SIA Ragn-sells)- un trešo sportiskāko kolektīvu- Trialto Latvija.

Ķekavas novada sporta aģentūra saka lielu paldies SIA Baltā Bura un SIA Naktsmaiņai, kafejnīcai Ņamma par sagatavotajām pārsteiguma balvām un Ķekavas avotam par veldzējošo atspirdzinājumu. Pasakāmies Loku šaušanas biedrībai Savage archer, Jura Novožilova komandai un Ķekavas Jauniešu Iniciatīvu centra brīvprātīgajiem par atsaucību un sadarbību sporta svētku realizēšanā.

Ar pateicību par raibajiem sporta svētkiem, visi izturīgie sacensību dalībnieki un viņu uzticīgie līdzjutēji ir laipni aicināti piedalīties arī nākamajās šīs vasaras sporta aktivitātēs. Uz drīzu tikšanos!

FOTO APSKATI šeit!

 

Atbildēt