Baložu 3x3 basketbola turnīram 2024 17. jūnijā pieteikušās 25 komandas

(1.) Skaisti un vienkārši (OPEN) pieteikta: 28.05.2024 15:31,
(Toms Krūmiņš, Klāvs Krūmiņš, Kristers Šuriņš, Eduards Avotiņš)
(2.) Zilais Dimants (OPEN) pieteikta: 30.05.2024 21:26,
(Arvils Andersons, Edgars Ziediņš, Rihards Bērziņš , Artūrs Garaissils)
(3.) DINOZAURI (U13) pieteikta: 31.05.2024 14:01,
(Markuss Rurāns, Markuss Freibergs, Jānis Sarkans, Matīss Dreimanis)
(4.) OREO (U11) pieteikta: 03.06.2024 10:04,
(Olivers Lācis, Rūdolfs Mačulis, Ernests Setkovskis, Olivers Sarkans)
(5.) Žiglie Zeļļi (U11) pieteikta: 07.06.2024 19:29,
(Kārlis Karplis, Ernests Krūmiņš, Henrijs Adams, Emīls Saulītis)
(6.) Stiprās meičas (U11) pieteikta: 11.06.2024 21:49,
(Elizabete Keita Krauze, Odrija Gerda Dančauska, Paula Kocere, Beāte Pastare)
(7.) Punči (OPEN) pieteikta: 11.06.2024 22:12,
(Toms Lagzdiņš , Ivars Vanags, Kristaps Stilve, Ralfs Milušis)
(8.) Born Winners (U11) pieteikta: 11.06.2024 22:22,
(Oskars Vizbulis, Emīls Gustavs Jankovs, Martins Kleinhofs, Ernests Vulāns)
(9.) BAIBA (OPEN) pieteikta: 11.06.2024 22:59,
(Andris Jansons, Krišjānis Dzenis, Alens Zubrickis, Dāvis Bušs)
(10.) CryptoCaune (OPEN) pieteikta: 12.06.2024 11:14,
(Raivo Jarmaluks, Martins Caune, Rudolfs Puloks, )
(11.) Mr.Brickers (U11) pieteikta: 13.06.2024 10:26,
(Rihards Zālītis, Ģirts Ronesals, Kaspars Aščuks, Oto Petrovs)
(12.) ju hop (OPEN) pieteikta: 13.06.2024 16:01,
(Roberts Kotāns Pilāns, Ralfs Dauksts, Roberts Joņins, Rihards Rūsiņš)
(13.) Sapņu komanda (U13) pieteikta: 13.06.2024 21:25,
(Daniels Toms Krauze, Marta Aleksāne, Markuss Upelnieks, Linda Smildziņa)
(14.) Sapņu komanda (U13) pieteikta: 13.06.2024 21:26,
(Daniels Toms Krauze, Marta Aleksāne, Markuss Upelnieks, )
(15.) Mārupes Lauvas (U11) pieteikta: 14.06.2024 09:16,
(Kārlis Reidzāns, Markuss Strauss , Vilis Kalniņš, Rūdolfs Supe)
(16.) Dāvis (OPEN) pieteikta: 14.06.2024 13:00,
(Aleks Grīnbergs, Rihards Ozoliņš, Eduards Jumis, Dāvis Šipkēvics)
(17.) BK Ķekava/ BeBelv (OPEN) pieteikta: 15.06.2024 00:33,
(Juris Stikāns, Ģirts Lācis, Ivars Balodis, Ralfs Mugurēvičš)
(18.) Minimālā alga (OPEN) pieteikta: 16.06.2024 07:27,
(Roberts Pūciņš, Renārs Pūliņš, Roberts Pavļenko, Inguss Pavļenko)
(19.) Ķeizars Rīga (U11) pieteikta: 16.06.2024 11:12,
(Jevgenijs Škabirevs, Miķelis Prikšāns, Markuss Rapša, Marko Kaucis)
(20.) Teika (U11) pieteikta: 16.06.2024 14:20,
(Ralfs Puisāns, Kristaps Vecozols, Haralds Vilks, Benjamīns Līmanis)
(21.) Aiviekste (OPEN) pieteikta: 16.06.2024 15:59,
(Ričards Dreimanis, Roberts Jurģelis, Rihards Brikmanis, Haralds Kalniņš)
(22.) Melnie kraukļi (U11) pieteikta: 16.06.2024 16:20,
(Roberts Vīnups-Šakars, Kristers Šilbergs, Toms Segliņš, Mārcis Dambergs)
(23.) Vanšu tilts (U13) pieteikta: 16.06.2024 18:32,
(Ralfs Jakovļevs, Markuss Staune, Kristaps Takens, )
(24.) H (OPEN) pieteikta: 16.06.2024 18:35,
(Dāvis Sakalausks, Arnolds Bergmanis, Raitis Špels, Stefans Poļanskihs)
(25.) Krūms (OPEN) pieteikta: 16.06.2024 23:34,
(Markuss Jānis Pavilons, Raivo Irbe, Emīls Ādminis-Mediņš, Kristaps Ādminis-Mediņš)